Tomi61661
Dołączył/a: listopad 2011
Łazy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 ciekawe co będzie jak nagle któryś z nich wypadnie z kontuzją, drugi straci kompletnie formę i kto będzie grał Torre?? Roberto?? Bez jaj..
0
@skorupa1117 No dobrze tylko ja na miejscu Barcy najpierw bym posprzątał syf, a potem meblowal skład. Robią tak że nakupowali i co zdziwko, bo nie ma za co zarejestrować i wypychają Frankiego siła? Barca w tym momencie się ośmiesza i pokazuje że nie ma szacunku do zawodników.
2
@Kondziubarca No ale tam nie było wypychania siła jakiegoś zawodnika żeby rejestrować Depaya więc mieli jakieś rozwiązanie. Teraz na kupowali i co zdziwko, bo może być tak że nie będą mogli ich zarejestrować? To co wcześniej tego nie wiedzieli? Teraz nagle stoją pod ścianą i na siłę próbują kogoś wypchnąć no bo z transferów się nie wycofają?? Niech się ten Laporta nie ośmiesza bo mam wrażenie że chłop nie wie co robi..
0
Jeśli Barca aż taką siła próbuje wypchnąć Frankiego z klubu to sama z siebie robi pośmiewisko i pokazuje się ze złej strony. Kto mu dał taki kontrakt jak nie Barca? Teraz nagle to problem i wypad? Zarząd nie jest od dzisiaj, więc od roku nie dało się go jakoś przegadać do odejścia tylko teraz straszą niewiadomo czym? Barca więcej niż klub, ale zawodników traktuje jak śmieci. Co Frankie winien że Barca ma długi? Gdzie odejście innych darmozjadów typu Umtiti, Puig, Braithwait? Ich się nie da wykopać siła z klubu?? Kolejny sezon będą ciągnąć pensje za grzanie stołku na ławce czy trybunach. Może najpierw ich wykopiemy potem będziemy szukać dalszych oszczędności. Roberto, Pjanic kosztem Frankiego? Aha.. fajnie..
1
@Hubsao pitu pitu Barca by nie ogłosiła oficjalnie pozyskanie Kessiego i Christensena nie mając pewność że ich zarejestruje. Kupili i teraz nie mieli by jak grać jak Frankie nie odejdzie? Watpilwe. A z drugiej strony Roberto to my nie musimy rejestrować, bo jego tu już nie powinno być w tym zespole.
0
@Cule1234 hahahaha aha okej. Umtiti, Puiq, Braithwait i Mingueza w sumie też mogą się przydać ????
1
@AlwaysBlaugrana Nareszcie ktoś z podobnym zdaniem jak moje. Jeszcze trzeba dodać to że niby brak kasy itd a mówi się o Bernardo który będzie zarabial pewnie tyle samo co Frankie.
0
@Emhyr ale zdajesz sobie sprawę że Bernardo będzie kosztował tyle co Frankie teraz, w dodatku jego pensja też nie będzie wynosić 6mln tylko pewnie z 9/10, a pamiętaj że jeszcze wisimy zaległa pensje Frankiemu :)
1
@heniusss Właśnie z tego co media piszą wychodzi że Barca najpierw usiłowała go sprzedać, a potem nagle media zaczęły pisać że Frankie nie zejdzie z pensji. Jakby mnie ktoś siła chciał wyrzucić to czemu miałbym iść jeszcze komuś na rękę. Jeszcze te plotki o Bernardo... Heh
Przypominam że w klubie dalej jest Pjanic, Puig, Umtiti, Mingueza i Braithwait którzy ciągną kasę za nic nie robienie :)
0
@Encore Musimy sprzedać Frankiego bo FFP, a kupimy teoretycznie lepszego Bernardo i nagle FFP będzie spełnione zD kto w to wierzy ????????
6
Ale ściema z tym De Jongiem. Chcą go wywalić bo Barca nie spełnia FFP.. Jaja. Ja na miejscu Frankiego właśnie bym został.. co Barca ma problemy a kupuje innych, w dodatku za niego chcą sprowadzić Bernardo??? No już to widzę jak pozbywając się ogórków, ściągamy głośne nazwiska które nagle będą zarabiać mniej niż ogórki i zaczniemy spełniać FFP. Jeśli to co się dzieje w około Frankiego i to co piszą w mediach to prawda to Barca wychodzi na mendy takie że masakra. Zamiast normalnie z nim pogadać pod koniec sezonu że nie jest w planach trenera, albo np porozmawiać o redukcji pensji ze względu na FFP to wypychają go z klubu na siłę żeby niby spełnić FFP, a w tym czasie ściągają innych zawodników i przedłużają kogoś takiego jak Roberto i wtedy już nie ma problemu z FFP.
