Trolejbusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Czyżew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Szczeka na prawo i lewo a potem płacz ze gwiżdzą.
1
A to co powiedział po zwyciestwie całkowicie nie ma znaczenia, no tak :)
2
a gdzie tu błąd widzisz ortografie ty jeden, suchar Ci nie wyszedł, bywa :)
1
Messi Arena pewnie ucieszyła by wiele kibiców ;D
2
To strona barcelony czy kolejny onet?
0
XD prosze tak bardzo chciałes, wyreczylem kolege :)
0
Uwazaj co piszesz bo cie zjedza zaraz :)
0
To po cholere teraz narzeka ze na niego gwizdza? Jest bez winy? No chyba nie, ma to na co sobie zasłuzył
3
Bo u nas są lepsi kibice.. serio. Najpierw polecam spojrzeć na siebie :) Bo z ciebie też niezły "kibic" ;)
0
Marcelo robi mase tricków a ma po 3 gwiazdki
0
Ta bo powinien miec 99 nie?
0
do końca życia" hehehe
0
Sevilla wyżej od PSG? Marzenia ;D
1
0
Przed meczem' zmieciemy ich w pył" nawet rezerwą.. 4-0.. i nagle, lucho out... itd
0
A co mnie przescieradła obchodzą czlowieku.. wystarczy poczytać ostatnie komentarze na tej stronie.. na tourne przegrana bo msn nie gra... itd głupie tłumaczenia jak zwyle.. Zreszta inteligencją to ty nie grzeszysz.. jak ironii wyłapać nie potrafisz
1
Obiektywizm boli.. bywa
1
To co teraz panowie? 4-0 bo nie ma pełnego MSN?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
2
Alfa beznadziejna, widac ze nie masz duszy motoryzacyjnej :)
0
VW kolego :))))))))))))))
0
Kto to mówi :)
1
Nauka pokory mecz Real Barcelona, i wyzwiska w strone piłkarzy Realu, manita itd, a potem? No własnie :)
2
Podobno Wawrzyniakiem tez sie zainteresowali, ale Kuba powiedział " nie Panie Vaan Gaal, czekam na oferte z Barcelony " :)
0
Wyglada na jakis bubel, przynajmniej na zdjeciu.
0
Lepiej wszystko schowac pod dywan a czepiac sie innych :)