Calvin Stengs? Hmm, dobry piłkarz, naprawdę spory talent, ale obecnie uważam, że nie ma dla niego miejsca w Barcelonie. To głównie prawy skrzydłowy, który zagra też na pozycji '10'. Profilem trochę przypomina Trincao. Jeśli cena byłaby mała, to można go kupić i wypożyczyć. Z Alkmaar to bym w tej chwili brał Boadu.
Co za gość. Wszedł na ostatnie 30 minut, zanotował asystę i zmienił obraz gry. Rocznik 2002, a wygląda jakby miał na koncie z 500 rozegranych meczów w karierze. Niesamowity talent, chciałbym go zobaczyć w Barcelonie.
Reims prowadzi z Monaco 2:0, a gola i asystę na koncie ma 18-letni El Bilal Touré (rocznik 2001). Pozyskany zimą z Afryki i notuje świetny start w Ligue 1. Aktualnie na koncie 502 rozegrane minuty, 4 gole i 1 asysta. Bezpośredni udział w bramce notuje średnio co 100 minut. Jak tak dalej pójdzie, to szybko zainteresują się nim duże kluby.
@Encore Moim zdaniem to był najbardziej utalentowany prawy obrońca w La Masii. Szkoda, że zdecydował się na odejście. Przyspieszenie, balans ciała, świetny drybling, bardzo mocny w pojedynkach powietrznych, potrafi uderzyć z dystansu, wygrywanie pojedynków z innymi zawodnikami nie sprawia mu problemów.
Będę zaskoczony, jeśli w tym okienku odejdzie z Barcelony Busquets, Alba, Suarez, Roberto, czy Pique. Uważam, że nic się nie zmieni i każdy z nich zostanie na kolejny sezon. Semedo i Roberto też pewnie zostaną, Neto się nie pozbędziemy. Ciekawe tylko co z Vidalem i Rakiticiem. Znajdzie się jakiś klub, który będzie chciał dać im tak duże wynagrodzenie? Ogólnie sporo roboty ma Koeman i dyrekcja. Pora posprzątać, ale nie będzie to łatwe zadanie. Nie nastawiam się na rewolucję w tym okienku, ale życzę powodzenia.
Zdaję sobie sprawę, że zdecydowana większość Użytkowników chciałaby, by każdy zawodnik otrzymał notę równą jeden. Starałem się podejść do tego meczu na chłodno, celowo nie wystawiałem ocen od razu po meczu i uznałem, że Suarez, Ansu, Messi i Alba nie zasłużyli na najniższą notę. Dałem 2, co i tak jest oceną fatalną, jednak u nich można było cokolwiek wyróżnić. Ogólnie liczę, że nigdy więcej nie będę musiał wystawiać takich not i oglądać takiego spotkania w wykonaniu Barcelony. Musiałem wybrać także zawodnika meczu (jak to w ogóle brzmi po takiej katastrofie) i zdecydowałem się na Albę. Doceniłem bezpośredni udział przy obu trafieniach. Ogólnie po takim popisie najchętniej nikomu nie dawałbym tytułu ZM, ale regulamin, to regulamin. Obyśmy nigdy nie oglądali czegoś podobnego.
@Gregsky10 Ansu na pewno nie zasłużył na jedynkę. Czy Lenglet zasłużył na 1, albo Alba? Tutaj w sumie mam wątpliwości. Przy reszcie raczej się nie będę zastanawiał.
Jeden z piłkarzy, których nie lubię, jednak nie sposób ich nie doceniać. Müller to obecnie jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy. Profil zawodnika, który występuje co raz rzadziej w obecnym futbolu. Liczby w tym sezonie wykręca znakomite.
Reinier Jesus podobno uda się na roczne wypożyczenie do BVB. Informację podał dziennikarz z Brazylii, zobaczymy co z tego wyjdzie. To byłby naprawdę ciekawy ruch.
