Tomi61661
Dołączył/a: listopad 2011
Łazy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat Rakitic w tym meczu zagral solidnie i na pewno lepiej niz Paulinho. Nie licze tutaj bramki bo to nawet Ter Stegen by trafil xd
0
Zapoda ktoś link, bo obejrzałem tylko 20 min meczu, a potem szukałem transmisji która działa ;\
0
Poda ktos link???
1
Oglada ktos FEN? Ma dzisiaj walczyc Arab i bylbym wdzieczny jakby ktos dal znac jak bedzie walczyl xD
1
Dzieki za odpowiedz, bardzo pomogles.
0
Mam pytanko. Wie ktos moze jak stworzyc serwer w CS Source. Sciagnalem hamachi, stworzylem siec i wszystko smiga ale jak wszystkie kompy sa blisko siebie. Jak zrobic zeby pograc z kims kto nie jest umnie w domu, bo wtedy chyba serwer lan go nie lapie. Ktos moze wie i pomoze bo chcialem pograc ze znajomymi ale nie wiem jak :/
0
Mnie na razie razi pressing naszej obrony. Przeciez piłkarze Juve maja mnostwo miejsca przed naszym polem karnym. Pressing na 6 m.. A tak to reszta super :)
1
A ja 2128 hehe.
2
Dokladnie tak xD
1
Ma ktos nazwe snapa Lieke Martens?? ; >>
0
Victoria Justice jest ladniejsza xD
0
Jak Buffon nie wygra to bedzie lipa
0
Rakitic na minus xddd hahahaha. W nastepnym meczu juz wiadomo kto bedzie gral na minus hmm Rakitic?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ocalony, polecam kozacki film
0
Chca zapewne zakontraktowac Coutinho i z pozostalych pieniędzy dac oferte za Dembele. Skończy sie tak ze kupia Coutinho i braknie kasy na Dembele.
3
Ja to sie zastanawiam czemu taka Barca zamiast Paulinho czy Gomesa nie moze kupic, albo kupic i wypozyczyc itp takich graczy jak Gaya, Cancelo, Castillejo, Sanabria czy Lemos nie wspominajac juz o Sanchezie. Mlodzi obiecujący zawodnicy ktorych z czasem kupi Real. Zaraz pewnie bedziemy plakac za Sandro. W tym okienku duzo transferow to wypożyczenia to czemu my nie mozemy wypozyczyc jakiegos mlodego zawodnika do rotacji z ewentualna opcja wykupienia. Nasz zarzad to dramat jesli chodzi o transfery..
0
Blisko zakontraktowania hmm pewnie wystarczy dac duzo pieniedzy i dogadac sie z klubami.. No to prawie blisko
2
Dobra olac ten puchar. Mam tylko nadzieje ze ta porazka w takim stylu to bedzie jakis maly poczatek rewolucji. Teraz kupic Dembele i Coutinho oraz postarac sie o Martineza. Obowiazkiem jest zmiana zarzadu bo bez tego rewolucja nie ma sensu. Panowie glowa do gory.. Trzeba upasc na dno zeby znowu wejsc na szczyt.
1
A najgorsze w tym wszystkim jest to ze Real w tych meczach nie gra jakos wybitnie, tylko Barcelona gra jakby pierwszy raz miala styczność z pilka nozna.
0
Panowie boje sie ze trafie samoboja i ze cos odwale, lepiej zejde. Trenerze!!! Noga troche boli, dawaj zmiane..
0
Ma tylko nie wbil jeszcze takiego poziomu zeby go odblokowac
6
Cale nasze okienko transferowe wyglada tak
Przychodzi Barca do Liverpoolu i Borussi i pyta:
- czy moge kupic Dembele i Coutinho??
- mozesz
Po tygodniu przychodzi jeszcze raz i pyta:
- czy mogs kupic Dembele i Coutinho??
- mozesz
Za tydzień przychodzi ponownie i znów pyta:
- czy moge kupic Dembele i Coutinho??
- Tak mozesz, ile jeszcze razy zapytasz...
- No to swietnie tylko juz ich nie che bo wole Paulinho.
0
Hahahahahahaha a po meczu zarzad powie ze barca dominowala, kadre wzmocnil Paulinho, a kasa za neya nie doszla hihihi
0
Byl neymar gralismy piach, neymar nie ma i gramy piach albo nawet gorzej.
0
Na weekend warto sie wybrac i pochodzic po gorach i dolinach xd Bylem dwa razy na weekend i jeszcze kiedys pojade, bo widoki kosmiczne xD
0
A 40 mln na Paulinho to byla okazja....
0
Tylko znajac nasz zarzad to nie pojdzie za 20 mln tylko za 10. Nawet jakby mial zostac to nie ma gdzie grać, a trzymac zawodnika tylko po to zeby byl jest bezsensu. Nie bedzie grał to cena za niego spadnie. Najlepiej sprzedac go w tym roku zarobic chociaz te 15 mln.
0
No jak przyjdzie Coutinho to bedzie gral na pozycji Iniesty, wtedy mamy 3 zawodnikow na jedna pozycje. Jak ich tam chcą upchnąć. Wedlug mnie jak przyjdzie Coutinho to juz trzeba sie powoli zegnac z Iniesta. Taki Rafinha jakos bardziej mnie przekonuje niz Denis i dlatego nie chcialbym zeby odchodzil.
1
Tak sobie myślę hmm jeśli nasz skład wygląda tak http://www.futhead.com/squad-builder/S8d1Bw0TFB00QrDw0LFBx0ms!x0JZ!x0!nvi0xCve09FBe0AfdM0qrDj0BWdj0CoDM015Ce0pzdi0jPfr0C7fr0bPvr0Pzd00Lxkc/ do tego Paulinho na lawke za Busquetsa. Wtedy sprzedajemy Douglasa, Vermaelena, Turana, Munira, Marlona i Sampera wypozyczamy. To jak oni chcą zrobic miejsce dla Coutinho i Dembele? Kogo wtedy sprzedajemy? Rafinha wedlug mnie moglby zostac, Rakitic tez na lawke jak cos. Logiczny bylby zakup Martineza jako ze jest lewonozny. Gdzie wtedy ich wszystkich upchnąć?