0

Akurat Rakitic w tym meczu zagral solidnie i na pewno lepiej niz Paulinho. Nie licze tutaj bramki bo to nawet Ter Stegen by trafil xd

0

Zapoda ktoś link, bo obejrzałem tylko 20 min meczu, a potem szukałem transmisji która działa ;\

0

Poda ktos link???

1

Oglada ktos FEN? Ma dzisiaj walczyc Arab i bylbym wdzieczny jakby ktos dal znac jak bedzie walczyl xD

1

Dzieki za odpowiedz, bardzo pomogles.

0

Mam pytanko. Wie ktos moze jak stworzyc serwer w CS Source. Sciagnalem hamachi, stworzylem siec i wszystko smiga ale jak wszystkie kompy sa blisko siebie. Jak zrobic zeby pograc z kims kto nie jest umnie w domu, bo wtedy chyba serwer lan go nie lapie. Ktos moze wie i pomoze bo chcialem pograc ze znajomymi ale nie wiem jak :/

0

Mnie na razie razi pressing naszej obrony. Przeciez piłkarze Juve maja mnostwo miejsca przed naszym polem karnym. Pressing na 6 m.. A tak to reszta super :)

1

A ja 2128 hehe.

2

Dokladnie tak xD

1

Ma ktos nazwe snapa Lieke Martens?? ; >>

0

Victoria Justice jest ladniejsza xD

0

Jak Buffon nie wygra to bedzie lipa

0

Rakitic na minus xddd hahahaha. W nastepnym meczu juz wiadomo kto bedzie gral na minus hmm Rakitic?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ocalony, polecam kozacki film

0

Chca zapewne zakontraktowac Coutinho i z pozostalych pieniędzy dac oferte za Dembele. Skończy sie tak ze kupia Coutinho i braknie kasy na Dembele.

3

Ja to sie zastanawiam czemu taka Barca zamiast Paulinho czy Gomesa nie moze kupic, albo kupic i wypozyczyc itp takich graczy jak Gaya, Cancelo, Castillejo, Sanabria czy Lemos nie wspominajac juz o Sanchezie. Mlodzi obiecujący zawodnicy ktorych z czasem kupi Real. Zaraz pewnie bedziemy plakac za Sandro. W tym okienku duzo transferow to wypożyczenia to czemu my nie mozemy wypozyczyc jakiegos mlodego zawodnika do rotacji z ewentualna opcja wykupienia. Nasz zarzad to dramat jesli chodzi o transfery..

0

Blisko zakontraktowania hmm pewnie wystarczy dac duzo pieniedzy i dogadac sie z klubami.. No to prawie blisko

2

Dobra olac ten puchar. Mam tylko nadzieje ze ta porazka w takim stylu to bedzie jakis maly poczatek rewolucji. Teraz kupic Dembele i Coutinho oraz postarac sie o Martineza. Obowiazkiem jest zmiana zarzadu bo bez tego rewolucja nie ma sensu. Panowie glowa do gory.. Trzeba upasc na dno zeby znowu wejsc na szczyt.

1

A najgorsze w tym wszystkim jest to ze Real w tych meczach nie gra jakos wybitnie, tylko Barcelona gra jakby pierwszy raz miala styczność z pilka nozna.

0

Panowie boje sie ze trafie samoboja i ze cos odwale, lepiej zejde. Trenerze!!! Noga troche boli, dawaj zmiane..

0

Ma tylko nie wbil jeszcze takiego poziomu zeby go odblokowac

6

Cale nasze okienko transferowe wyglada tak

Przychodzi Barca do Liverpoolu i Borussi i pyta:

- czy moge kupic Dembele i Coutinho??

- mozesz

Po tygodniu przychodzi jeszcze raz i pyta:

- czy mogs kupic Dembele i Coutinho??

- mozesz

Za tydzień przychodzi ponownie i znów pyta:

- czy moge kupic Dembele i Coutinho??

- Tak mozesz, ile jeszcze razy zapytasz...

- No to swietnie tylko juz ich nie che bo wole Paulinho.

0

Hahahahahahaha a po meczu zarzad powie ze barca dominowala, kadre wzmocnil Paulinho, a kasa za neya nie doszla hihihi

0

Byl neymar gralismy piach, neymar nie ma i gramy piach albo nawet gorzej.

0

Na weekend warto sie wybrac i pochodzic po gorach i dolinach xd Bylem dwa razy na weekend i jeszcze kiedys pojade, bo widoki kosmiczne xD

0

A 40 mln na Paulinho to byla okazja....

0

Tylko znajac nasz zarzad to nie pojdzie za 20 mln tylko za 10. Nawet jakby mial zostac to nie ma gdzie grać, a trzymac zawodnika tylko po to zeby byl jest bezsensu. Nie bedzie grał to cena za niego spadnie. Najlepiej sprzedac go w tym roku zarobic chociaz te 15 mln.

0

No jak przyjdzie Coutinho to bedzie gral na pozycji Iniesty, wtedy mamy 3 zawodnikow na jedna pozycje. Jak ich tam chcą upchnąć. Wedlug mnie jak przyjdzie Coutinho to juz trzeba sie powoli zegnac z Iniesta. Taki Rafinha jakos bardziej mnie przekonuje niz Denis i dlatego nie chcialbym zeby odchodzil.

1

Tak sobie myślę hmm jeśli nasz skład wygląda tak http://www.futhead.com/squad-builder/S8d1Bw0TFB00QrDw0LFBx0ms!x0JZ!x0!nvi0xCve09FBe0AfdM0qrDj0BWdj0CoDM015Ce0pzdi0jPfr0C7fr0bPvr0Pzd00Lxkc/ do tego Paulinho na lawke za Busquetsa. Wtedy sprzedajemy Douglasa, Vermaelena, Turana, Munira, Marlona i Sampera wypozyczamy. To jak oni chcą zrobic miejsce dla Coutinho i Dembele? Kogo wtedy sprzedajemy? Rafinha wedlug mnie moglby zostac, Rakitic tez na lawke jak cos. Logiczny bylby zakup Martineza jako ze jest lewonozny. Gdzie wtedy ich wszystkich upchnąć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?