Tomi61661
Dołączył/a: listopad 2011
Łazy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Jong na ataku, czyli w sumie gdzie, bo z przodu biega tylko Depay. A co do obrony Roberto to po co wystawiony tak dla zabawy żeby się od niego piłki odbijały? Chłop wraca do obrony i dubluje krycie albo biega żeby biegać i nikogo nie kryć. Porażka totalna. Roberto i De Jong to żart jakiś w tym meczu.
0
@Maksio21 Ahh no właśnie nie wiem gdzie grał bo chłopa nie widziałem. Tak czy siak zmiany bezsensu i za późno zdecydowanie.
W sumie najbardziej boli to że w meczu w którym gramy statycznie, nie wpuszczamy na 10 min takiego Puiga. Jest może słaby taktycznie ale potrafi zrobić lekki chaos zdecydowanie wolę przegrać mecz w którym coś się dzieje, każdy daje coś od siebie niż wpuszczać Roberto który od momentu wejścia nie dał nic i był całkowicie niewidoczny. To albo ryzykujemy by wygrać, albo przechodzimy obok meczu i liczymy na inne zespoły..
5
Nie rozumiem decyzji trenera. Pedri od 60 minuty oddycha rękawami, zamiast wpuścić chociażby Puiga który zrobiłby trochę zamieszania, czy nawet Roberto do pomocy, to ściąga Desta wpuszcza Roberto który nie wiem czy dotarł na tą prawa obronę, gdzie przed chwilą wszedł pewniejszy w obronie Araujo żeby właśnie zabezpieczyć obronę. Najlepiej zrobić zmiany walcząc o mistrzostwo wykorzystując 2 z nich na obronę, jak tak naprawdę nie istniejemy w ataku.. Mecz był do wygrania i to spokojnie, ale brakowało kogoś w ataku. Mamy Dembele, Puiga wystarczyło cofnąć nawet Griezmaana za Pedriego i wyżej dać Dembele. Mecz przegrany przez decyzję trenera. Brak pomysłu, zmian, czy postawienia wszystkiego na atak.
0
@Rewolucja123 jeden z najgorszych? Tu jest jakaś skala, bo według mnie każdy sięga dna
0
Podeślij ktoś linka w miarę dobrego na priv bo już mnie nerwy biorą jak wszystko siada po kilku sekundach
0
Podeślę ktoś linka do meczu? Będę wdzięczny :)
3
@IronSanHybrid uczepiliscie się w tej akcji tego Semedo.. dobrze, fakt taki że dał się objechać, nie pierwszy piłkarz który dał się tak dziecinnie zrobić, ale jedno mnie zastanawia, hmm gdzie w tej sytuacji była asekuracja??? Przecież tego gościa powinien skasować piłkarz asekurujący Semedo.. jakoś Muller nie gra w defensywie ale asekurował i kasował, u nas tego nie było..
0
Poratuje ktoś linkiem?
0
Podeślę ktoś link na priv? Najlepiej Asia tv czy cos z góry dziękuję :)
0
Pomoże ktoś? A więc posiadam Xbox One to zwykle, nie S nie X i planuje kupić Kinect. Wszystkie oferowane są dla S lub X. Moje pytanie brzmi, czy jak kupię takie dla S i X to czy będzie działać na moim zwykłym?
1
Piłka w dzisiejszych czasach. Golll,trzeba suwiarka sprawdzić czy nie było spalonego!!
2
Czy ktoś może to wytłumaczyć. Jest akcja gościu łapie za twarz Vidala i sprowadza go do parteru, faul? Ee niee bo nie wsadził mu palca w oko. Akcja Messiego gdzie piłka rykoszetem odbija się od barku, ręką... Ostatnio oglądanie meczu strasznie męczy, bo nigdy się nie wie na jakich zasadach grają..
0
Pomoże ktoś i napisze kim Barca się interesuje w kontekście wzmocnień? Chce zrobić sobie trochę realistyczna karierę w FIFIE i kupić piłkarzy którymi Barca się interesuje lub takich którzy do niej pasują.
0
Zapodaj link
0
Podpinam sie
0
Poratuje ktoś linkiem bo mnie rozniesie zaraz.
0
Witam. Jestem na wyjeździe i potrzebuje wykupić sobie pakiet internetu 1GB. Jestem w plusie i mam tel na karte, szukałem już po necie różnych kodów itd i nic nie dziala.
Wcześniej miałem 1GB za 10 zł i działało a teraz po zmianie karty na nową nic nie dziala. Wie ktoś jak można to wykupić i jaki to kod?
0
A moze mi ktos podrzuci jakis oryginalny pomysl jak zagadac do kasjerki xD Pewnie kazdy powie ze wystarczy powiedziec byle co i pojdzie, ale to nie takie proste, bo ona jest taka piekna ze odbiera mi mowe, a i ile ludzie w kolejce stresują. XD
0
Moze nie na temat, ale mam pytanko. Kupowal ktos z was kostke OBD do samochodu? Chodzi mi o ta co mozna sprawdzać info na telefonie itd. Planuje sobie taka sprawic ale nie wiem jaka i czy to dziala tak jak pisze na necie.
0
Gral dno do momentu zejscia Salaha. Potem tez Liverpool spoko gral, ale bledy bramkarza zmusily ich do ofensywniejszej gry przez co Real mial więcej sytuacji. Jakby Real zagral super mecz to by wygral wiekszym wynikiem i nie tylko golami po bledach bramkarza. Kto wie jakby sie mecz potoczyl gdyby nie Karius. Jak dla Ciebie Real zagral super mecz i cisnal Liverpool ze az ich bramkarz sam sobie pilki do bramki wrzucal to ladnie masz porobiony mozg.
6
Najgorsze w tym jest to ze Liverpool gral dobry mecz, a Real grał dno. No ale nie wygra sie meczu jak sie nie ma bramkarza. ;(
0
Ma ktos jakis dobry link na tel? Z gory bardzo dziekuje
1
Eurosport i TVP Sport puszczaja ten sam mecz. Hehe no super
0
Wlasnie ogladam mecz i sie zastanawiam czemu Arthur a nie on do nas przychodzi. :/
0
Paradoksalnie to zaczelismy grac jak Roma sie cofnela. Do 80 min nas cisneli i nie dali nam grac swojej pilki, a po tym jak strzelili na 3:0 cofneli sie przez co mielismy wiecej miejsca.
1
Tak jak lubie Inieste tak mam nadzieje zr na druga polowe nie wyjdzie.
1
Przyjemnosc z jazdy znika przy pierwszej usterce xD
1
Akurat Pique ladnie dzisiaj zagral. Czyscil az milo
0
Pique tez trzymal poziom
1
No mowie bo jednak 2 samobóje i 2 bramki po błędach to troche fuks ;)