0

Puyol, to tylko kwestia dni, kiedy będzie już zasiadał na ławce Barcelony, by wchodzić na ostatnie paręnaście minut, by odzyskiwać formę ;) A o Pique się nie martwmy, już dziś zagra w pierwszym składzie, i poprawi to naszą grę obronną z całą pewnościa :)

VeB !!

PS. Wracaj Abi !!

0

daniel191

Falcao to nawet mu do pięt nie dorasta, to jest tylko dla niego przejściowy okres, w którym zainstniał, wybił się , i zaraz znów spadnie na dno, bo wszyscy z niego sensację robią, co to nie on i wgl, a tak na prawde to gówno potrafi, jedynie wykańczać akcję....

0

foxxx

dopiero w półfinale, jeśli dobrze pójdzie ;)

0

Czemierbarcelona


doyebałes z tymi zmianami xDD kto w takim czasie zmiany robi... wgl nie rozumiem po co piszecie te składy wg. siebie... i tak nikt ich nie uwzgędnia -,-

A co do składu, powinni się ogrywać Sergi Roberto z JdS razem w pomocy...

Veb!

0

Redbeats

Hah, przeczytaj uwaznie ten atrykół jeszcze raz, i dopiero mów o cenach... I weźcie z tym Falcao przestańcie, najpierw porównaj sobie, ile lat ma Falcao a ile Neymar... A jeśli chodzii o jego strzelanie, to zobaczycie, co się będzie z nim działo za 2-3 msc. brak formy = brak goli.

osobiście chcę Naymara jak nasszybciej w Barcelonie, bo to młody i wartościowy , a przy Naszych zawodnikach nauczy sie bardzo dużo, i będzie on z pewnością pokroju Ronaldinho.. ;)

VeB :P

0

Zdecydowanie 10, 12 ( genialna asysta Pique. i ten ronaldo na kolankach ) i oczywiście 15 ;) Dzisiejsze Gran Derbi jest nasze, wiadomo kto wygra.

VeB !

0

Messimilian

A to czemu ?? Ja tam do końca wierze w Polską reprezentację... Chciałbym, żeby uciszyli tych, co ich cały czas krytykują i wyzywają :)

0

Nie ważne, czy strzeli, ważne , żeby przyczynił się do pewnego już zwycięstwa naszej kochanej Barcy ;) A jak by uwięczył występ golem, nikt by nie miał mu tego za złe ;D

0

On jest na tyle silny, że nie odpuści sobie meczu z Realem, i mam nadzieje, że będzie nasza optymalna obrona Dani-Puyol-Pique-Jordi .. Pozdro ;)

0

inFamous

Zgadzam się, warto obejrzeć, film piękny, ąz ciarki przechodzą i zarazem łezka się w oku kręci ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?