0

@Boromir4 No grał tyle na prawej obronie bo mieliśmy braki na tej pozycji i z braku laku ktoś musiał grać.

0

@Boromir4 Chłopie co ty mówisz. Jaki przyzwoity poziom??? Poza meczem z PSG i rajdem z Realem chłop jest słaby.. dobrze napisałeś "w przeszłości"!! Ale my gramy tu i teraz, a nie w przeszłość i tu i teraz Roberto jest słaby i niepotrzebny.

0

@Bartas7VeB Ludzie są zadowoleni bo może MOZE w co wątpię przyjdzie Lewandowski, chcą Di Marie, Azpilicuete, Alonso, cieszą się z zostania Roberto, a nie zdają sobie sprawy z tego że na żadnego nas na ten moment nie stać, a jeśli już to za rok będzie powtórka z rozrywki bo na ich miejsce będziemy szukać następnych. Zostawić Frankiego, sprzedać szrot nawet oddać za darmo i potem myśleć co dalej. Wszyscy chcą walki o LM a z takim podejściem zostanie nam walka o LM, tylko nie o wygranie, a o zakwalifikowanie się do niej.

0

@Bartas7VeB No to zamiast im płacić to zerwać kontrakt i do widzenia. Wiem łatwo mówić. To posprzedawajmy wszystkich wartościowych zawodników, Gaviego np bo się nim ktoś interesuje a zostawy w jego miejsce Pjanica a co.. wyjdziemy na +. Przeraża mnie to że ludzie są za takimi ruchami sprzedać lepszego zostawić gorszego i jest okej bo mniej zarabia. Pozbyć się szrotu i wtedy myśleć co dalej

2

@ObiektywnyKibic121 Tylko że ja jestem za tym żeby sprzedać Roberto i mu podziękować za jeden dobry mecz, a nie trzymać szrot i tłumaczyć to tym że dobry do rotacji, kwestie finansowe, bo w końcu zarobi mniej niż wcześniej, że na Po się nada bo nie będzie gorszy. Nie da się być gorszym od dna i metra mułu. Serio zaraz uwierzę że niektórzy tutaj będą zadowoleni z pozostania Umtitiego, bo dobry do rotacji. Wierzcie dalej w Lewandowskiego, Raphinhie, Kessiego, czy Solera a nawet Bernardo Silvę. Ludzie my zostawiamy Roberto który gra piach! Sprzedajemy Frankiego nie po to żeby mieć pieniądze na np Silvę, tylko żeby spiąć budżet i nie wyjść z wielkim - i wy się cieszycie że Roberto zostaje który dawno już powinien odejść?? Boooze ludzie przejrzyjcie na oczy.

2

@hayek Nie zagra gorzej od Alvesa i Desta, bo już oni grają słabo albo przeciętnie z malutkimi przebłyskami.

0

@Sulimo Roberto kwestia finansowa? O czym ty mówisz? Umtitiego też nazwiesz kwestia finansowa po przedłużeniu kontraktu? No tak lepiej płacić mniej komuś kto nie gra, niż się go pozbyć całkowicie. Fakt faktem nikt nie wie jakie tam są zapisy w kontraktach ale patrząc na to oczami kibica zostawianie Roberto jest błędem. Może powiesz że jest jakościowo lepszy od Frankiego, dlatego taki ruch jest dobry? Miała być rewolucja i pozbywanie się wypalonych zawodników, a zostajemy dalej w kadrze z Roberto, Piwie, Busquetsem, Lengletem, Umtitim, Braithwaitem itd. Frankie grał poprawnie lub dobrze sprzedać, Umtiti nie gra, Roberto grał dobrze w jednym meczu, zostawić
Boli sprzedaż Frankiego jak w klubie ma zostać Roberto...

2

@Image Sprzedaż Frankiego i przedłużanie kontraktu z Roberto to dla mnie jest porażką.

0

@Kondziubarca Porażka...

