0

To jest ku dramat.. Ja... Brak slow...

2

Suarez darl morde na denisa ze mu nie podal a ten teraz zamiast podac to strzela xd

0

Dawac Paulinho on odmieni nasza gre!!!

0

No wlasnie ja nie mam xD ostatnio byla jakas aktualizacja i moze dlatego nie ma..

0

Na cyfrowym polsacie ZDF trzeba odblokowac?

5

Komentarz do odejścia Neymara z Barcy
Nie zaskoczyło mnie odejście Neymara z Barcelony, bo wiedziałem już o tym na początku lipca. Neymar i jego rodzina nie byli ani przywiązani do Santosu, ani do Barcelony. Oni są skupieni na duecie Neymar&Neymar. A czy Barca mogła go zatrzymać u siebie? Kiedy 8 miesięcy temu ustalili z Neymarem klauzulę odejścia na kwotę 222 mln euro, nikt się nie spodziewał, że jakiś klub będzie w stanie zapłacić takie pieniądze. Ale to szaleństwo, które mamy obecnie w piłce nożnej i miliony euro docierające z każdej strony sprawiają, że nie można przewidzieć do jakiego poziomu dobiją ceny. A zatem trochę mi przykro, że taki piłkarz odchodzi z klubu, ale z drugiej strony wydaje się, że atmosfera w szatni Barcy trochę się oczyści. Kluby powinny być ponad piłkarzami. Wylewano tony łez przy odejściu Figo, ale kilka lat później Barca była dużo lepsza, niż właśnie w czasie gry z Figo w składzie. No to niech Neymarowi wszystko idzie wspaniale, niech Arabowie z PSG wyprawią mu fiestę. Jedyne o co proszę, to niech Barca, która ma dużo mocy w różnych aspektach, zareaguje dobrze. Tak, aby zamieszanie z Neymarem stało się niedługo historią. Klub musi dobrze przemyśleć transfery, bo z ostatnich 8 nowych nabytków, tylko Umtiti ma stałe miejsce w jedenastce. W każdym razie Neymar nie odnajdzie w Paryżu odpowiedniego poziomu piłkarskiego ani jakości piłkarskiej, bo jej tam nie ma.
--
Josep Maria Minguella, były agent piłkarski za: el mati de catalunya radio

Idealnie podsumowal xD

0

Chodzi mi o to że strasznie fałszywie to brzmi.

2

Tak oglądam tą konferencję i mam wrażenie że ten transfer to jeden wielki przekręt xD. Jeszcze pare miesięcy temu Neymar mówił o Barcie że ja kocha itd, a teraz nagle bardzo szczęśliwy że może grać w PSG xD haha

5

Wszystko fajnie tylko zrozumcie że zawodnik musi się godzić na taką klauzulę. To że Neymar odchodzi to już jego sprawa. Myślicie że jakby miał klauzule 1mld to by został? Jakby chciał odejść to wtedy z naszym zarządem poszedlby za jakies 150mln a nie za 1mld. Tak przynajmniej mamy 222mln na wzmocnienia i kupe spokoju z jego kontraktami i ojcem.

0

No to jutro Oficjalnie Dembele w Barcelonie.. xD Czlowieniu napisz jeszcze do Coutinho xD

0

A co Ci w nim nie pasuje? Według mnie solidny zawodnik od czarnej roboty, do tego potrafiący uderzyć z dystansu. Według mnie hejt na Rakiticia jest przesadzony. Oczywiście może rotowac z Sergi Roberto, ale jak dla mnie Rakitic jest podstawowym graczem na ten moment. Tak czy siak to tylko mojw zdanie ;p

0

Moim zdaniem mozna to zrobic również tak
http://www.futhead.com/squad-builder/S6z4fx0TFB002EDw0ms!o0QrDr0JZ!o0!nvi0xCve09FBe0AfdM0qrDj0BWdj0pzdi015Ce0CoDM0C7fr0Lxkc0iNDE0Pzd00bPvr0Qmpe0jPfr0LFBx/

0

Teraz chce sie żegnać? Haha niech spada na drzewo. Z klasą to my możemy żegnać piłkarzy typu Pedro, Sanchez którzy tracili pozycje w klubie, a nie kolesia który jest jednym z najlepszych w klubie, a opuszcza nas tylko dla kasy.. Sory Neymar ale tak samo jak Ty traktujesz Barce, to Barca powinna traktować Ciebie.

0

heh dobre xD

0

Kto ma snapa Neymara? Od dawna nic nie dodawal, a teraz dodał ciekawego snapa.

0

Aha to nie wiedzialem. Dzieki ;)

3

Watpie zeby Pique zartowal z takiej sprawy. Zobacz sobie twittera Messiego.

2

Pique prezydencie jak Ty mnie zaimponowales w tej chwili :)

42

Hahaha mistrz xd Sprzedac go!! XD

1

Az lezka poleciala jak sie ogladalo bramke Roberto i Iniesty xd

1

Podaj link jak mozesz

0

Kante jest nie do wyciagniecia tak samo jak Naby Keita. Eriksen spoko opcja do pomocy, mysle ze za 80 mln spokojnie do wyciągnięcia. Tylko kto w miejsce Neymara..

0

Kogo widzisz na miejsce Neymar? Dembele? Dybale? Lewonozny pilkarz na lewej stronie? Rabona bedzie strzelal? Coutinho? Za niego pojdzie 100mln jak nie wiecej, o ile w ogole go oddadza. Ja nie widze na ten moment nikogo kto moglby zastapic Neymara.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Barto po rozmowie z Neyem byl zly, bo wie ze jak tamten odejdzie to on razem z nim. Odejscie Neymara jest jednoznaczne z tym ze ten Pan tez powinien spakowac walizki. Zaden Coutinho nie zastąpi Neymara. Osobiście nie wierze w jego przyjście, a mówienie o Dybali jest bezsensowne bo to nie ten poziom co Ney i nie ta pozycja na boisku. Jestem ciekawy jaka druzyna odda nam teraz swoja najwieksza gwiazdę hmm jak juz to za kwote powyzej 100 mln ;(

2

Na razie nie ma sie czym martwic, bo Neymar jest z nami. Tak tak, a w pon bedzie kolejna konferencja i bedzie gadanie ze zaczynamy sie martwic, bo Neymara juz z nami nie ma. Zamiast miec jaja i powiedziec ze Neymar postanowil odejsc/zostac to zachowują sie jakby to byla jakas tajemnica. Odchodzi to nastawiamy sie na nowych, nie odchodzi to super i tyle.

0

Myslicie ze Juve latwo odda Dybale jak stracili juz Bonucciego?

1

Myslisz ze kupuja Neymara zeby sprzedac Verrattiego? Ja w to watpie. Predzej sprzedadza Kryche, Di Marie niz Marco.

1

Nastepny ktory nie rozumie ze Verrattiego nawet za 200mln nie kupimy. Jak negocjowac cene? Daja mu kase i sam sie wykupi z klubu, wtedy podatki moga cmoknac w cztery litery

0

Tylko ze gdy Ronaldo mial odchodzic kazdy juz widzial okladke FIFY, wiec raczej zmiana klubow nie wchodziła w gre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?