Trolejbusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Czyżew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaraz sie beda spuszczac na "slowo" Messi.. ile mozna pierdolic o Nim.. rany to juz sie nudne rob, przynajmniej dla "sezoo...kibiców barcelony" jest oh ah
0
Messi... ameryki to ty nie odkryles, wiadomo ze wygranie Ligi mistrzów itd leci na konto kazdego z klubu :))
0
Machał lapkami i nogami jak Neymar z Chille ;D
2
Jak można byc kimś wiecej niz legendą? Posrało Cie czy jak.. zaraz Boga z niego zrobicie. masarka jakas
1
Czy istnieje taka obrona? Cos nowego.. kilka meczy udanych i genialne trio, a jakis czas temu same hejty byly ciekawe..
0
3/4 strony ma zamiar jechac na finał wiec zabraknie miejsc ;D
0
1
I tak bedzie ze " na farcie " :)
2
Bo "kibice" barcelony są lepsi i nic nie mówia.
0
Komentarz usunięty
0
Najlepsza pomoc na swiecie? hee.. kogo masz na mysli? inieste i rakitica? beka
1
I gdzie te komenarze " Leo strzeli 6 brameek? " bo te zwyciestwo to czysty fart.
2
0
Bo pewnie LEO jak zwyklee bedzie stac na bramce strzelac podawac itd itd :)
0
1
Co z tego ze legenda jak słabo gra... ostatnio po pierwszej połowie z RM były tutaj teksty " wypierdolic Inieste itd itd " wiec.. z czym do ludzi.. ps. warto sobie przypomniec ere guardioli i nurków z Naszego klubu z Busim i Masche na czele :))
0
2532144-2 moze?
0
buahahhaha swoich nurkow to nie potrafisz dostrzec czlowieczku
0
"brutal zszedł" za 3.2.1...
0
ta messi broni messi podaje messi strzela messi na bramce stoi messi to messi tamto.... zygac sie chce
0
Neymar juz powinien dawno zóltą dostac za symulke....
0
I co.. panowie Neymar delfinn??
0
Tak brutal, co jeszcze? Pewnie bije zone itd.. wez lecz sie czlowieku.. Jakby tak Messi grał to bys to nazwał "twardą grą "
0
szynkaa??????????????
0
Masche w Liverpoolu był kozakiem, skała nie do przejscia to mówi wszystkoo o tym klubie.
0
kolejny delfin......
0
Komentarz usunięty
0
30 min temu " Surazez do zmiany" brameczka i spust :)
1
To co teraz " genialni " jestesmy?? Sezonowcy
0
Tobie polecam ubrac mozg gimbusie