2

@patrol1 Przedłużył już kontakt. Otrzyma bezpośredni awans do Juvenilu A. Jeden z najbardziej spektakularnych zawodników w La Masii. Głównie prawo skrzydłowy, ale zagra też z lewej strony i na fałszywej 9.

1

@Misanthrope Aguantadora Energia może w jakimś stopniu dla Ciebie zbliżyć się do smaku z popielniczki. Goryczka jest spora, ale moim zdaniem i tak jest smaczna. Puntero to już serio jak pety z wody. Goryczka, do tego dość kwaśna, bardzo intensywna i smak na długo zostaje w ustach. Ale pobudzenie jest świetne. ;D

Ta Muy Rico to naprawdę dobra mieszanka, też polecam sprawdzić.

7

@badej60 Niestety...do tego nie gra w młodzieżowej reprezentacji i waży 58 kg..

2

@Borneo Chyba Gavi. Moim zdaniem potencjał większy od Moriby i Puiga. Kapitalny piłkarz.

0

@FDJ Nie, to nie bracia. :)

0

@Ghotti Collado to bardziej '8' niż skrzydłowy.

24

1999 - Riqui Puig, Alex Collado, Monchu
2000 - Jandro Orellana
2001: Alvaro Sanz
2002: Nico Gonzalez
2003: Ilaix Moriba, Txus Alba, Jorge Alastuey, Marc Casado
2004: Pablo Paez 'Gavi', Aleix Garrido, Toni Caravaca, Biel Vicens
2005: Cristóbal Muñoz, Gerard Hernández, Javi Alba

Niesamowita jest liczba talentów w linii pomocy w La Masii. Wymieniłem tych, którzy moim zdaniem mają potencjał na pierwszy zespół.

1

@Misanthrope Pipore czerwone, to moim zdaniem bardzo smaczna Yerba i mnie dość mocno pobudzała. Smak jest lekko kwaskowaty, czuć gorycz, ale jest przyjemna w piciu. La Merced to kolejny klasyk godny polecenia, który moim zdaniem dobrze pobudza. Oczywiście jest gorzka, smak pozostaje w ustach, ale całość jest świetna. Do tego nie wypłukuje się szybko. El Pajaro Muy Rico to jedna z lepszych mieszanek smakowych i jest niezła jeśli chodzi po pobudzenie. Cruz de Malta na pewno warta spróbowania. Colon to według mnie też bardzo dobra Yerba. Klasyk, solidna dawka pobudzenia. Raczej nie schodzi do poziomu 'popielniczki'. :)

Taragui Energia to smak dość podobny do Pipore/Colona i pobudzenie wysokie. Tak samo bardzo polecam Aguantadorę Energię. Jedna z lepszych Yerb jakie piłem, jednak smak jest naprawdę mocno intensywny i goryczka jest duża. Ale w pierwszych łykach da się wyczuć lekką słodycz i pobudzenie jest świetne.

3

@marcin000019 Chociażby pompki, ale próbuj różnych rodzajów pompek. Polecam też dipy.

5

@ksobi Hmm, aż tak wyczerpujące są te treningi? Moim zdaniem woda powinna w zupełności wystarczyć. Ewentualnie woda z jakimś sokiem z cytryny albo limonki.

0

@VenoM Chyba jako ten box to box.

7

@VenoM Bardziej box-to-box. Ale zagra na każdej pozycji w linii pomocy.

61

Siła, świetna technika, inteligencja, przegląd pola, potężne uderzenie z dystansu. Rocznik 2003, a stawiam, że dość szybko trafi do pierwszej drużyny.

https://x.com/neurophate_/status/1285478509020930048

1

@kamilop Na razie na pewno nie.

1

@Mazi Głównie defensywny pomocnik, ale bez problemu poradzi sobie też jako rozgrywający. Grywał także na pozycji Iniesty.

1

@Alcazar Całościowo może jeszcze nie, ale ma co raz bliżej do jego najlepszego poziomu z rezerw. Ogólnie uważam, że Jandro ma większą szansę na odniesienie sukcesu w poważnej piłce od Oriola. Ale to moja osobista opinia. W Orellanie widzę większy potencjał.

7

Jeszcze oczywiście muszę wspomnieć o Jandro Orellanie. Piłkarz, do którego mam dużą słabość i uważam, że ma szansę na awans do pierwszego zespołu. Wczoraj świetny występ, jeden z najlepszych zawodników na boisku. Jandro wykonał bardzo dużą pracę w defensywie i do tego kilka razy popisał się ładnym podaniem. Ogólnie jeśli chodzi o grę w obronie, to w tym aspekcie wykonał bardzo duży progres. Świetny piłkarz.

47

Ilaix Moriba nie zagrał wczoraj jak 17-latek, lecz jak zawodnik z dużym doświadczeniem. Najmłodszy piłkarz na murawie, a nie zawahałbym się powiedzieć, że najlepszy w tym meczu. Siła, świetna technika, inteligencja taktyczna, przegląd pola. Wczoraj asysta, udział przy kolejnych dwóch bramkach Barcy B, wielokrotnie faulowany. Rocznik 2003, a powinien być kluczowym zawodnikiem rezerw w kolejnym sezonie. Nie zdziwię się jeśli weźmie udział w presezonie z pierwszą drużyną. Połączenie Pogby i Yaya Toure. Piłkarza o takim profilu nie ma w pierwszym zespole. Ilaix wciąż ma wiele do poprawy, ale ogólnie niesamowity talent.

7

Jeśli ktoś jeszcze nie widział skrótu wczorajszego meczu Barcy B:


1

@badej60 Jakiś użytkownik FCBarca.com zawsze jest w gorących dyskusjach. :-P

36

Piłkarze Barcy B poszliby za Pimientą w ogień. Wczoraj nikt nie odstawiał nogi. Głowy też. ;D

https://x.com/ViscaBarca1233/status/1285038247639494657

21

@kamilop Właśnie piszę.

106

Barcelona B gra dalej! Pokonali Valladolid Promesas 3;2!

Vamoooos!

4

@Sznejk Tak, zdecydowanie są. Ale mecz nie jest łatwy, sytuacje po obu stronach, duża intensywność, nikt nie odstawia nogi. Moim zdaniem lekka przewaga po naszej stronie.

3

@kuz To nie bracia.

1

I Valladolid wyrównuje. Bramka Miguela de la Fuente.

0

@horang @szymon6847 Wykupcie sobie Barca TV na oficjalnej stronie.

36

Gol Konrad de la Fuente!! BARCA B prowadzi!

0

@Tomo1989 Ilaix zagra na każdej pozycji w linii pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?