Thierry_Henry
Dołączył/a: sierpień 2012
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
65
nic,nie ,zrozumiałem , z tego, co, napisałeś.
1
UEAFALONA !
9
Komentarz usunięty
2
Wow, nie wiedziałem ze Messi ma dwóch tatusiów :D
3
Z tego co mi wiadomo, to mogą oni występować w meczach towarzyskich :)
Nie mogą być tylko zgłoszeni do żadnych oficjalnych rozgrywek :)
9
Co za idiotyczne pytanie... myślisz , że Ci tutaj ktoś na to odpowie ? -,-
Tak samo jak bym zapytal dlaczego nie z Radomiakiem ....
26
Podpisanie kontraktu, konferencja prasowa i prezentacja na Camp Nou... u mnie w pracy intensywne przedpołudnie wygląda zgoła inaczej ;o
1
Komentarz usunięty
0
Przepraszam, a jak ma Duda zmniejszyć wiek emerytalny skoro jeszcze jest prezydentem elektem ? -,-
wez nie pisz jak sie nie znasz.
0
A ja sie nie zgodzę z Wami... kiedy dostawał szanse w Sevilli w rundzie jesiennej to nie zawodził - asystował, bylo pare bramek w lidze i LE.
Potem juz niestety Ever wrócił do świetnej dyspozycji , wiec Denis wylądował na ławce.
Ale tak czy siak dałbym mu jeszcze jeden sezon w Andaluzji :) Troszkę za wcześnie jeszcze na pierwszą drużynę Barcelony .
0
Widzieliście to ? XD Idealnie oddaje poziom polskich mediów...
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/josep-guardiola-chce-w-bayernie-pilkarza-barcelony/r5zc8r
5
Ronaldo już od dawna gra na "9" ... bo przecież trzeba jakos nabijać brameczki z Granadą żeby miec ich wiecej niz Messi XD taki z niego skrzydłowy -,-
0
A ja wciąż mam nadzieję, że wróci do formy sprzed kilku sezonów . Rozumie filozofię Barcy, duzo biega, walczy, stara się.
Wierzę w Ciebie Pedrito !
0
Alves co Ty masz takie czerwone oczka ? ;>
0
Tyś ? :o
tyśęcy ? -,-
0
Ten Orłowski to tak zamula , że kabaret..
0
Też to paliłeś ?
0
przekaz fchuuu*
3
No to teraz Thomas pokaż we wtorek na Camp Nou , że zasługujesz na gre w Barcelonie !
0
To się nazywa czysta magia..
0
Obejrzyj ostatnie mecze Juve zwracając szczególną uwagę na Pogbę. Wtedy zrozumiesz co my w nim widzimy...
3
To , że Piszczek prowadzi w tej ankiecie świadczy jakich ekspertów mamy na tej stronie...
wiadomo, tez chcialbym Polaka w Barcelonie, lecz jak na ten moment najlepszym kandydatem z tej szóstki jest Aurier bądź Darmian.
Mario w meczach Villareal mnie nie przekonuje.
To takie moje subiektywne zdanie, pozdrawiam i milego dnia wszystkim cules :)
0
To już jest słabe.
Jeśli napisałeś to dla poklasku to przykro mi ...
1
Co Ty pieprzysz ziomek ?
Widzę jechanie po zawodnikach Twojej "ulubionej drużyny" sprawia Ci przyjemność. Co za naród...
0
Ale Ty tak serio ? :o
3
Próbujesz byc śmieszny ? Niestety musze Ci powiedzieć, że nikogo to nie bawi -,-Co najwyżej udaje Ci sie byc zalosnym :p
14
Twoje komentarze czasem same w sobie są żartem -.-
0
Dziś palimy za każdego cule !!! ;D@Marcinnn Oke, to jak coś to ja czekam w domu na Was xD
0
Trzeba to jakoś uczcić - zapalę za to dziś :D
0
Niestety te 759 zł bodajże ;/