65

nic,nie ,zrozumiałem , z tego, co, napisałeś.

1

UEAFALONA !

9

Komentarz usunięty

2

Wow, nie wiedziałem ze Messi ma dwóch tatusiów :D

3

Z tego co mi wiadomo, to mogą oni występować w meczach towarzyskich :)

Nie mogą być tylko zgłoszeni do żadnych oficjalnych rozgrywek :)

9

Co za idiotyczne pytanie... myślisz , że Ci tutaj ktoś na to odpowie ? -,-
Tak samo jak bym zapytal dlaczego nie z Radomiakiem ....

26

Podpisanie kontraktu, konferencja prasowa i prezentacja na Camp Nou... u mnie w pracy intensywne przedpołudnie wygląda zgoła inaczej ;o

1

Komentarz usunięty

0

Przepraszam, a jak ma Duda zmniejszyć wiek emerytalny skoro jeszcze jest prezydentem elektem ? -,-
wez nie pisz jak sie nie znasz.

0

A ja sie nie zgodzę z Wami... kiedy dostawał szanse w Sevilli w rundzie jesiennej to nie zawodził - asystował, bylo pare bramek w lidze i LE.

Potem juz niestety Ever wrócił do świetnej dyspozycji , wiec Denis wylądował na ławce.

Ale tak czy siak dałbym mu jeszcze jeden sezon w Andaluzji :) Troszkę za wcześnie jeszcze na pierwszą drużynę Barcelony .

0

5

Ronaldo już od dawna gra na "9" ... bo przecież trzeba jakos nabijać brameczki z Granadą żeby miec ich wiecej niz Messi XD taki z niego skrzydłowy -,-

0

A ja wciąż mam nadzieję, że wróci do formy sprzed kilku sezonów . Rozumie filozofię Barcy, duzo biega, walczy, stara się.
Wierzę w Ciebie Pedrito !

0

Alves co Ty masz takie czerwone oczka ? ;>

0

Tyś ? :o
tyśęcy ? -,-

0

Ten Orłowski to tak zamula , że kabaret..

0

Też to paliłeś ?

0

przekaz fchuuu*

3

No to teraz Thomas pokaż we wtorek na Camp Nou , że zasługujesz na gre w Barcelonie !

0

To się nazywa czysta magia..

0

Obejrzyj ostatnie mecze Juve zwracając szczególną uwagę na Pogbę. Wtedy zrozumiesz co my w nim widzimy...

3

To , że Piszczek prowadzi w tej ankiecie świadczy jakich ekspertów mamy na tej stronie...
wiadomo, tez chcialbym Polaka w Barcelonie, lecz jak na ten moment najlepszym kandydatem z tej szóstki jest Aurier bądź Darmian.
Mario w meczach Villareal mnie nie przekonuje.
To takie moje subiektywne zdanie, pozdrawiam i milego dnia wszystkim cules :)

0

To już jest słabe.
Jeśli napisałeś to dla poklasku to przykro mi ...

1

Co Ty pieprzysz ziomek ?
Widzę jechanie po zawodnikach Twojej "ulubionej drużyny" sprawia Ci przyjemność. Co za naród...

0

Ale Ty tak serio ? :o

3

Próbujesz byc śmieszny ? Niestety musze Ci powiedzieć, że nikogo to nie bawi -,-Co najwyżej udaje Ci sie byc zalosnym :p

14

Twoje komentarze czasem same w sobie są żartem -.-

0

Dziś palimy za każdego cule !!! ;D@Marcinnn Oke, to jak coś to ja czekam w domu na Was xD

0

Trzeba to jakoś uczcić - zapalę za to dziś :D

0

Niestety te 759 zł bodajże ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?