0

@Despace no właśnie tego nie chce bo zamiast puścić walkę to chłop se powtórkę wali wejścia i zadowolony..

0

@(C)Puyol jakbyś coś miał to się podziel

0

Ma ktoś link do fame oprócz tego free gówna co tutaj wysyłają bo gościu leci w kulki.

0

@Conradxc a podasz link na priv?

0

Ma ktoś jakiegoś streama do fame?

0

Jakie są wasze realne transfery Barcy na przyszły rok? Odejścia, przyjścia? Pytam,bo gram Barca w Fifie i chce zagrać jak najbardziej realnie i miło by było was posłuchać co polecacie z transferów :p

0

@Sawik_10 Ja bym widział to tak. Bellerin, Kessie, Depay, Busquets, Alonso out. Sprowadzić Moukoko do rotacji, zawsze jest Ferran czy Fati na 9 jeszcze w razie W. Do obrony sprowadzić kogoś młodego, bo jest Roberto i Kounde, może Arnau? Do pomocy Gundogan, ewentualnie fajnie jakby wrócił na stałe Nico, bo prezentował się lepiej niż Kessie. I w sumie tyle. Wolę młodych zawodników którzy coś mogą pokazać, niż pchać się w jakieś wynalazki koło 30 gdzie tacy w innych klubach by się na ławce nie znaleźli..

3

Maroko odpada ale i tak historyczny wyczyn, drugi raz z rzędu afrykańska drużyna w finale :)

0

Jest tu jakiś spec z firmy Orange? Niech powie co za dziadostwo sprzedają..
Może ktoś rozszyfruje kod błędu ATV s05
Dekoder strzelił focha i nie ma tv

0

@Emhyr może ma ktoś jakiś inny link

0

Wam też fame strumyk tak zacina?

1

@KlonaZepan on niby świetny nie był, a każdy się nadal jakby był drugim Neymarem.

0

Można w zimę pozbyć się Kessiego i Bellerina? Ściągnąć spowrotem Nico który gorszy od Kessiego nie będzie a za tamtych jakieś 2 mln można wciąż patrząc na nasze możliwości

0

@PJ777 to samo pomyślałem. Czemu nikt nie wjedzie w nogi Kimmicha który jest strasznie irytujący? Czemu my nie możemy grać ostrzej wtedy przeciwnik by nogi odstawiał..

1

Czekaj czekaj, dobrze myślę?.. my to mieliśmy wygrać jeśli Inter by przegrał?? Hmm ???????? ale jak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cvzx Tylko właśnie najgorsze w tym jest to że nam za brak awansu z grupy braknie hajsu do budżetu, tu raczej potrzebny duży zysk niż schodzenie z kontraktów. Też bym go nie sprzedawał i nigdy za tym nie bylem, ale naprawdę się nie zdziwię jak ktoś poleci w styczniu. Alba jest zbędny w tym momencie, Pique tak samo, Roberto do rotacji ale nie do pierwszego składu okej, Busquets też niech siedzi do końca sezonu, ale tamta dwójka to jest do wywalenia na już.

0

Nie zdziwię się jak w styczniu pójdzie gruba sprzedaż jakiegoś zawodnika np. Frankie za parę euro żeby tylko spiąć budżet na koniec roku... Straszne ze w klubie dalej są piłkarze jak Pique, Busquets, Roberto, Alba. Wstyd że Pique wczoraj grał z opaska kapitana, a był najsłabszy na boisku i przegrał nam mecz. Już w styczniu z miłą chęcią bym tych panów pożegnał..

2

Alonso dzisiaj na boisku najgorszy patrząc na wszystkich zawodników dwóch drużyn. Garcia klasa dzisiaj!

0

Alonso i Roberto to parodia piłkarzy ja pindole jak oni irytują...

0

Boże wejdzie ktoś na to boisko bo to aż oczy krwiawia jak się patrzy na grę Raphinhi i Roberto. Ruszcie to gówno w końcu!!!

0

Boże skończmy grać na 3 środkowych obrońców, bo to wygląda fatalnie.

0

@AlexDark00Kessi w akcji gdzie padł gol był na paro metrowym spalonym także ja tego nie liczę. Poza tym wolę Frankiego którego holuje piłkę ale napędza akcje do przodu gdzie są z tego jakieś korzyści, niż bezsensowne klepanie piłki w obronie z bramkarzem. Przecież my a pierwszej połowie nie wiem może na palcach jednej ręki można wyliczyć ile razy podaniami wyszliśmy z obrony.

0

@AlexDark00 Chłopie nie wiem czy ten mecz oglądałeś czy inny xD co chwilę wychodził z obrony i celnie podawał po czym piłka wracała do obrony. Raz czy dwa może podał niecelnie ale zaraz leciał z pressingiem i ta piłkę odbierał. Jedyny piłkarz który w drugiej połowie się wyróżniał, a Ty mówisz że grał piach xD Piach to grał Kessi co się sam prawie połamał i Gavi który... Gavi? Grał? Bo w ogóle był niewidoczny.

0

@AlexDark00 a nie? Jako jedyny czymś się wyróżniał w drugiej połowie. Potrafił wyjść z własnej obrony i napędzić akcje a nie klepać po stokroć z bramkarzem

4

Najlepsi dzisiaj Pedri i Frankie heh

0

@TheNekro94 Gavi?

0

@guetta256 Frankie za Gaviego, który jest totalnie niewidoczny. Frankie przynajmniej podciągnie piłkę z obrony i nie będziemy bezsensownie klepać z bramkarzem pół meczu.

0

@Image Frankie za Gaviego, bo potrzeba kogoś do rozgrywania od tyłu. Brakuje kogoś kto podciągnie piłkę od obrony, bo jeśli miniemy już pierwszych piłkarzy Rayo to zaraz piłka wraca do obrony i znowu klępa z bramkarzem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?