@VenoM Chodzi Ci o samych środkowych napastników? No to będzie na pewno Gerard Fernandez, który awansował do Barcy B, Fabian Luzzi, Angel Alarcon, Iker Bravo. Fabian dopiero co dołączył do Juvenilu A, ale to jeden z najbardziej utalentowanych Hiszpanów U-18. Angel zagra na każdej pozycji w ataku. Iker Bravo wygląda bardzo dobrze, za nim naprawdę świetny sezon.
1
@Yoshi94 Pomyślę nad tym. :)
3
@BaroPodertos Ja bym zwrócił uwagę na Ihattarena. Rocznik 2002, regularnie gra w Eredivisie. Znakomity talent, złota lewa stopa.
0
@matirix20 Wymienię kilka mniej znanych nazwisk (oczywiście nie u wszystkich). Wobec tych zawodników mam ogromne oczekiwania.
Dario Sarmiento, Karim Adeyemi, Gabriel Veron, Adam Hlozek, Joelson Fernandes, Naci Ünüvar, Facundo Pellistri, Renyer, Matias Arezo, Thiago Almada, Ilias Akhomach, Jamal Musiala, Giovanni Reyna, Jeppe Kjaer, Sergey Pinyaev, Fabian Luzzi, Adam Karabec, Luka Romero, Talles Magno, Pablo Paez, Robert Navarro, Lisandru Tramoni, Carlos Alvarez, Youssoufa Moukoko Rayan Cherki, Isra Salazar, Marcos Leonardo i Savio.
O wielu pewnie zapomniałem, o wielu pewnie jeszcze nie wiemy. I oczywiście są jeszcze tacy piłkarze jak Greenwood, Ansu, Kubo, Ihattaren itd.
1
@SamuraJack Nikt nie odejdzie, w poprzednim sezonie też było 3 bramkarzy. A Lazar ma sporo kontuzji. Po prostu dodatkowa opcja.
1
@Kajtek77 Heh, kiedyś to było... :)
20
Calvin Stengs? Hmm, dobry piłkarz, naprawdę spory talent, ale obecnie uważam, że nie ma dla niego miejsca w Barcelonie. To głównie prawy skrzydłowy, który zagra też na pozycji '10'. Profilem trochę przypomina Trincao. Jeśli cena byłaby mała, to można go kupić i wypożyczyć. Z Alkmaar to bym w tej chwili brał Boadu.
5
@robsesh Abe? :D Widziałeś w ogóle jakiś mecz z jego udziałem? To nie jest piłkarz z potencjałem na pierwszy zespół.
6
@pauletaa Bardziej piłkarz w stylu box-to-box.
0
@Messibestplayerintheworld Tak, to prawda. Ale wygląda na to, że Eduardo nie odejdzie w tym okienku.
30
Co za gość. Wszedł na ostatnie 30 minut, zanotował asystę i zmienił obraz gry. Rocznik 2002, a wygląda jakby miał na koncie z 500 rozegranych meczów w karierze. Niesamowity talent, chciałbym go zobaczyć w Barcelonie.
6
Reims prowadzi z Monaco 2:0, a gola i asystę na koncie ma 18-letni El Bilal Touré (rocznik 2001). Pozyskany zimą z Afryki i notuje świetny start w Ligue 1. Aktualnie na koncie 502 rozegrane minuty, 4 gole i 1 asysta. Bezpośredni udział w bramce notuje średnio co 100 minut. Jak tak dalej pójdzie, to szybko zainteresują się nim duże kluby.
1
@Encore Moim zdaniem to był najbardziej utalentowany prawy obrońca w La Masii. Szkoda, że zdecydował się na odejście. Przyspieszenie, balans ciała, świetny drybling, bardzo mocny w pojedynkach powietrznych, potrafi uderzyć z dystansu, wygrywanie pojedynków z innymi zawodnikami nie sprawia mu problemów.