1

Miała być rewolucja kadrowa, pozbywanie się zbędnych zawodników nie dających drużynie nic i zarabiających dużo za dużo. Dlatego naprawdę nie rozumiem przedłużania kontraktu z Roberto. Jego czas już się skończył. Jest on naprawdę zbędnym zawodnikiem. Dobry do rotacji? To zostawmy Puiga wyjdzie na to samo.

0

@Peciak Do rotacji gościu który nic nie gra. I w ogóle jakiej rotacji jak my pierwszego składu nie mamy, a gości na rotację szukamy zaraz wyjdzie że Roberto który będzie dobry do rotacji będzie grał w pierwszym składzie xD

1

No to mamy pierwszy transfer tego okienka. Świetny ruch zarządu, sprzedać Frankiego, sprowadzić spowrotem ze szpitala Roberto. Super. Myślę i mam nadzieję, że nasza pomoc w przyszłym sezonie będzie wyglądać tak Pedri, Busquets, Roberto.
Jedziemy po nic w przyszłym sezonie!!! ????????
Sprzedaż Frankiego tylko po to żeby poprawić budżet zostawiając takich graczy jak Roberto to strzał w kolano stopę i głowę jednocześnie...

0

@DIPENNN No właśnie sam wolabys zainwestować w młodszego Nuneza czy Lautaro, ja właśnie również. Pisze że Lewy to jest wielką niewiadoma, bo równie dobrze może nie wypalić a przez to właśnie że ma 34 (mój błąd, nie 32) to myślisz że odzyskamy chociaż 15 mln? Wątpię. A sama pensja też nie będzie jedną z najniższych. Kupując kogoś młodszego, przy ewentualnym niewypale część kosztów się zawsze zwróci.

0

@DIPENNN Ale po co się tak unosisz? Normalnie dyskutować nie potrafisz? Skad ty wiesz jakie Frankie ma zadanie na boisku? Tak samo każdy wyzywał Rakiticia, a ile dał Barcelonie to każdy wie. Nie każdy zawodnik jest od asystowania i strzelania bramek, ale większość z kibicow właśnie z tego rozlicza pilkarza. Idąc twoim tokiem rozumowania Frankie miał słaby sezon to sprzedać, a że inni kopali się po czole równie celnie to mają zostać? To co kupujemy w jego miejsce Solera bo ma więc asyst i goli? Ja piszę jaki sens mają ruchy Barcelony a Ty mi z kur.. wyjeżdżasz.

0

@Kuba0723 No można zrozumieć Kessiego, czy Christensena, bo za darmo. Raphinha za Dembele jak coś spoko tylko jak mówię to kot w worku tylko z lewą nogą. A czy resztama sens nie wiem. Azpilicueta może jeszcze jakkolwiek za Lengleta i Umtitiego jako doświadczony zawodnik, ale to nie transfer na lata tylko dwa, trzy i do widzenia. Naprawdę lepiej kupić kogoś młodszego z talentem za mniejsze pieniądze i uzupełnić kimś doświadczonym też za mniejsze pieniądze, poprawiając budżet niż sprzedawać młodych za grubą kasę i kupić starszych za równie grubą kasę.

0

Dziwię się ruchom Barcelony. Jaki tu sens i logika w tym co piszą media i co się dzieje. Chcą kupić Koulibaliego, Lewego, Alonso, Azpilicuete, Christensena, Kessiego i Raphinhe. Skąd na to wezmą pieniądze? Chcą sprzedać Frankiego, żeby ratować budżet, a zaraz chcą wywalić 40 mln na 32-letniego Lewandowskiego, gdzie jak się nie sprawdzi to sprzedamy go za rok za 5/10 mln żeby znowu ratować budżet. Logiczna jest też wymiana Desta na Azpilicuete czy Alonso 21 latek za 32 i 31 latka. Nie lepiej znaleźć kogoś młodszego i mieć nadzieję że wypali jak reszta? Przynajmniej nie oddamy go za darmo w wieku 33 czy więcej lat. To my budujemy młody skład czy jak najtańszy? Raphinha to kot w worku w dodatku tylko lewonożny. Już lepiej nikogo nie kupować za kasę, niż kupować za grubą kasę co popadnie i mieć nadzieję że wypali.

