Thierry_Henry
Dołączył/a: sierpień 2012
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurwa jak wy narzekacie...
Nie dość, że jest to jedyna szansa podejrzewam w najbliższych 20 latach zobaczyc graczy FC Barcelony w Polsce, to wy jeszcze marudzicie co do ceny biletów .. -.-
Do roboty lenie :D I na bileciki bedzie ;)
0
Bileciki kupione :)) Widzimy się 20 lipca :))
0
Za twarz.
0
Tak tak, a pewnie jak Alexisowi nie szło wczesniej to tak samo domagałeś się żeby nie grał i żeby go sprzedać -.-
0
L_Giuly ---- Świetnie ujęte
. Radzę przeczytać co kolega poniżej napisał zanim dodacie jakieś komentarze, że to już jest "mniej niż klub". To dalej nasza kochana Barcelona, a Abidal podjął słuszną decyzję z piłkarskiego punktu widzenia, bo w nowym klubie na pewno zacznie grać regularnie, czego mógłby nie robić w Barcelonie ze względu na dość sporą rywalizację na lewej flance ( Alba, Adriano )...
Abidalowi życzę zdrowia i sukcesów w nowym klubie.
Pozdrawiam.
0
Taa, jeśli nie bedą sie o niego targować, to w końcu Real bedzie miał swoją nową gwiazdę...
To jest pewny transfer.
0
Ta kurde jeszcze wykup połowę Europy -.- Bzduryy ! Już szczerze wolałbym Pedro niż Ville, bo przykro mi to stwierdzać, ale gra coraz słabiej, co widac na boisku.
Ja jestem wielkim zwolennikiem Neymara, bo to będzie na 99% wielka gwiazda w Hiszpanii, nie boje się użyć stwierdzenia, że pokroju Ronaldinho. Z nim było tak samo, nikt o nim nie słyszał, dopuki nie strzelał tych spektakularnych bramek w PSG i Barca nie zdecydowała się na jego kupno. Neymar będzie taki sam.
Pozdrawiam.
Visca el Barca :)
0
xname
PS. Info z wikipedii na temat tego Josefa Biscana...
Total 530 (805)
Ehh.. Nie wiem skąd Ty te 1400 goli wziąłeś...
Pozdro..
0
xname
Weź idź stąd z tymi statystykami.
Co to za strzelce wszech czasów , jak strzelali jakimś amatorom po 10 goli na mecz -,- Dla mnie to te gole się wgl nie liczą..
0
Macie swojego Hummelsa.... Jeśli on popełnia takie błędy, i to w tak ważnym meczu... Szkoda gadać, po prostu dał bramkę Realowi.
0
Wszyscy wiemy, że gra bardzo egoistycznie, ale co jak co- zrobił to zajebiście ! ;D
0
nano10
A ja jestem za twoim pomysłem. jest to jakaś alternatywa dla obecnego ustawienia graczy...
Tylko kto to weźmie pod uwagę... -.-
0
Co wy chcecie od tej oceny za grę Messiego ??
Mi się właśnie wydaję, że oprócz Pique i Puyola byłł on wyróżniającym się zawodnikiem, bo BYNAJMNIEJ PRÓBOWAŁ szarpnąć tą grę.
No cóż, teraz tylko trzeba czekać na spektakl ze strony Barcy, i wyeliminować Milan.
VeB !
PS. Trochę wiary w ten klub !!!
0
Tom30
To chcesz posadzić na ławie najlepszego defensywnego pomocnika w tak waznym meczu, i dać tam Songa ?
Song może grać, ale w lidze,żeby dac odpocząć Sergio.
0
Czadek
Wystarczy, ze Malaga dostanie 6 brameczek od Barcy, i już będzie lepiej wyglądała tabela ;P
0
konrados1231
Jaki Hummels ? Gdzie on się nadaje do Barcelony ? Nie wiem jak teraz, ale jedne z pierwszych kolejek Bundesligi jakie ogladałem, to grał źle, i z całą pewnością nie przystosowałby sie do stylu gry Barcy.
Neymar ? Strzał w 10 ! On natomiast w 100 % przystosuje sie do Naszego stylu gry, do tego ta technika, szybkość... Oby wypaliło ;p\
Pozdrawiam ;D
0
Czego wy chcecie od Szpakowskiego ? -.-
Dzięki niemu mecz ma taki "smaczek". Bez niego na stanowisku komentatorskim jest nudno, bo przeciez kazdy wie, jakich nudnych komentatorów ma TVP, a on jedynie razem z Szaranowiczem komentują w miarę przyzwoicie. Ahh, ale nie ma to jak komentatorzy z Canal+, ale coż ... :)
A co do meczu, ja tak samo jak koledzy powyżej stawiam na 4;1, tak podpowiada mi intuicja.
