Uważam, że Dest i Aarons to piłkarze o podobnym profilu, jednak Anglik ma obecnie znacznie większe doświadczenie. Obaj usposobieni ofensywnie, z dobrą techniką i skuteczni w finałowej tercji. Wydaje mi się, że Max jest obecnie graczem lepszym w defensywie. Sergiño wydaje się być bliżej Bayernu, a na korzyść transferu Aaronsa działa fakt, że Norwich akceptuje wypożyczenie. Anglik rozegrał prawie 5000 więcej minut na profesjonalnym poziomie od Desta (w tym 36 meczów na poziomie Premier League).
@Ghotti Głównie prawe skrzydło, ale zagra też na lewym i w linii pomocy (ofensywny pomocnik i '10'). Na fałszywej dziewiątce też zanotował kilka występów.
Ilias Akhomach to piłkarz, którzy może podążyć w miarę podobną drogą co Ansu Fati. Jeśli jego rozwój dalej będzie tak postępował, to stawiam, że już w ciągu kilku miesięcy zadebiutuje w Barcy B. Rocznik 2004, spektakularny piłkarz.
Semedo odchodzi za 40 mln euro. Możliwe, że dojdą do tego jakieś bonusy. Cena Desta według holenderskiej prasy wynosi 20-25 mln euro. Zapewne kupimy też Erica Garcię. Dobrze spożytkowane pieniądze, dwóch bardzo perspektywicznych zawodników w miejsce przeciętnego Portugalczyka. Dobry deal.
@tbas Tak jak napisałem - nie wszystko wyszło idealnie, ale wyszło całkiem w porządku. Brakuje mi obycia, lekko się stresowałem i mam co poprawić. Ale ogólnie jestem zadowolony.
Ależ jest tutaj najazd na Neymara. Ale niczego innego się nie spodziewałem, bo jak tylko jest okazja, żeby go zjechać, to ją wykorzystacie. Nieistotne, że już pierwszej połowie Neymar zwracał uwagę sędziemu i Alvaro odnośnie rasizmu, a w kolejnej części meczu docinki się nie skończyły. Neymar powiedział, że Gonzalez nazwał go małpą (stawiam, że kilka razy), mowa jest także o określeniach w stylu "małpi sku***syn". Nie dziwi fakt, że Brazylijczyk wybuchnął. Oczywiście zachowanie zasługuje na krytykę, ale skoro sędzia nic z tym wcześniej nie zrobił, a Neymar był prowokowany cały mecz, to stało się. Większość oczywiście oceniła, a nawet nie wiedziała o co tam poszło.
@speed1 Nic nie wiem o zapisach w kontrakcie, ale w PSG wielu zawodników debiutuje i wchodzi do składu w młodym wieku. Później jednak odchodzą, bo wystarczająco dużo szans nie dostają. Dodatkowo wielu graczy PSG ma kontuzje albo kwarantannę.
Ansu dzisiaj na tym lewym skrzydle wygląda jak za najlepszych meczów w Juvenilu A. Fantastyczne 45 minut. Ciężko uwierzyć, że chłopak ma 17 lat. Niesamowite, że nie tak dawno temu oglądałem go w Juvenilu A i B. Materiał na piłkarza kompletnego. Fenomen.
Niesamowita sprawa. I przez ten czas nie rozegrał oficjalnego meczu w Barcy B.
Niecałe 2 lata temu Ansu rozegrał drugi oficjalny mecz w Juvenilu A. Dzisiaj zaczyna od pierwszych minut w dorosłej kadrze Hiszpanii w pojedynku z Ukrainą.https://t.co/d3toXPDrVx">pic.twitter.com/d3toXPDrVx
@Roobo To jest jego naturalna pozycja. Na lewe skrzydło został przesunięty dopiero w Juvenilu A. Na pozycji 9 grał w towarzyskich meczach Barcy B, gdzie spisywał się świetnie. Moim zdaniem mógłby sobie poradzić. Wprawdzie warunki fizyczne nie są super, ale to nie jest najważniejsze. Inteligencja w grze, ruch bez piłki, wyjście na pozycje, instynkt strzelecki, technika, szukanie wolnych przestrzeni, gra tyłem do bramki i wykończenie jest u Ansu na bardzo wysokim poziomie. Moim zdaniem poradziłby sobie. Prędzej czy później będzie grał na środku ataku.
43
Uważam, że Dest i Aarons to piłkarze o podobnym profilu, jednak Anglik ma obecnie znacznie większe doświadczenie. Obaj usposobieni ofensywnie, z dobrą techniką i skuteczni w finałowej tercji. Wydaje mi się, że Max jest obecnie graczem lepszym w defensywie. Sergiño wydaje się być bliżej Bayernu, a na korzyść transferu Aaronsa działa fakt, że Norwich akceptuje wypożyczenie. Anglik rozegrał prawie 5000 więcej minut na profesjonalnym poziomie od Desta (w tym 36 meczów na poziomie Premier League).
0
@Ghotti Głównie prawe skrzydło, ale zagra też na lewym i w linii pomocy (ofensywny pomocnik i '10'). Na fałszywej dziewiątce też zanotował kilka występów.
47
Ilias Akhomach to piłkarz, którzy może podążyć w miarę podobną drogą co Ansu Fati. Jeśli jego rozwój dalej będzie tak postępował, to stawiam, że już w ciągu kilku miesięcy zadebiutuje w Barcy B. Rocznik 2004, spektakularny piłkarz.