0
@Pawel13sz Odmawia bo teraz tak stwierdził po tym co klub z nim robi czy od razu odmówił, klub się wkurzył i chce go sprzedać. Jest różnica
3
@Pawel13sz No to wystarczyło by z nim pogadać na początku o redukcji pensji itd a potem mu powiedzieć że jak się nie zgodzi będą musieli go sprzedać. Proste. Taki piłkarz w kadrze serii będzie potrzebny
0
@jeyx77x Pozbyć się Frankiego, kupić Bernardo ciekawe czy przypadkiem nie wyjdzie na to samo finansowo.
2
@Pawel13sz Może najpierw powinni się pozbyć Umtitiego, Pjanica, Braithwaita, Mingueze i Puiqa a potem mówić o finansach klubu i o tym kto ile daje drużynie. Oni nie dają nic a też ciągną pensję..
1
@Encore I bardzo dobrze niech doi ile wlezie. Klub z nim nie rozmawiał na temat odejścia, potem negocjował za jego plecami z innym klubem, chcąc go wypchnąć na siłę. Bardzo dobrze, sam bym został na miejscu Frankiego w klubie, a co niech płacą do końca kontaktu taka pensje. W klubie jest tyle darmozjadów z ogromnymi pensjami i jakoś ich się nie da wypchnąć z klubu to lepiej wypchnąć gościa który chociaż grał, był zdrowy. Dalej utrzymujmy lebrów jak Umtiti, Pjanic Minqueza, Puiq, Braithwait, świetna robota. Najpierw to ich powinni wykopać a potem brać się za Frankiego.. Porażka.. Może im kaski na Lewego brakuje dlatego z nim czekają i robią wszystko żeby Frankiego sprzedać. Już widzę ta telenowele w styczniu typu, Raphinha nie spełnił oczekiwanych wymagań, szuka się dla niego klubu na wypożyczenie, 5 mln wypożyczenie + Barca opłaci 50% pensji.. xDD
1
@Encore Frankie zostań!
0
@A_Gomesinho_21 Moim zdaniem pomoc wygląda słabo. Dużo młodości, ale mało doświadczenia poza Busquetsem i Roberto, ale z nim to każdy wie że już go tu nie powinno być.
0
@lucca87 no właśnie kontuzja Pedriego, Kessiego czy Busquetsa i w pomocy nie ma kim grać. Co chcecie grać w najważniejszych męcząc Pedrim, Gavim i Torre?
1
@inFLAMES O czym Ty piszesz xD chcesz pomóc Barcy obsadzić 18 i 20 latkiem? Żebyś przypadkiem w połowie sezonu nie płakał że Busquets nie biega, Pedri zajechany, a Gavi jest zbyt elektryczny i nie daje liczby..
0
@eckov A potem spadek formy, kontuzja czy zawieszenie któregoś z zawodników i grały z takim Realem Pedri, Gavi, Torre, już widze ten płacz wszystkich że młodzieżą się nic nie wygra.. ludzie Messi i Busquets nie wystarcza, a sama nlodzieza daleko nie zajedziemy. Torre przekonał Xaviegi mhm na 2 mecze a potem ławka .
1
@Encore Dla Barcy jaka korzyść poza zejściem z pensji? Masz kogoś na jego miejsce? Nie pisz że Silva xDD Sprzedać Frankiego bo drogi! Kupmy Silvę za podobne pieniądze.. Już lepiej zredukować pensje Frankiego i go zostawić.
0
@Malibu Rakiticia wyrzucała połowa La rambli, niektórzy wyzywali jak niby była za niego oferta bodajże od PSG żeby sprzedać i się pozbyć. Frankie zjechał z formą, no racja, ale spójrz że 3/4 składu zjechało z formą dlatego biliśmy się o awans do LM. Pół składu kopało się po czole, a obrywa się Frankiemu bo tyle za niego zapłacono. Wart był wtedy tyle ile za niego dawali, więc to nie jego wina że kosztował 86mln. Za Dembele płaciliśmy 140 mln, tyle lat grał piach, a teraz większość chce żeby została bo wyszło mu dobre pół sezonu i do rotacji z Raphinha będzie kozak.. Mówisz że Iniesta i Xavi to ten sam profil? XDD.. aha.. No ja nie widzę ofensywnego Silvy i ofensywnego Pedriego razem w składzie. Dla mnie Franki to taki Xavi i Busquets, potrafiący się wrócić i podłączyć do ataku, a Pedri to taki Iniesta.. dodając do tego Kessiego czy Busquetsa mamy fajna różnorodną pomoc, a nie zlepek młodość bez doświadczenia.
