20

Chciałem szybko dodać, że wystąpiły małe problemy techniczne i nie dało się wystawić jeszcze połówek. Nie były one widoczne w artykule. Lenglet i Jordi Alba mieli otrzymać ocenę 8,5, a Frenkie 5,5. Musiałem je zmienić i zdecydowałem się odpowiednio na 8 i 5. U Ansu kusiła '10', ale to jeszcze nie ten moment i ta dycha byłaby mocno naciągana. Oby niedługo faktycznie zasłużył na najwyższą notę. :)

0

@Fizzy Womack Robią się. Spokojnie. :)

10

Komentarz usunięty przez użytkownika

90

Pedri przekonał Koemana. Holender widzi go gotowego do gry na wielu pozycjach, a w Barcelonie nadal są zaskoczeni jego chęcią do nauki i tym, jak szybko się uczy. Klub wierzy, że Pedri może w Barcelonie wyznaczyć erę. [MD]

10

@Hushovt Nie miał czasu na zdobycie...Trochę wyrozumiałości.

30

Ansu Fati znalazł się w najlepszej '11' kolejki LaLigi według WhoScored. Najwyższa nota.

https://pbs.twimg.com/media/Ei_5ag-WoAEdiZ5?format=png&name=small

1

@Rust_Cohle Takie przyjemności dopiero po skończonym artykule. :P

9

@BarcaInfo Co najwyżej solidnie.

38

Sezon ligowy powrócił i powracają także oceny za mecze. W tym sezonie najważniejszą zmianą jest powrót połówek, które moim zdaniem ułatwiały pracę i pomagały wystawić bardziej sprawiedliwą notę.

0

@MesQueUnClub_87 Ponad rok czasu od premiery, ale dopiero teraz się natknąłem i obejrzałem dzisiaj. Dlatego też od razu polecam. :)

0

@Hasszz Oczywiście.

5

Polecam obejrzeć film "El hoyo", który znajduje się na Netflixie. Hiszpańska produkcja i moim zdaniem jak najbardziej udana. Może nie jest to filmowe arcydzieło, ale sam pomysł jest nietuzinkowy i wciąga od początku. Dodatkowo daje do myślenia, można znaleźć wiele metafor i można go intepretować na wiele sposobów.

Tutaj zwiastun:


1

@horang Nils sezon 2018/2019 miał słaby, ale trochę minut uzbierał. Dodatkowo był znakomity w poprzednim sezonie i gdy ostatnio pojawiał się w meczach Barcy B, to prezentował się naprawdę dobrze.

Lucas moim zdaniem w ostatnim sparingu Barcy B był bardzo dobry. W pierwszej połowie miał 2/3 niezłe prostopadłe podania i mógł mieć na koncie dwie asysty. Dodatkowo aż pięć razy faulowany. W drugiej połowie był bardziej cofnięty i miał więcej zdań defensywnych i nie był tak efektowny. Za sobą ma bardzo dobry sezon w Cartagenie, z którą wywalczył awans do LaLiga2. Chciał go pozyskać Tottenham, ale Pimienta namówił go do pozostanie. Będzie jednym z kluczowych graczy rezerw.

0

@horang Będą. :-)

7

Kurde, kiedyś to było. :D Ansu zachwyca w pierwszym zespole, a Nils Mortimer i Lucas de Vega w tym sezonie będą istotnymi zawodnikami Barcy B. :)

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6238887#comment-6238887

98

Ansu Fati w ostatnich 9 oficjalnych meczach w wyjściowym składzie strzelił 7 goli i wywalczył 2 rzuty karne. Te dwa wywalczone rzuty karne zostały zamienione na bramki, więc Ansu w ostatnich 9 meczach w pierwszym składzie był bezpośrednio zaangażowany w 9 bramek (bezpośredni udział średnio co 75 minut).

13

Całą drugą połowę w dzisiejszym meczu Angers w Ligue 1 dostaje Mohamed Ali Cho z rocznika 2004.

0

@Ansufati123 Tak, większy talent niż Pena. Puig był słaby, już go nie ma w rezerwach. Odnośnie wypożyczenia Inakiego nie ma jeszcze informacji. Collado nigdzie nie odszedł.

3

@Coutinho007 Nie. Moim zdaniem Mendes został zatrudniony tylko po to, żeby wynegocjować dla Ansu lepszy kontrakt. Fati nie ruszy się z Barcelony. Nie ma opcji, w to nie uwierzę.

5

@Ansufati123 Arnau Tenas to moim zdaniem najbardziej utalentowany bramkarz La Masii. Zdecydowany potencjał na pierwszy zespół, materiał na następcę ter Stegena i za kilka lat kapitana.

Lazar nigdy nie dostał Golden Boya, był z 2 albo 3 razy nominowany do tej nagrody i to po tym, jak przez większość sezonu był kontuzjowany. Będzie bramkarzem Barcy B w tym sezonie.

6

@Coutinho007 Gorszy na pewno nie będzie.

14

Juan Miranda aktualnie rozegrał w presezonie Barcy B 3 mecze (180 minut) i na koncie ma obecnie 4 asysty i 1 bramkę. Lewy obrońca notuje bezpośredni udział w bramce średnio co 36 minut. Liczę, że znajdziemy mu odpowiedni do rozwoju klub. Na rezerwy i 3. ligę jest zbyt dobry. Wciąż widzę w nim bardzo duży potencjał. Schalke nie było po prostu najlepszym klubem do rozwoju. Najlepiej jakby regularnie grał w LaLidze.

0

@Kengo Potwierdzenia brak. Może i dołączy do Girony, ale Collado ma podjąć decyzję w przyszłym tygodniu. Ma kilka innych ofert, w tym od Sampdorii i klubu z LaLigi.

0

@Kengo Collado się nie wzmocnili.

7

Monchu i Pablo Moreno w wyjściowym składzie Girony na mecz z Sportingiem Gijon.

https://pbs.twimg.com/media/Ei2bnI1WkAEeBo8?format=jpg&name=900x900

4

@Trepyveb Jasne, że jest możliwe. W jeden rok (myślę, że nawet mniej by wystarczyło; koło 8-9 miesięcy) to jest spokojnie do zrobienia z odpowiednim planem treningowym i dietą.

9

Jeśli chodzi o wzmocnienie pozycji środkowego napastnika, to od jakiegoś czasu jestem zwolennikiem sprowadzenia Richarlisona. Już poprzedni sezon miał bardzo dobry i wygląda na to, że ten będzie jeszcze lepszy w jego wykonaniu. Świetna technika, gra na jeden kontakt, uderzenie z dystansu, mocno pracujący w obronie, napastnik znakomity w kreacji. Zagra na każdej pozycji w ataku, a z Evertonem mamy dobre relacje. Cena mimo wszystko i tak byłaby duża. Zapewne koło 100 mln euro, ale moim zdaniem byłoby warto.

22

Zarówno Dest i Aaraons to piłkarze z dużym potencjałem, jednak uważam, że obaj nie są gotowi na Barcelonę. Jeśli Koeman chce na prawą obronę gotowego produktu, to raczej nie są to najlepsze opcje. Problem w tym, że na rynku transferowym obecnie nie ma zbyt wielu perspektywicznych prawych obrońców, których można wykupić za małą kwotę. Więc trzeba ryzykować, a Max i Sergiño to obecnie jedne z najlepszych opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?