0

@horang Moim zdaniem Ansu pokazywał wtedy ogromny potencjał. Robił w Juvenilu co chciał. Atakował, rozgrywał akcję, pracował w obronie. Strzelał, asystował...mało kto robi na mnie takie wrażenie. Nie ma wielu zawodników w La Masii, których potencjał bym ocenił na 10/10. Ansu był takim piłkarzem, kapitalny był.

A Konrad miał średni sezon 2018/2019, ale w zeszłym sezonie zrobił spory progres, co mnie bardzo cieszy.

0

@horang W pierwszej kolejce ligowej zaczął w wyjściowym składzie, w drugiej kolejce wszedł w przerwie, w trzeciej kolejce wszedł w 56. minucie, a potem cały czas grał w wyjściowym składzie. I statystyki w sezonie 2018/2019 miał z 3 razy lepsze niż Konrad w poprzednim sezonie.

0

@horang Zaczynał jako rezerwowy, ale pierwsze dwa mecze. Potem grał w wyjściowym składzie i robił tam co chciał.

0

@horang Nie powiedziałbym, że Konrad zjadł kategorię Juvenil. To można powiedzieć o Ansu w sezonie 2018/2019.

Juvenil A ma aktualnie znakomitą drużynę. Rocznik 2004 wygląda fantastycznie, a jest jeszcze Txus Alba, Arnau Sola (rocznik 2003) i kilku innych piłkarzy.

0

@horang Nie tylko ich, ale bardzo ich lubię. Nico wciąż ma wiele do poprawy, ale robi progres. Tenas to moim zdaniem najbardziej utalentowany bramkarz w La Masii i jeden mecz tego nie zmieni. Potencjał na przyszłego kapitana.

0

@horang Nico moim zdaniem zagrał dobry mecz. Moriba po wejściu notował mnóstwo strat. Maia miał kilka dobrych momentów. Moim zdaniem Mika lepiej prezentuje się na środku obrony.

0

@Borneo Nie grał, bo miał drobny uraz mięśniowy. Dzisiaj wszedł koło 60 minuty.

0

@Borneo Nic się nie dzieje.

15

Alejandro Balde zagrał dzisiaj w drugim meczu towarzyskim Barcy B. Wszedł w 70. minucie i dał dobrą zmianę. Niedawno zagrał od pierwszych minut i był blisko asysty. Mam bardzo duże oczekiwania co do niego. Najbardziej utalentowany lewy obrońca w La Masii. Rocznik 2003.

Jandro z kolejnym dobrym meczem. Jak będzie grał tak dalej to zapracuje na debiut w pierwszej drużynie. Świetny chłopak.

7

Skład Barcy B na dzisiejszy mecz towarzyski z Badaloną:

Lazar Carević - Andres Solano, Mingueza, Arnau Comas, Juan Miranda - Oriol Busquets, Jandro Orellana, Nico Gonzalez - Nils Mortimer, Gerard Fernandez, Gustavo Maia.

Na ławce rezerwowych: Mika Marmol, Coke Carillo, Alex Ruiz, Alvaro Sanz, Ilaix Moriba, Alejandro Balde, Hiroki Abe.

Super skład, start meczu o 18:00.

0

@Wossi61FCB Albo i na boku pomocy.

5

@Hubso Ta lekkość w grze i technika...Brałbym do Barcelony.

18

Giovanni Reyna to fantastyczny talent. Rocznik 2002 i w dzisiejszym meczu BVB z hattrikiem asyst. Kontrakt wygasa po tym sezonie.

1

@AlwaysBlaugrana No cóż, znam ludzi, którzy robią tosty z pasztetówką, więc nie będę się śmiał. :)

2

@AlwaysBlaugrana Ale razem na jednej? :-)

1

@badej60 SofaScore podaje, że Ansu miał dzisiaj 4 udane dryblingi (na 6 prób), a Coutinho 1 udany drybling na 1 próbę.

14

WhoScored podaje, że Ansu Fati w tym sezonie LaLigi oddał 3 strzały na bramkę, które zamienił na 3 bramki. Sprawdziłem jego liczby w pierwszej drużynie Barcelony (LaLiga i Liga Mistrzów) i wygląda to następująco:

- 38 strzałów na bramkę
- 11 goli

Pozwoliłem sobie też zrobić porównanie z Viniciusem. W La Lidze i Lidze Mistrzów strzelił dla Realu Madryt 7 goli. By zanotować te 7 trafień Brazylijczyk musiał oddać na bramkę aż 97 uderzeń.

