0

Taka osoba nie powinna wypowiadac sie w tym stylu, Javier popelnil karygodny blad i powinien zostac ukarany nie zaleznie od tego jaki mecz by go ominal. 2 lata temu zawodnik Elche za to samo dostal 4 spotkania wiec uwazam ze sprawiedliwe byloby postapic tak samo z Mascherano

0

Marzenia ;>>>

0

Na każdej stronie będziesz to wklejać ? na sporcie jest, jeszcze brakuje na stronach innych klubów

0

bo to strona barcelony, nic nowego

0

Komentarz usunięty

0

Dalej wierz w te bajki, WSZYSTKO I WSZYSCY przeciwko Barcelonie, troche obiektywizmu człowieku.

0

Ta, WSZYSCY I WSZYSTKO przeciwko Barcelonie, człowieku obudz sie bo bedzie dla Ciebie za pózno.

0

CO?! A tutaj niby przegadasz? Tu jest czesto o wiele gorzej bo na kogos to umiecie pluć kwasem a o sobie zero. Hipokryzja

0

Hipokryci, raz Pique najlepszy na swiecie itd, kiepska forma i już gównem jest, rany co za ludzie

0

Przecież PIQUE to najlepszy obronca na swiecie, co jest? ;

2

Jak nie ma startu? Kpina

0

Jeden z nielicznych rozsądnych userów na tym forum, masz racje )

0

W tamtym sezonie, szczególnie w okresie przed finałem LM "rakitić to kot, chyba nasz drugi Modric" itd a teraz do odstrzału, zal mi was

0

"madrycki sędzia" a jak sędziowali pod barcelone to już pamięc nie ta co trzeba ;D

0

Ten koment coś wnosi do tematu?

0

Tak Perez... smieszne jak zwykle, mogł placic podatki to by było wszystko ok, wszedzie winni tylko nie u nas.

0

Tak, wszystko to kogoś wina, kontuzje innych zawodników były specjalnie wyrezyserowane żeby tylko osłabic klub i Arda nie mogł wystapić w spotkaniach. Dobrze wiedzieli że dopiero w zime będzie mógl grać więc do kogo pretensje?

0

Byłes tam, widziałes to wszystko na własne oczy? Wątpie więc nie wmawiaj innym jak było.

0

Szczególnie że te afery zaczeły sie dawno przed 3jną koroną.

0

Tak tak, zawsze ktoś winny tylko nie Barcelona, bądz obiektywny człowieku.

0

Nie reklamuj własnych stron, to nie miejsce do tego.

0

0

Won to sobie możesz do swojej matki mówic, troche kultury chamie bo pózniej mówią ze nasze forum pełne buraków.

0

To chyba inny mecz widzialem...

1

Wczesniejsza wygrana " lecimy po kolejny tryplet" teraz przegrana i "gdzie podziala sie barca z tamtego trypletu" niezła hipokryzja co u niektórych

13

Lewy nalezy do gatunku który wymiera tzn klasycznej 9tki, Suarez czy Aguero to jednak inny typ piłkarza pomimo tej samej pozycji.

0

A czy oni placza nad tym? Nie

0

Człowieku... tak chca sie rozdzielic od tej Hiszpanii to niech tez odejda z ligi.. co to ma być? Tu jestem katalonczykiem ale gram w Hiszpanii? ;>

0

Tak go nienawidzą ze spiewają na trybunach " Diego ! Diego! " no niezle ;>

0

Ciagle slodzenie mediow na temat Messiego... no ile mozna. Raz powiedzieli i wystarczy,a tu ciagle dzien w dzien to samo ;s

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?