0

Zaraz sie beda spuszczac na "slowo" Messi.. ile mozna pierdolic o Nim.. rany to juz sie nudne rob, przynajmniej dla "sezoo...kibiców barcelony" jest oh ah

0

Messi... ameryki to ty nie odkryles, wiadomo ze wygranie Ligi mistrzów itd leci na konto kazdego z klubu :))

0

Machał lapkami i nogami jak Neymar z Chille ;D

2

Jak można byc kimś wiecej niz legendą? Posrało Cie czy jak.. zaraz Boga z niego zrobicie. masarka jakas

1

Czy istnieje taka obrona? Cos nowego.. kilka meczy udanych i genialne trio, a jakis czas temu same hejty byly ciekawe..

0

3/4 strony ma zamiar jechac na finał wiec zabraknie miejsc ;D

0

1

I tak bedzie ze " na farcie " :)

2

Bo "kibice" barcelony są lepsi i nic nie mówia.

0

Komentarz usunięty

0

Najlepsza pomoc na swiecie? hee.. kogo masz na mysli? inieste i rakitica? beka

1

I gdzie te komenarze " Leo strzeli 6 brameek? " bo te zwyciestwo to czysty fart.

2

0

Bo pewnie LEO jak zwyklee bedzie stac na bramce strzelac podawac itd itd :)

0

1

Co z tego ze legenda jak słabo gra... ostatnio po pierwszej połowie z RM były tutaj teksty " wypierdolic Inieste itd itd " wiec.. z czym do ludzi.. ps. warto sobie przypomniec ere guardioli i nurków z Naszego klubu z Busim i Masche na czele :))

0

2532144-2 moze?

0

buahahhaha swoich nurkow to nie potrafisz dostrzec czlowieczku

0

"brutal zszedł" za 3.2.1...

0

ta messi broni messi podaje messi strzela messi na bramce stoi messi to messi tamto.... zygac sie chce

0

Neymar juz powinien dawno zóltą dostac za symulke....

0

I co.. panowie Neymar delfinn??

0

Tak brutal, co jeszcze? Pewnie bije zone itd.. wez lecz sie czlowieku.. Jakby tak Messi grał to bys to nazwał "twardą grą "

0

szynkaa??????????????

0

Masche w Liverpoolu był kozakiem, skała nie do przejscia to mówi wszystkoo o tym klubie.

0

kolejny delfin......

0

Komentarz usunięty

0

30 min temu " Surazez do zmiany" brameczka i spust :)

1

To co teraz " genialni " jestesmy?? Sezonowcy

0

Tobie polecam ubrac mozg gimbusie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?