Thierry_Henry
Dołączył/a: sierpień 2012
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol, to tylko kwestia dni, kiedy będzie już zasiadał na ławce Barcelony, by wchodzić na ostatnie paręnaście minut, by odzyskiwać formę ;) A o Pique się nie martwmy, już dziś zagra w pierwszym składzie, i poprawi to naszą grę obronną z całą pewnościa :)
VeB !!
PS. Wracaj Abi !!
0
daniel191
Falcao to nawet mu do pięt nie dorasta, to jest tylko dla niego przejściowy okres, w którym zainstniał, wybił się , i zaraz znów spadnie na dno, bo wszyscy z niego sensację robią, co to nie on i wgl, a tak na prawde to gówno potrafi, jedynie wykańczać akcję....
0
foxxx
dopiero w półfinale, jeśli dobrze pójdzie ;)
0
Czemierbarcelona
doyebałes z tymi zmianami xDD kto w takim czasie zmiany robi... wgl nie rozumiem po co piszecie te składy wg. siebie... i tak nikt ich nie uwzgędnia -,-
A co do składu, powinni się ogrywać Sergi Roberto z JdS razem w pomocy...
Veb!
0
Redbeats
Hah, przeczytaj uwaznie ten atrykół jeszcze raz, i dopiero mów o cenach... I weźcie z tym Falcao przestańcie, najpierw porównaj sobie, ile lat ma Falcao a ile Neymar... A jeśli chodzii o jego strzelanie, to zobaczycie, co się będzie z nim działo za 2-3 msc. brak formy = brak goli.
osobiście chcę Naymara jak nasszybciej w Barcelonie, bo to młody i wartościowy , a przy Naszych zawodnikach nauczy sie bardzo dużo, i będzie on z pewnością pokroju Ronaldinho.. ;)
VeB :P
0
Zdecydowanie 10, 12 ( genialna asysta Pique. i ten ronaldo na kolankach ) i oczywiście 15 ;) Dzisiejsze Gran Derbi jest nasze, wiadomo kto wygra.
VeB !
0
Messimilian
A to czemu ?? Ja tam do końca wierze w Polską reprezentację... Chciałbym, żeby uciszyli tych, co ich cały czas krytykują i wyzywają :)
0
Nie ważne, czy strzeli, ważne , żeby przyczynił się do pewnego już zwycięstwa naszej kochanej Barcy ;) A jak by uwięczył występ golem, nikt by nie miał mu tego za złe ;D
0
On jest na tyle silny, że nie odpuści sobie meczu z Realem, i mam nadzieje, że będzie nasza optymalna obrona Dani-Puyol-Pique-Jordi .. Pozdro ;)
0
inFamous
Zgadzam się, warto obejrzeć, film piękny, ąz ciarki przechodzą i zarazem łezka się w oku kręci ;)