63
La Rambla.
https://zapodaj.net/da0e6183643cf.jpg.html
https://zapodaj.net/90b66b684d561.jpg.html
https://i.pinimg.com/originals/0e/8b/7d/0e8b7d2c53195177a326670609fcb7ea.jpg
1
@Bartek22 Co nie znaczy, że go potrzebujemy.
15
@Bartek22 Garcia nie jest teraz niezbędny, to fakt, ale Depay też nie jest potrzebny w naszej kadrze.
105
Semedo odchodzi za 40 mln euro. Możliwe, że dojdą do tego jakieś bonusy. Cena Desta według holenderskiej prasy wynosi 20-25 mln euro. Zapewne kupimy też Erica Garcię. Dobrze spożytkowane pieniądze, dwóch bardzo perspektywicznych zawodników w miejsce przeciętnego Portugalczyka. Dobry deal.
66
Ronald Koeman poinformował Riquiego Puiga, że na niego nie liczy. Pomocnik ma szukać nowego klubu. [Gerard Romero]
Nie, to nie jest żart. Żenada straszna...Brak mi słów.
2
@tbas Tak jak napisałem - nie wszystko wyszło idealnie, ale wyszło całkiem w porządku. Brakuje mi obycia, lekko się stresowałem i mam co poprawić. Ale ogólnie jestem zadowolony.
1
@ramon59 Fakt, Mendes i Alejandro powinienem inaczej wymówić.
2
@tbas Z czego? ;)
39
Zachęcam do wysłuchania mojego debiutu w podcaście FCBarca.com. Lekki stresik był, może nie wszystko wyszło idealnie, ale jakoś to poszło. ;)
61
Ależ jest tutaj najazd na Neymara. Ale niczego innego się nie spodziewałem, bo jak tylko jest okazja, żeby go zjechać, to ją wykorzystacie. Nieistotne, że już pierwszej połowie Neymar zwracał uwagę sędziemu i Alvaro odnośnie rasizmu, a w kolejnej części meczu docinki się nie skończyły. Neymar powiedział, że Gonzalez nazwał go małpą (stawiam, że kilka razy), mowa jest także o określeniach w stylu "małpi sku***syn". Nie dziwi fakt, że Brazylijczyk wybuchnął. Oczywiście zachowanie zasługuje na krytykę, ale skoro sędzia nic z tym wcześniej nie zrobił, a Neymar był prowokowany cały mecz, to stało się. Większość oczywiście oceniła, a nawet nie wiedziała o co tam poszło.
0
@stone80 Na BarcaTV+ masz cały w HD.
1
@Chakalaka Tak, widziałem. I nie mogę się już doczekać. :)
1
@VanBest To znaczy jakiego? ;)
2
@Mazi Nigdzie nie widzę takiej informacji.
5
@speed1 Nic nie wiem o zapisach w kontrakcie, ale w PSG wielu zawodników debiutuje i wchodzi do składu w młodym wieku. Później jednak odchodzą, bo wystarczająco dużo szans nie dostają. Dodatkowo wielu graczy PSG ma kontuzje albo kwarantannę.
9
Xavi Simons został powołany na jutrzejszy pierwszy mecz PSG w Ligue 1 z Lens.
1
@Ghotti @Mesi12 Nic specjalnego nie pokazał. Solidny zawodnik, bez potencjału na pierwszy zespół.
9
@WiernyDoKoncaFCB Masz ją podaną w tytule filmiku...
60
No i stało się.. :)
https://zapodaj.net/1b36cd5a2df03.png.html
0
@damianex10 Nie wiem czy była taka sytuacja. Chyba nie było.
96
Ansu dzisiaj na tym lewym skrzydle wygląda jak za najlepszych meczów w Juvenilu A. Fantastyczne 45 minut. Ciężko uwierzyć, że chłopak ma 17 lat. Niesamowite, że nie tak dawno temu oglądałem go w Juvenilu A i B. Materiał na piłkarza kompletnego. Fenomen.
13
Niesamowita sprawa. I przez ten czas nie rozegrał oficjalnego meczu w Barcy B.
52
Czuję dzisiaj bramkę Ansu i kolejny pobity rekord.
64
@catalanian09 Środek ataku, to nominalna pozycja Ansu. Nie masz pojęcia o czym piszesz.
31
@Roobo To jest jego naturalna pozycja. Na lewe skrzydło został przesunięty dopiero w Juvenilu A. Na pozycji 9 grał w towarzyskich meczach Barcy B, gdzie spisywał się świetnie. Moim zdaniem mógłby sobie poradzić. Wprawdzie warunki fizyczne nie są super, ale to nie jest najważniejsze. Inteligencja w grze, ruch bez piłki, wyjście na pozycje, instynkt strzelecki, technika, szukanie wolnych przestrzeni, gra tyłem do bramki i wykończenie jest u Ansu na bardzo wysokim poziomie. Moim zdaniem poradziłby sobie. Prędzej czy później będzie grał na środku ataku.
25
Kurier Warszawski nr 168a. Warszawa, 6 lipca, 1883 rok.
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/118766429_321323489314086_5746468013113904283_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=Zo2fFhtZ2ogAX-LIG_Q&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=1825485f74ab3b12b44c832266201f39&oe=5F7A5BE7
1
@SamuraJack Też bym się go pozbył, ale nie zanosi się na to. Mingueza też zostaje.