1

Byles w szatni, wiesz jaka atmosfera?

0

Jaki agresoor, zwierze powinni... tak mowiliscie o innych zawodnikach, a Neymar no cóz lepszy to on nie jest.

14

Pozdrawiam szanowną redakcje która wklepia bana nie mając nawet powodu :) Ps ładne olewanie odwołan :)

0

Cieszył sie jak koń na pasze, krzywy zgryz czy cos takiego

0

No tak, bo to on strzelil mu w plecy.. wiek nie usprawiedliwia go z takich akcji... mówisz ze ma opaske, ktos mu karze ją nosic? Gęby nie ma? no wlasnie,, jego wola to niech lepiej sie ogarnie

0

kawdratowo? tzn?

0

Komentarz usunięty

0

hahahaah nie ubóstwiam Messiego i jestem dlatego nikim..... w takim razie niezle sie szanujesz i masz poczucie wlasnej wartosci..

0

Nowy trend.. zakladanie siatki.. dziwne ze kilka razy wyszlo naszym.. i juz liczenie siatek i gadanie o tym :)

0

Napinaczy.... ktoś chyba musi słownik jakiś i dowiedziec sie co to slowo znaczy, "Napinacz – mięsień, którego funkcją jest napinanie, np. napinacz błony bębenkowej. "

1

A czy ja cos o Ronaldo teraz pisze? Nie :) Jak jest kosmitą to chyba nie powinien grac w piłke to sport dla ludzi :)

0

Tylko obrazac potrafisz, prosze administracje o jakiś konkretny krok z tym kolesiem bo obraza innych forumowiczów.

0

Eriksen kocur, niezly jest

0

Myje, zmieniam bielizne wiec nie piecze, poprostu to smieszne jest i tyle :) to moja opinia ;>

1

"macki pereza" za 3.2.1...

0

Komentarz usunięty

0

Mam łzy w oczach nasz kochany Dani został w Barcy

0

0

i zapewnie twoj glos wygra

0

hehehehehehehehhehe

1

Tutaj proponuje administracji zeby ogarneli tego kolesia, ciagle robi jakies prowokacje do RM...

0

Komentarz usunięty

0

dobra, i co z tym?

0

Komentarz usunięty

0

widze ze jestes bardzo spostrzegawczy :) to sie ceni wsród kibiców pujola

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

No tak MESSI wygra.. to CA Argentynie, przeciez na mundialu on tylko grał przeciwko 11stu :)))

0

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?