1

Messi: „Czy przestrzelenie rzutu karnego czyni go człowiekiem? Nie, ponieważ strzelił dwa gole i zaliczył asystę. Nie ma wielu cech ludzkich”.
Rzygam tęczą...... ciekawe kiedy ten cyrk sie skonczy

0

Nie, inni. Trolem to ty jestes bo krótką pamiec masz ;>

0

Teraz comeback? A wczesniej hejty ze nic nie wnosi do gry.. hipokryta

1

Tak każdy kładzie kłody pod nogi. Rafinia pewnie z góry miał zaplanowane zerwanie wiązadeł a Shaw z United juz w planach UEFY złamał noge.

0

bol dupy czy co to trzeba miec zeby ciagle o ronaldo pisac na stronie barcelony..

2

I co to wnosi ?

0

słodzimy nadal :)

0

Martial ulalaala ;D

3

To strona Realu czy Barcelony??? Bo wiecej komentarzy na temat Realu :)

0

ewiahahah jak Cie nie boli to po co już mowisz o Messim?

0

Za to orłowski co chwile " messi messi" barcelona itd, badz obiektywny

0

Komentarz usunięty

0

oni tego nie zrozumieją ze np my łatwiej mamy z atletico a oni z espanyolem

0

prawda w oczy kole, bo my z kazda druzyna mamy ciezko, jasne

0

Ty masz jakies problemy zyciowe bo ktos cieszynke ta sama robi, wez ty wyjdz bo jestes zwyklym hejterem, tylko robisz wstyd nam kibicom.

0

tak tak tak smieszne jak zawsze

2

za duzo w fife grasz

0

Willian, Matić czy Ivanović takie koty :)

0

Ciekawe co mówiles jak Barcelona w tamtym sezonie grała przeciętnie na poczatku sezonu, kolejny cwaniak który tylko hejtować potrafi i ma słabą pamiec.

0

Ha ha ciekawe gdzie ty byłes jak nam nie szło na poczatku tamtego sezonu, pewnie wyzywałeś i wyklinałes Enrique. Cwaniaczku

1

A jaki on ma skład? Courtois i Hazard jedyni co wyrózniają sie poziomem na tle zespołu. Chyba że dla was Willian czy Matic to kozaki :)

0

Ktos kto widzi prawde nagle ma isc na Rm.. powodzenia hipokryto

0

Pewnie Ciebie tez ma gdzies, bol dupy bo ktos nie popiera Pique i jego zachowania, lepiej zachwalac i lizac dupe. :)

1

Dobra mina do złej gry. Pozdrawiam

0

Gdyby mu nie przeszkadzało to by nie było takiej szopki. Gwizdy z pewnoscią na Pique działają w jakimś stopni bo osobiscie nie wierze że ma to gdzieś.

0

Wiesz, róznie bywało i tutaj.

0

Po 1 nie jesteśmy na Ty Mózdzku. Zreszta widać jak orientujesz sie w temacie.

0

hahha pamietam jak za czasów Mou był wieczny pocisk na cały real ale pamięc słaba :)

0

Tutaj nie lepszy cyrk.

0

I co ma twój komentarz do tematu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?