2

Komentarz usunięty

0

Teraz to widze macie mordy a jak przegrywamy to cisza..

0

Ty sie puknij w ten kocioł, James w As Monaco grał swietnie a teraz w Realu jest kotem ;)

0

Fan boy bo broni Hazarda? logika....

6

Wczoraj pewnie mówileś że jest genialny a teraz hejty? Jakie to typowe tutaj

0

poziom twoich żartów na wysokim poziomie

0

To idz zbuduj kościół i módl sie do Messiego.. ps beka z tego gadania że Ronaldo jest tylko atleta ;>

0

Iniesta pewniak na 100% jak zwykle

0

Komentarz usunięty

0

0

Ciekawy czy w pierwszym sezonie Bale'a w Madrycie tak szczekałes mordą.

0

Miał powiedzieć " Barcelona jest faworytem ale moze wygramy" ??? Człowieku mysl troche, to nie zwykle kopanie piłki, liczy sie też psychika itd

0

Komentarz pod Barcelone masakra.... wszystko wina piłkarzy realu :)

0

Komentatorzy jednostronni żenada

0

mokro w gaciach za 1 2 3

0

Eleven..............................

0

idz sie palnij w ten pusty łeb, 3 minuta.. halooo

0

Moge już wam powiedzieć tytuły gazet w razie porażki " Perez kupił sędziów, Brak Messiego"" heheheheh

1

zaczyna sie tarzanie........

0

wyslij sms o tresci pomagam, zadziała

1

Za minute polecam wylaczyc komentarz w tv bo bedziemy mieć swoich komentatorów, tak z 100 pewnie w wieku ponizej 10 lat :)

0

hhahaha marzenia

0

rak instant .... taki mecz aten na plytki patrzy a pewnie w domu ma dziury w podlodze

0

a co, mmama oglada m jak milosc i nie pozwala przelaczyc?

0

zapomniales o oszuscie podatkowym :)

0

zabawne...........

0

Ty lepiej nie szastaj kasą innych, jak masz ochote to dawaj od siebie.

0

0

0

Ale co ma wspolnego powiedzenie sobie glosno k... z sku....To chyba musi sie do kogos odnosic, chyba nie mowi tego do siebie nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?