Trolejbusz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Czyżew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taka osoba nie powinna wypowiadac sie w tym stylu, Javier popelnil karygodny blad i powinien zostac ukarany nie zaleznie od tego jaki mecz by go ominal. 2 lata temu zawodnik Elche za to samo dostal 4 spotkania wiec uwazam ze sprawiedliwe byloby postapic tak samo z Mascherano
0
Marzenia ;>>>
0
Na każdej stronie będziesz to wklejać ? na sporcie jest, jeszcze brakuje na stronach innych klubów
0
bo to strona barcelony, nic nowego
0
Komentarz usunięty
0
Dalej wierz w te bajki, WSZYSTKO I WSZYSCY przeciwko Barcelonie, troche obiektywizmu człowieku.
0
Ta, WSZYSCY I WSZYSTKO przeciwko Barcelonie, człowieku obudz sie bo bedzie dla Ciebie za pózno.
0
CO?! A tutaj niby przegadasz? Tu jest czesto o wiele gorzej bo na kogos to umiecie pluć kwasem a o sobie zero. Hipokryzja
0
Hipokryci, raz Pique najlepszy na swiecie itd, kiepska forma i już gównem jest, rany co za ludzie
0
Przecież PIQUE to najlepszy obronca na swiecie, co jest? ;
2
Jak nie ma startu? Kpina
0
Jeden z nielicznych rozsądnych userów na tym forum, masz racje )
0
W tamtym sezonie, szczególnie w okresie przed finałem LM "rakitić to kot, chyba nasz drugi Modric" itd a teraz do odstrzału, zal mi was
0
"madrycki sędzia" a jak sędziowali pod barcelone to już pamięc nie ta co trzeba ;D
0
Ten koment coś wnosi do tematu?
0
Tak Perez... smieszne jak zwykle, mogł placic podatki to by było wszystko ok, wszedzie winni tylko nie u nas.
0
Tak, wszystko to kogoś wina, kontuzje innych zawodników były specjalnie wyrezyserowane żeby tylko osłabic klub i Arda nie mogł wystapić w spotkaniach. Dobrze wiedzieli że dopiero w zime będzie mógl grać więc do kogo pretensje?
0
Byłes tam, widziałes to wszystko na własne oczy? Wątpie więc nie wmawiaj innym jak było.
0
Szczególnie że te afery zaczeły sie dawno przed 3jną koroną.
0
Tak tak, zawsze ktoś winny tylko nie Barcelona, bądz obiektywny człowieku.
0
Nie reklamuj własnych stron, to nie miejsce do tego.
0
0
Won to sobie możesz do swojej matki mówic, troche kultury chamie bo pózniej mówią ze nasze forum pełne buraków.
0
To chyba inny mecz widzialem...
1
Wczesniejsza wygrana " lecimy po kolejny tryplet" teraz przegrana i "gdzie podziala sie barca z tamtego trypletu" niezła hipokryzja co u niektórych
13
Lewy nalezy do gatunku który wymiera tzn klasycznej 9tki, Suarez czy Aguero to jednak inny typ piłkarza pomimo tej samej pozycji.
0
A czy oni placza nad tym? Nie
0
Człowieku... tak chca sie rozdzielic od tej Hiszpanii to niech tez odejda z ligi.. co to ma być? Tu jestem katalonczykiem ale gram w Hiszpanii? ;>
0
Tak go nienawidzą ze spiewają na trybunach " Diego ! Diego! " no niezle ;>
0
Ciagle slodzenie mediow na temat Messiego... no ile mozna. Raz powiedzieli i wystarczy,a tu ciagle dzien w dzien to samo ;s