0

@Emhyr A Christensen? W czym jest lepszy? Dla mnie to ten sam poziom co Lenglet. Już to widzę jak go ściągają i gra w pierwszy składzie.

0

@Crakitic No ja rozumiem że tanich opcji, ale to wygląda tak że weźmy ich żeby wziąć bo tani, a czy pasują nooo raczej nie bardzo. Czemu z własnej kieszeni? Na Lewego chcą dać 40mln, dodatkowo gdzieś coś słychać że mają podpisać CVC itd więc pieniądze by się nie znalazły? Jakby chcieli to by mieli, ale po co. Dla mnie bezsensu jest kupowanie pierwszych lepszych żeby tylko byli. Raphinha moim zdaniem gościu bez sensu całkowicie, Lewy na 2 lata jak będzie trzymał formę spoko ale to też wróżenie z fusów. To już lepiej nikogo nie brać niż brać byle kogo.

0

Niech mi ktoś napisze, na co nam jest akurat Lewandowski potrzebny. Piłkarz na góra 2 lata, nie lepiej szukać kogoś młodszego? Lukaku, Morata matko boska.. ich to chyba chcą kupić żeby w ogóle kogoś kupić. Dramat. Jeszcze ten Raphinha.. ktoś coś o nim wie więcej, bo dla mnie to kolejny jeździec bez głowy, do tego grający tylko lewa nogą, to już lepiej Adamek zatrzymać.. Obrona. Hmm Grimaldo spoko młody grający już na jakimś poziomie. Azpilicueta spoko, doświadczony można by powiedzieć lider. Christensen? To już nie lepiej Pau Torres? Już nawet Bartre bym wolał. Kessi do pomocy spoko do tego Soler i pomoc może być. Sprzedać Lengleta, Umtitiego, Puiga, Pjanicia, Martina i tyle.

0

Siema. Pomocy. Chce zagrać w Fifę 2022 lokalnie szybki mecz jeden na jeden i się ku** nie da.. trzeba łączyć jakieś tagi co to kurde ma byc. Już próbowałem wszystkiego i nic zaraz rzucę padem bo jak można w Fifę z ziomeczkiem nie zagrać jeden na jeden.. niechh ktoś pomoże bo już tracę nerwy do tego dziadostwa.

0

@JohnnyBarca chłopie a kim ty chcesz grać na tych skrzydłach.? Pokaż jednego piłkarza który mógłby tam wejście jest strikte szkrzydlowym a potem się wypowiadaj..

0

Wkurzające to jest jak każda stykowa sytuacja jest gwizdania na korzyść Athletico. Jeszcze to gwizdanie jakiś pieródł co niby dotknął niby nie a chłopa razi prądem. Co nie było sanek na Pique przy golu? Chłop proste nogi na piłkę, blokuje przy tym wykop Pique.. jakby to było poza polem karnym ten śmieszny flet z gwizdkiem by to gwizdnął...

0

@icon3520 podpinam sie

0

@gasiciell stronę inną niż strumyk. Co ty pierdolisz?

0

@gasiciell stronę inna a nie strumyki chyba jasno napisalem

0

Ma ktoś podesłać jakiś link nie strumyki tylko coś całkowicie innego?

0

Wam też tak tnie strumyk??? Wrrr wściec się idzie

0

@wycha chce dlatego pytam

0

Poratuje ktoś linkiem. Jeden właśnie padł a drugi chodzi jak gra Barcelony

3

@norbi77
Sam mogę nie rozumieć ale 481 mln to strata za sam sezon 2020/2021. A ogólne zadłużenie klubu może wynosić około miliarda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?