17

Barcelona wkrótce będzie mogła zbudować całkiem ciekawą jedenastkę złożoną z zawodników U-23 (pomijając de Jonga). Potencjału w takim składzie byłoby bardzo dużo. A jest jeszcze kilku zawodników w Barcy B, którzy w najbliższej przyszłości będą mogli wzmocnić pierwszy zespół. Ilaix Moriba, Konrad itd.

https://pbs.twimg.com/media/EjQngrVXYAIFLt0?format=png&name=small

4

@PatrychoO Zakładam, że się podobają. :P

Tutaj można kupić:
https://www.copafootball.com/en/men/fc-barcelona-1

Po 10 euro za parę. Albo zestaw 4 par za 40 euro.
https://www.copafootball.com/en/men/fc-barcelona-1/fc-barcelona-casual-socks-box-set-5148.htm

17

@Suzu Niestety nie widziałem go w grze. W Barcy B nie zadebiutował w sezonie ligowym z powodu problemów biurokratycznych, ale zagrał w dwóch meczach towarzyskich, które zostały rozegrane w presezonie (niestety nie było transmisji). Z Boca przychodził jako duży talent, starali się go zatrzymać do samego końca. Lewonożny środkowy obrońca. I w tych meczach zaskoczył swoją jakością Schreudera. 11 września Barca B rozegrała mecz pomiędzy zawodnikami wyjściowego składu a rezerwowymi. Spotkanie było obserwowane przez Koemana i jego sztab. Argentyńczykiem szczególnie zainteresował się wtedy Alfred Schreuder. Santiago wyróżniał się tym meczu i następnie wystąpił w towarzyskim spotkaniu z Toną, w którym także pokazał się z dobrej strony i wykorzystał otrzymaną szansę. Po tym pojedynku Mingo wrócił do Barcelony i aktualnie znajduje się w dynamice pierwszej drużyny.

85

2002: Ansu Fati, Pedri
2001: Ramos Mingo, Arnau Tenas, Konrad de la Fuente
1999: Iñaki Peña, Riqui Puig, Ronald Araujo, Trincão
1998: Carles Aleñá
1997: Frenkie de Jong, Dembele

To 52% kadry na jutrzejszy mecz. Podoba mi się to. Połączenie młodości z doświadczeniem.

0

@barteq Chyba nie mam jednej ulubionej. Kilka bym mógł wymienić, które bardzo lubię. Campeche, Cruz de Malta, Aguantadora Energia, Pipore czerwone, El Pajaro Muy Rico, El Pajaro Fresca, La Merced, Mananita, Tucangua.. :D

0

@Yoshi94 Wspomniałem, że Griezmann był wielokrotnie pomijany i wymieniłem minuty. Głównie był pomijany przez de Jonga i Roberto. Coutinho moim zdaniem nie zasłużył na więcej niż 7. Messi możliwe, że za wysoko, przyznaję. Prawdopodobnie powinno być 7.

0

@barteq Fakt, dlatego niech każdy pije co chce. :) Próbowałeś innych Yerb? Nie musisz od razu pić tych pylastych, bo są takie co pyłu prawie nie mają, a są świetne.

0

@Yoshi94 W tej akcji moim zdaniem większy udział miał Coutinho. Dla Griezmanna brawa. Zauważ, że zwróciłem uwagę na ruch Francuza przy pierwszej bramce, kiedy ściągnął na siebie trzech obrońców.

0

@barteq Tylko Verde Mate nie smakuje dobrze :-)

0

@Colon @barteq Mam uraz do Verde Mate po tym jak zacząłem pić klasyczne Yerby i ponownie spróbowałem Verde. Ohydna w smaku, czuć jakąś chemię, taka sztuczna. Nigdy więcej. :)

0

@MNSbEstEver Ja nie polecam kupować żadnych zestawów, żadnych Verde Mate czy Yaguara. Polecam zamówić najzwyklejszą bombille i ewentualnie matero (nie jest aż tak potrzebne). Do tego zamówić dwie Yerby. Jedna mocniejsza, a druga bardziej owocowa. Kurupi i Aguantadora, Cruz de Malta i Pipore czerwone. Campeche, Rosamonte, Taragui, Mañanita, La Merced, Muy Rico także powinny się nadać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?