Trolejbusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Czyżew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi: „Czy przestrzelenie rzutu karnego czyni go człowiekiem? Nie, ponieważ strzelił dwa gole i zaliczył asystę. Nie ma wielu cech ludzkich”.
Rzygam tęczą...... ciekawe kiedy ten cyrk sie skonczy
0
Nie, inni. Trolem to ty jestes bo krótką pamiec masz ;>
0
Teraz comeback? A wczesniej hejty ze nic nie wnosi do gry.. hipokryta
1
Tak każdy kładzie kłody pod nogi. Rafinia pewnie z góry miał zaplanowane zerwanie wiązadeł a Shaw z United juz w planach UEFY złamał noge.
0
bol dupy czy co to trzeba miec zeby ciagle o ronaldo pisac na stronie barcelony..
2
I co to wnosi ?
0
słodzimy nadal :)
0
Martial ulalaala ;D
3
To strona Realu czy Barcelony??? Bo wiecej komentarzy na temat Realu :)
0
ewiahahah jak Cie nie boli to po co już mowisz o Messim?
0
Za to orłowski co chwile " messi messi" barcelona itd, badz obiektywny
0
Komentarz usunięty
0
oni tego nie zrozumieją ze np my łatwiej mamy z atletico a oni z espanyolem
0
prawda w oczy kole, bo my z kazda druzyna mamy ciezko, jasne
0
Ty masz jakies problemy zyciowe bo ktos cieszynke ta sama robi, wez ty wyjdz bo jestes zwyklym hejterem, tylko robisz wstyd nam kibicom.
0
tak tak tak smieszne jak zawsze
2
za duzo w fife grasz
0
Willian, Matić czy Ivanović takie koty :)
0
Ciekawe co mówiles jak Barcelona w tamtym sezonie grała przeciętnie na poczatku sezonu, kolejny cwaniak który tylko hejtować potrafi i ma słabą pamiec.
0
Ha ha ciekawe gdzie ty byłes jak nam nie szło na poczatku tamtego sezonu, pewnie wyzywałeś i wyklinałes Enrique. Cwaniaczku
1
A jaki on ma skład? Courtois i Hazard jedyni co wyrózniają sie poziomem na tle zespołu. Chyba że dla was Willian czy Matic to kozaki :)
0
Ktos kto widzi prawde nagle ma isc na Rm.. powodzenia hipokryto
0
Pewnie Ciebie tez ma gdzies, bol dupy bo ktos nie popiera Pique i jego zachowania, lepiej zachwalac i lizac dupe. :)
1
Dobra mina do złej gry. Pozdrawiam
0
Gdyby mu nie przeszkadzało to by nie było takiej szopki. Gwizdy z pewnoscią na Pique działają w jakimś stopni bo osobiscie nie wierze że ma to gdzieś.
0
Wiesz, róznie bywało i tutaj.
0
Po 1 nie jesteśmy na Ty Mózdzku. Zreszta widać jak orientujesz sie w temacie.
0
hahha pamietam jak za czasów Mou był wieczny pocisk na cały real ale pamięc słaba :)
0
Tutaj nie lepszy cyrk.
0
I co ma twój komentarz do tematu ?