Trolejbusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Czyżew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Nawet smuda byłby lepszy....
0
Komentarz usunięty
0
Messi najblizej zeby nie zasłaniac
0
Chyba do Oezila podobny :DDD
1
Ahh.. no tak ;< Bo neymarek dostał kare to kazdy juz musi... jeszcze sedziego wyzywal ;/ ohhhhh w takim razie Fellaini powinien juz w wiezieniu siedziec, on zawsze kogos lokciem walnie ;>
0
Strzele bramke w finale = chce wiecej kasy bo przeciez zasłuzylem... ha.. jak pracowalem przy zbieraniu truskawek przeciez musialem rano wstawac, itd... chce wiecej kasy !!!! PS. to dla Ramosa praca, musi strzelac, grac swietne w defensywie :)
1
Komentarz usunięty
0
Chile musi wygrac ;D
0
Komentarz usunięty
0
O co Ci chodzi człowieku, bez zycia hmm.. najczesciej mówią to osoby które mają wlasnie takie problemy. :)
0
W której i tak nie gra ;D
0
Jak nie ma z kim grac?.... Sam stoi na boisku?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Eh dziwne to forum.. wiecej postów o Ronaldo niz Barcelonie,,,
0
Di Maria zostaje w ManU :)
0
Ale i tak przeciez przez 3/4 tego serwisu jest dojrzały emocjonalnie.
0
Odezwał sie kolejny który kocha Barce od zawsze "2004" Jaaasne 140 dni w serwisie dziwne:) Ps jakbys nie wiedzial to juz rok mija:). Po 2 co wnosi twój komentarz? Posty sobie podbijasz czy jak?
0
Ahh zapomnialem Proszę Pana, tylko jakos nie widać roznicy wiekowo między Nami zeby Pan mógł sie czepiać mojego wieku, bo Pana rozumowanie... no cóz widać wyżej. I nie jestesmy na Ty. :)
2
No tak ja dostaje miliony.. jestem zawodowym piłkarzem i odwalam takie cyrki na takim turnieju.. dodatkowo kolega tez nie ogarnia.. ze gówniarz nie okresla tylko wieku.
0
Co nie zmienia faktu ze taki czyn nie nalezy lekcewazyc.. jakby nic sie nie stało.(Jak ten koles wyzej)
0
Lepszy grzmot Mascherano i Busketsa ;D
0
Hę? Co to za Szopen
16
Mysl czlowieku, chyba logiczne ze chodzi o ten turniej nie? Boze.. poziom inteligencji niektórych jest znikomy.
0
0
Nic takiego nie zrobił litosci.. bądz czlowieku obiektywny.. kopniecie pilki nie było celowe.. ta od tak sie kopie przed siebie gdzie stoi inny zawodnik... juz nie raz pokazuje swoją dojrzałosc głupimi zachowaniami... ale cóz gdyby to był zawodnik Realu pewnie byłby zrównany z ziemia...
0
Komentarz usunięty
0
Niech dostanie bana do końca, może czegos sie nauczy.
0
Skład Polski to jakas kpina : Komorowski, Cionek , Pazdan, Linnety