Tomi61661
Dołączył/a: listopad 2011
Łazy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wgl jak słyszę ze klauzule Neymara mozna obejść itd to jakim cudem? Po co są w taki razie te klauzule, jak to mozliwe ze dadza mu kase, sam sie wykupi i nie bedzie z tego podatku. Kreca juz za bardzo, bo gdyby to bylo takie proste to czemu taki Man City nie kupil Messiego czy Neymara wczesniej?
0
Wlasnie wyglada to tak jakby odpowiadal mediom. Jego ojciec leci do Paryza to pyk wstawia fotke z samolotu. Ma sie zastanawiac nad transferem to pyk fotka z zamyslona emotka.
3
Boję się zasnąć, bo nie chce się rano obudzić i zobaczyc że Ney w psg :/ Co do transferów to zamiast Dembele, Verrattiego i Bellerina mamy Semedo, Deulofeu i brak Neymara ;( Okienko wedlug zarzadu wspaniałe...
2
Glik, Zieliński xD a potem placz ze Barca walczy o lige europy xd. Verrattiego nie kupimy zrozumcie to!
1
Zrozum czlowieku ze Verrattiego nie kupimy!
0
No tak, tylko ze druzyna pilkarska jest tutaj najbardziej rozpoznawalna wiec powinna miec kase na chociaz jedno porzadne wzmocnienie. Skad taki Real co roku ma kase? U nas ciala daje rzad ktory nie potrafi sprzedawac zawodnikow
0
Jesli odejdzie to bartek mowiac ze zostaje na 200% strzelil sobie w stope. Neymara nie da sie od tak zastapic, wedlug mnie nie ma na ta chwile zawodnika ktory moze go zastapic, no moze na upartego Dembele. Kazdy gada ze ney jest taki i siaki, ale kazdemu z Was na pewno pare razy opadla szczena po tym co wyprawial na boisku, np mecz z Villareal.
7
Po tym zdjęciu które ney dodał na insta jestem prawie pewny że odejdzie. Szkoda.. Zajefajny zarzad, ktory nie potrafi wzmocnic zespołu tylko go osłabia. Wypad z nimi i spalic na stosie. Znajac tych cepow to nikogo nie kupimy za niego, a w następnych okienkach znowu bedzie gadka ze nie ma kasy na transfery. Jak to mozliwe ze taki klub jak Barca nie ma kasy. Nowy sponsor, kasa za koszulki itd, gdzie ta kasa kurde jest?...
0
Eriksen i Coutinho to ciekawy pomysł, może nie taki fajny jak Verratti ale myślę że taki Eriksen też da rade i na pewno będzie tańszy niż Verratti. Seri jak dla mnie jest zbędny bo mamy juz sporo pomocnikow. Jeśli chodzi o PO to tylko Semedo lub Cancelo, bo Bellerin jest za bardzo przereklamowany, solidny lecz jeszcze nic nie pokazał takiego żeby kosztować powyżej 50 mln. D. Sanchez spoko ale to za rok, mamy Marlon.
0
A czy jest tu napisane że Paulinho oficjalnie w Barcelonie? Najlepiej jest napisać że Barca kupuje szrot itd. jak jeszcze nikogo nie kupiła, a to co podawane jest w wiadomościach to tylko wymysł prasy.
0
No tak lepiej sciągnąć ich z wypożyczeń i niech siedzą na ławie. ;) Obczaj że za takiego Mathieu mamy Marlona, za Turana przychodzi jakiś rozgrywający, reszta która jest na wypożyczeniu i tak się nie nadaje na Barce. Munira i Sampera można oczywiście zostawic, dokupić PO wtedy mamy Vidala/... na środek idzie Roberto, dokupujemy Paulinho żeby był takim Keitą, wraca Deulofeu i jest elegancko.
0
Moim zdaniem powinni sprzedać Turana, Mathieu, Tello, Douglasa i Vermaelena. Munira i Sampera wypożyczyć lub sprzedać z opcją pierwokupu. W ich miejsce sprowadzić solidnego rozgrywającego (Verratti/Eriksen), kogoś na PO (Bellerin/Cancelo- tańszy i prezentuje podobny poziom), na upartego Paulinho za rozsądną cene i kontrakt żeby tyrał w środku pola, wraca Deulofeu i albo zostanie albo nie, jak nie to sprzedać i dołożyć do kogoś wyżej wymienionego.
0
No to pyknąć ich w klasyku i liczyć na potknięcie i mamy majstra. Jak przegramy to przegramy, trudno, jest przecież następny sezon i nowe emocje :)
0
Ee to wystarczy ograć ich w klasyku, potem liczyć na jakaś wpadkę i już, Przy tej samej liczbę pkt kto jest pierwszy? Dopóki mamy matematyczne szanse to trzeba wierzyć :)
0
Będzie ktoś taki dobry i napisze mi jak wygląda sytuacja w tabeli? Tzn ile mamy pkt straty do śmietankowych ;)
0
Idealna piosenka na teraz? Bo jak nie my to kto????? xDD
0
Gol na 2:1, gdy zespół gra dno to nie jest powód do radości? hmm może i masz rację, cieszyć się z tego że sie nic nie gra i wygrywa na farcie to słabe ;D
2
Po ich zachowaniu można wyczytać to że chcieli tego remisu. Gol na wagę 3 pkt. i zero radości, grobowe miny. Do karnego podszedł i strzelił na odwal się. :D
0
Iniesta i Gomes... dziekuje
2
Czytałeś tekst? Masche nie gra
0
Szczerze trzeba powiedzieć, więcej szczęścia niż rozumu. Należała nam się porażka za tą grę. Wynik bardzo cieszy, ale styl ..hmm jeśli można to coś nazwać stylem pozostawia wiele do życzenia. FUKS, a nie zasłużona wygrana.
0
Dajcie link do meczu bo u mnie wszystko padło
1
ciekawe który z zawodników po meczu powie ''byliśmy dzisiaj lepsi, brakło skuteczności''
0
To czemu piszesz ''amatora''? Mimo to że nie grał ostatnio w profesjonalnych meczach, to w tym meczu zagrał przyzwoicie. Na rewanż to właśnie jego widzę w parze z Pique.
0
Verma jako jedyny trzymał poziom więc skończ pierdykać głupoty
0
Prawda. Przy tej akcji mógł spokojnie poczekać w polu karnym na piłkę, złapać ja i uspokoić sytuacje lub też przyjąć ją i rozegrać. 0 pressingu a ten wywala w środek boiska i idzie do bramki.
3
Bez Alby i Neymara. I nici z Twojego ''harakteru''
0
''Masche na ziemii to jeszcze ale w powietrzu to tragedia'' Ale za to Verratti w powietrzu jest jak myśliwiec, kosi wszystko..
1
Hah ale zdziwko macie. Co to się stało że Athletic nie dostało lania?? Przed meczem prawie każdy z Was był pewny sześciopaka. Od początku sezonu tylko sześć trofeum wam w głowie. Ludzie żeby je wygrać to trzeba wygrać z Athletic i KMS . Szczerze to ja się tym meczem nie przejmuje, bo wiedziałem, że będzie ciężko. Mówi się trudno i żyje się dalej. Na pocieszenie to i tak jesteśmy +4 przed Realem :)
0
Czyli wnioskuje że już TVP nie będzie puszczać jednego meczyku w grupie itd?