0
@AlexDark00 Tylko spójrz jakie były ceny w momencie kupna Rakiticia, w jakie w momencie kupna Frankiego. Kiedyś Grealish by kosztował z 15 mln a teraz ile kosztował każdy wie. Nie porównuj kwot, bo czasy się zmieniły. Czemu mam nie liczyć kwoty za Dembele? Kupiony za 140? Spłacił się? Wątpię. Co do Frankiego, to mówisz że pomoc chcesz obsadzić 18 i 20 latkiem? A na ich miejsce w razie spadku formy Torre? Poważnie? Obstaw taką sytuację że Busquets łapie kontuzje, zagrać nie może Kessie i pomoc na taki Real wygląda tak, Pedri-Gavi/Nico-Torre? Serio? Frankie powinien zostać i być jednym z podstawowych zawodników i nasza pomoc powinna wyglądać tak Pedri-Busquest-Frankie, rotujac to z Torre, Kessie, Nico i Gavi wtedy mamy młodość i doświadczenie w pomocy.
Bernardo dla mnie to profil Pedriego więc po co nam dwóch takich zawodników w składzie. Silva-Kessie-Pedri w podstawie i przy kontrze jesteśmy w tyłku bo nie ma kto bronić..
0
@Malibu nie napisalem że grał przeciętnie. Zresztą pamiętam jak każdy wyrzucał z klubu Rakiticia, a teraz każdy robi z niego niewiadomo jak dobrego zawodnika.
0
@AlexDark00 Żebyście się nie zdziwili jak przyjdzie Lewandowski, Raphinha i wasz ulubiony Silva i cała trójka będzie się kopać po czole, co wtedy powiecie? Lewy za 50 mln, Raphinha za 60/70, Silva pewnie też 60/70 i co wtedy powiecie żeee mają czas żeby odpalić? Przesyt w pomocy mamy tak? To ściągnijmy Raphinhe, który nie broni się liczbami w miejsce Dembele który prawdopodobnie zostanie, wtedy nie będzie przesytu na prawy skrzydle, no tak jeden za 140 mln drugi za 70 i nie ma problemu że któryś grzeje, ławę. Wy to byście wszyscy zostawili Nico, Gaviego, Pedriego, Pablo Torre, Kessiego i Busquetsa bo wsytarcza, tylko nie zdajecie sobie sprawy z tego że prędzej czy później któryś z tych młodych zawodników złapie spadek formy a obstawiam że na 100% tak będzie to kim będziecie grać w pomocy? Roberto? Mój boże. Dlatego też Franki powinien zostać, bo jak sami mówicie jest dobry/solidny, ale nie wybitny, a takich też potrzeba, SOLIDNYCH. Jakoś Rakitic też wybitnie nie grał, a przeszedł po części do historii klubu, jako właśnie ten solidny zawodnik który wykonywał pracę której nikt nie doceniał. Zastanówcie się czy wy chcecie tego Silvę bo pomoc złożona z Pedriego, Silvy i Busquetsa/Kessie uważam że będzie zbyt ofensywna .
1
@Lionel_Messi10 A co masz nadzieję na Bernardo? Żebyś się nie zdziwił ????
1
@Bulishi Co wy się tak napaliliście na tego Silvę. Jeśli sprzedam De Jonga to jedyne kogo kupimy to Solera czy innego średniaka a nie Silvę, zejdźcie na ziemię...
1
@michal26 Podzielam Twoje zdanie, też tak uważam od dłuższego czasu że ten Raphinha jest zbędny. Moim zdaniem to trochę taki jeździec bez głowy w stylu Adamy Traore, który niczym nie jest przekonywujący. Już mieliśmy takich zawodników np. Deulofeu, Trincao, Malcom i nie sprawdzali się u nas. Obstawiam, że gdyby nie Deco, to tematu Raphinhy by nie było. Lepiej tak jak piszesz byłoby zainwestowanie tego np. w LO, jeśli ma przyjść Azpilicueta i Kounde to obrona byłaby wtedy spoko, pomoc mamy Kessiego, zostawić Frankiego, bo o Bernardo nie ma co marzyć, a do ataku kupić Lewego i w razie co każdy z zawodników jest w miarę mobilny i zagra na każdej pozycji, także lepiej nie wydawać, no kupować byle kogo i potem płakać że nikt go nie che odkupić..
1
@AllBundy Mnie też, typowy lewonożny jeździec bez głowy, taki trochę mniejszy Adama