66
Będę zaskoczony, jeśli w tym okienku odejdzie z Barcelony Busquets, Alba, Suarez, Roberto, czy Pique. Uważam, że nic się nie zmieni i każdy z nich zostanie na kolejny sezon. Semedo i Roberto też pewnie zostaną, Neto się nie pozbędziemy. Ciekawe tylko co z Vidalem i Rakiticiem. Znajdzie się jakiś klub, który będzie chciał dać im tak duże wynagrodzenie? Ogólnie sporo roboty ma Koeman i dyrekcja. Pora posprzątać, ale nie będzie to łatwe zadanie. Nie nastawiam się na rewolucję w tym okienku, ale życzę powodzenia.
53
Marca podaje, że Real Sociedad pozyskał Davida Silvę z Manchesteru City. Bardzo dobry transfer. Miło będzie go zobaczyć w La Lidze.
0
@bartekx50 Nie.
5
@JurnyGerwazy Tak.
Średnia ocen za mecz z Bayernem: 1,33
Średnia ocen za mecz z Liverpoolem: 2,83
26
Zdaję sobie sprawę, że zdecydowana większość Użytkowników chciałaby, by każdy zawodnik otrzymał notę równą jeden. Starałem się podejść do tego meczu na chłodno, celowo nie wystawiałem ocen od razu po meczu i uznałem, że Suarez, Ansu, Messi i Alba nie zasłużyli na najniższą notę. Dałem 2, co i tak jest oceną fatalną, jednak u nich można było cokolwiek wyróżnić. Ogólnie liczę, że nigdy więcej nie będę musiał wystawiać takich not i oglądać takiego spotkania w wykonaniu Barcelony. Musiałem wybrać także zawodnika meczu (jak to w ogóle brzmi po takiej katastrofie) i zdecydowałem się na Albę. Doceniłem bezpośredni udział przy obu trafieniach. Ogólnie po takim popisie najchętniej nikomu nie dawałbym tytułu ZM, ale regulamin, to regulamin. Obyśmy nigdy nie oglądali czegoś podobnego.
0
@pax Dokładnie o tym piszę. Ale oczywiście każdy domaga się jedynki dla wszystkich zawodników.
0
@Gregsky10 Ansu na pewno nie zasłużył na jedynkę. Czy Lenglet zasłużył na 1, albo Alba? Tutaj w sumie mam wątpliwości. Przy reszcie raczej się nie będę zastanawiał.
0
@Drozdu7 W większości przypadków zastanawiać się nie będę, ale w niektórych przypadkach ciężko wystawić po prostu 1.
5
Wystawianie ocen za ten mecz z Bayernem to ciężki kawałek chleba...
2
@Ghotti Nie mam i nie znam. Piosenkę oczywiście znam, ale nie miałem pojęcia kto ją śpiewa.
2
Jeden z piłkarzy, których nie lubię, jednak nie sposób ich nie doceniać. Müller to obecnie jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy. Profil zawodnika, który występuje co raz rzadziej w obecnym futbolu. Liczby w tym sezonie wykręca znakomite.
2
@Coutinho007 Ale ten bit siada na głowę. Czemu mi to zrobiłeś? :D
1
@Comentateiro Nie znam.
2
Reinier Jesus podobno uda się na roczne wypożyczenie do BVB. Informację podał dziennikarz z Brazylii, zobaczymy co z tego wyjdzie. To byłby naprawdę ciekawy ruch.
0
@VenoM Chodzi Ci o samych środkowych napastników? No to będzie na pewno Gerard Fernandez, który awansował do Barcy B, Fabian Luzzi, Angel Alarcon, Iker Bravo. Fabian dopiero co dołączył do Juvenilu A, ale to jeden z najbardziej utalentowanych Hiszpanów U-18. Angel zagra na każdej pozycji w ataku. Iker Bravo wygląda bardzo dobrze, za nim naprawdę świetny sezon.
21
Gdyby kogoś interesowało, to w dniach 17-24 sierpnia lub 24-31 sierpnia są dostępne loty do Barcelony za 78 zł. Lot Ryanairem, wylot z Krakowa.
1
@stone80 Dziękuję.
1
@Bobo25 Ciężko ocenić, inne typy zawodników. Ale potencjał moim zdaniem w miarę podobny.