VISCA EL BARCA !
0
zonker
Marc Muniesa ;)
0
grubyjoint
To świadczy, że przestraszyłeś się tylu literek :D . Trochę kiepski z Ciebie kibic, wypada znać historię klubu, i tak wybitnych piłkarzy , jak Kubala .
Świetny materiał, oby takich więcej,
Pozdrawiam.
Visca el Barca !
0
Jprdl, Real prowadzi do przerwy z Valencią 5;0 -.- Masakra jakaś...
0
Żałosny mecz po 30 minucie. znów strzelają 2 bramki. i myślą, że mecz jest już wygrany. Sociedad zagrało po prostu lepiej, zasłużona porażka. Może to da do myślenia graczom, bo jak już się strzela 2 gole, to idzie się dalej, po następne, aby "zniszczyć" rywala, i było po meczu. 2 pojedynki z rzędu, które nie powalały, jeśli tak dalej pójdzie, to te 15 pkt stopnieje bardzo szybciutko.
Pozdrawiam :(
0
Czyli jak by zajęli pierwsze miejsce, to i tak nigdzie nie awansują
0
A czy nie jest tak, że selekcjoner danej reprezentacji nie może głosować na piłkarzy, których trenuje ( tzn. reprezentantów tego kraju) ?
0
judo
Wiesz, nie chce być chamski, ale nie musiałeś wyrażać swojego zdania na mój temat.
I nie spamuj, są to komentarze dotyczące danego tematu, a nie danego użytkownika.
Boli Cię to, że mam swoje zdanie, a Twoje jest bezpodstawne ?
0
RmxMessi10
Dokładnie o tym mówiłem ... Żałosne jest to, że zarzucają mu w ogóle taką grę... W tym meczu o którym wspomniałem, to już robiło się to nudne, jak Messi już miał niemalże sytuację strzeleckie, a podawał mu, aby on i coś strzelił...
gladun
Bo to tak jest zawsze, teraz się na niego zjarali, i już jest kazdy ego fanem od paru lat :)
On nigdzie nie dojdzie z PSG, bo to jest zespół zbudowany z pieniędzy, i będzie tak jak z malagą, która miała walczyć z Barca i Relem a znudziło się szejkowi i wiedział, że to niewypał , to olał zespół i zostawił w długach.
PSG nie osiagnie nic więcej oprócz pucharów we Francji ( chociaz i to mogą im zabrać dobrze grające zespoły Lyonu i Masrylii ) , bo brak im zgrania jak chociazby właśnie Barcy czy nawet Realowi.
Przebłysk talentu z Anglią, czego mu należy pogratulować.
Tyle ode mnie :)
VeB !
0
Aha, no to teraz kazdy mowi, że Ibahimović to taki talent wielki, i wgl. a na 99% jest to spowodowane tymi 4 bramkami przeciwko Anglikom.
A czemu tak słabo grał w Barcelonie, oprócz tego rzekomego " grania pod Messiego" ?
A tak propo, przypomniał mi się pewien mecz ligowy, ie powiem, z kim, bo już nie pamiętam, w tym meczu Messi zdobyl 2 lub 3 bramki i w ostatnich parunastu minutach wystawiał Ibrahimoviciowi piłki, by ten w końcu strzelił, taaak udało mu się to na faulu na Messim w polu karnym :)
0
judo
Gówno wiesz, a rżniesz tutaj jakiegoś geniusza, co pozjadał wszystkie rozumy. To jest tylko twoja teoria. Skąd niby możesz wiedzieć, dlaczego tak naprawdę odszedł Ibra ?
A, że moje wypociny Ci się nie podobają , to mnie to gówno obchodzi :) Wiesz, że to co Ty piszesz, to jest żałosne ? :)
0
Genialne asysty Iniesty, widać, że wielkimi krokami wraca jego wyśmienita forma z przed kilku sezonów.
0
danio1820
Cóż takiego pokazał Eto'o ? Przeciętną gre w interze i pogoń za fortuną aż do Rosji ? Tak samo Ibra, strzela gole z przecientniakami z ligi francuskiej, z którymi taka Legia by wygrała spokojnie strzela tylko gole,...
0
judo
No to masz zaje**ą tezę, możesz ją jakoś zargumentować ?
Czy to tylko twoje głupie zdanie na ten temat ?