Trolejbusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Czyżew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
0
Teraz to widze macie mordy a jak przegrywamy to cisza..
0
Ty sie puknij w ten kocioł, James w As Monaco grał swietnie a teraz w Realu jest kotem ;)
0
Fan boy bo broni Hazarda? logika....
6
Wczoraj pewnie mówileś że jest genialny a teraz hejty? Jakie to typowe tutaj
0
poziom twoich żartów na wysokim poziomie
0
To idz zbuduj kościół i módl sie do Messiego.. ps beka z tego gadania że Ronaldo jest tylko atleta ;>
0
Iniesta pewniak na 100% jak zwykle
0
Komentarz usunięty
0
0
Ciekawy czy w pierwszym sezonie Bale'a w Madrycie tak szczekałes mordą.
0
Miał powiedzieć " Barcelona jest faworytem ale moze wygramy" ??? Człowieku mysl troche, to nie zwykle kopanie piłki, liczy sie też psychika itd
0
Komentarz pod Barcelone masakra.... wszystko wina piłkarzy realu :)
0
Komentatorzy jednostronni żenada
0
mokro w gaciach za 1 2 3
0
Eleven..............................
0
idz sie palnij w ten pusty łeb, 3 minuta.. halooo
0
Moge już wam powiedzieć tytuły gazet w razie porażki " Perez kupił sędziów, Brak Messiego"" heheheheh
1
zaczyna sie tarzanie........
0
wyslij sms o tresci pomagam, zadziała
1
Za minute polecam wylaczyc komentarz w tv bo bedziemy mieć swoich komentatorów, tak z 100 pewnie w wieku ponizej 10 lat :)
0
hhahaha marzenia
0
rak instant .... taki mecz aten na plytki patrzy a pewnie w domu ma dziury w podlodze
0
a co, mmama oglada m jak milosc i nie pozwala przelaczyc?
0
zapomniales o oszuscie podatkowym :)
0
zabawne...........
0
Ty lepiej nie szastaj kasą innych, jak masz ochote to dawaj od siebie.
0
0
0
Ale co ma wspolnego powiedzenie sobie glosno k... z sku....To chyba musi sie do kogos odnosic, chyba nie mowi tego do siebie nie?