Trolejbusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Czyżew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Byles w szatni, wiesz jaka atmosfera?
0
Jaki agresoor, zwierze powinni... tak mowiliscie o innych zawodnikach, a Neymar no cóz lepszy to on nie jest.
14
Pozdrawiam szanowną redakcje która wklepia bana nie mając nawet powodu :) Ps ładne olewanie odwołan :)
0
Cieszył sie jak koń na pasze, krzywy zgryz czy cos takiego
0
No tak, bo to on strzelil mu w plecy.. wiek nie usprawiedliwia go z takich akcji... mówisz ze ma opaske, ktos mu karze ją nosic? Gęby nie ma? no wlasnie,, jego wola to niech lepiej sie ogarnie
0
kawdratowo? tzn?
0
Komentarz usunięty
0
hahahaah nie ubóstwiam Messiego i jestem dlatego nikim..... w takim razie niezle sie szanujesz i masz poczucie wlasnej wartosci..
0
Nowy trend.. zakladanie siatki.. dziwne ze kilka razy wyszlo naszym.. i juz liczenie siatek i gadanie o tym :)
0
Napinaczy.... ktoś chyba musi słownik jakiś i dowiedziec sie co to slowo znaczy, "Napinacz – mięsień, którego funkcją jest napinanie, np. napinacz błony bębenkowej. "
1
A czy ja cos o Ronaldo teraz pisze? Nie :) Jak jest kosmitą to chyba nie powinien grac w piłke to sport dla ludzi :)
0
Tylko obrazac potrafisz, prosze administracje o jakiś konkretny krok z tym kolesiem bo obraza innych forumowiczów.
0
Eriksen kocur, niezly jest
0
Myje, zmieniam bielizne wiec nie piecze, poprostu to smieszne jest i tyle :) to moja opinia ;>
1
"macki pereza" za 3.2.1...
0
Komentarz usunięty
0
Mam łzy w oczach nasz kochany Dani został w Barcy
0
0
i zapewnie twoj glos wygra
0
hehehehehehehehhehe
1
Tutaj proponuje administracji zeby ogarneli tego kolesia, ciagle robi jakies prowokacje do RM...
0
Komentarz usunięty
0
dobra, i co z tym?
0
Komentarz usunięty
0
widze ze jestes bardzo spostrzegawczy :) to sie ceni wsród kibiców pujola
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
No tak MESSI wygra.. to CA Argentynie, przeciez na mundialu on tylko grał przeciwko 11stu :)))
0
2
Komentarz usunięty