@Kidd Na pewno trenowanie z najlepszymi zawodnikami na świecie na wpływ na ich rozwój, poprawę umiejętności. Ale w młodym wieku powinni też regularnie grać. Jeśli nie mają szans na wystąpienie w meczu pierwszej drużyny, to niech grają w Barcy B.
@jeyx77x 3 tysiące? Żeby pojechać na mecz Barcelony na Camp Nou i zostać na 2/3 dni, to koszt koło 1200 zł. Chyba że chcesz się ładnie bawić na mieście, mieć zajebiste miejsce na stadionie i jeść w najlepszych restauracjach, to wtedy na pewno wyjdzie znacznie więcej. :D I jeśli masz obawy przed wyjazdem samemu, to może uda Ci się namówić kogoś bliskiego (jakiś znajomy itd)? Ale moim zdaniem nie ma się czego bać.
Santiago Ramos Mingo ma w najbliższych dniach podpisać kontrakt z FC Barceloną i dołączyć do drużyny rezerw. Barca uzgadnia jeszcze transfer z Boca Juniors. Obrońca będzie drugim wzmocnieniem drużyny Pimienty w styczniowym okienku.
Carles Aleñá zanotował asystę w dzisiejszym meczu Betisu z Rayo. Wykorzystał także rzut karny w serii jedenastek. To już druga asysta Carlesa po przejściu do Realu Betis. Trzykrotnie zagrał od pierwszych minut i raz wszedł z ławki.
Zawsze mnie śmieszyły informacje, że któryś klub nie posprzątał w szatni po meczu. :D Po prostu niesamowite, że piłkarze nie posprzątali po sobie, skoro nie jest to ich obowiązek i mogą to zrobić jedynie z dobrej woli. Takich sytuacji jest pełno, ale info musiało dodatkowo podać g**no warte Chiri, które jest związane z Madrytem.
Zapewne piłkarze Realu Madryt zawsze sprzątają po sobie w szatni i podlewają później murawę.
@Ratamahatta Dembele wreszcie nabrał masy mięśniowej i liczę, że jak teraz wróci, to już nie będzie miał problemów z urazami i stanie się kluczowym zawodnikiem. Oby wszedł na swój najwyższy poziom, bo umiejętności ma ogromne.
Zastanawiam się, czy nie lepiej Barcelona by wyszła gdyby zostawiła w klubie Mirandę i nie sprowadziła Juniora Firpo? Stracilibyśmy na jakości? Wątpię. Nie zwątpiłem w Juniora, ale patrząc jak gra w tej chwili, to Miranda na pewno nie byłby gorszy, a do tego byśmy nie wydali kilkunastu milionów.
Al-Sadd Xaviego wygrało swoje 4 ostatnie mecze. Bilans? 16 strzelonych goli i 3 stracone. Zdobyli puchar i awansowali na trzecie miejsce w ligowej tabeli i do lidera tracą 6 punktów.
2
@masq To dziennikarz GloboEsporte, świetne źródło. Transfer jest już pewny. :P
EDIT: Wybacz mi, to dziennikarz Sportu, jednak artykuł napisał na podstawie doniesień Globo, więc transfer i tak jest pewny. ;)
47
Najnowsza informacja od GloboEsporte:
Coritiba zaakceptowała ofertę Barcelony za Yana Couto w wysokości 5 mln euro. Kluby powinny sformalizować negocjacje w najbliższych dniach.
Bardzo się cieszę, super informacja i transfer. :)
4
@Witekk10 Nie zadebiutował jeszcze.
2
@Kidd Na pewno trenowanie z najlepszymi zawodnikami na świecie na wpływ na ich rozwój, poprawę umiejętności. Ale w młodym wieku powinni też regularnie grać. Jeśli nie mają szans na wystąpienie w meczu pierwszej drużyny, to niech grają w Barcy B.
15
Adrian Sanchez podaje, że Monchu otrzyma powołanie na mecz z Valencią!
3
@Kubox Bo też rozgrywa świetny sezon? Mi jest i tak obojętne, który z nich dostanie powołanie (o ile dostanie).
3
@Rewolucja123 Dlaczego?
5
@jeyx77x 3 tysiące? Żeby pojechać na mecz Barcelony na Camp Nou i zostać na 2/3 dni, to koszt koło 1200 zł. Chyba że chcesz się ładnie bawić na mieście, mieć zajebiste miejsce na stadionie i jeść w najlepszych restauracjach, to wtedy na pewno wyjdzie znacznie więcej. :D I jeśli masz obawy przed wyjazdem samemu, to może uda Ci się namówić kogoś bliskiego (jakiś znajomy itd)? Ale moim zdaniem nie ma się czego bać.
I polecam stronę:
https://www.dobarcelony.pl/
17
Arda Turan w Barcelonie w sezonie 2016/2017:
- 30 spotkań
- 1847 rozegranych minut
- 13 goli
- 7 asyst
- bezpośredni udział w bramce średnio co 92 minuty
W Lidze Mistrzów rozegrał 171 minut i strzelił 4 gole i zanotował 1 kończące podanie. :D Kiedyś to było :)
0
@Colon Z 3 albo 4 razy.
2
@Colon Tak.
Ps. Wypiłem ponad 4,5 litra Yerby przez 30 godzin. To źle? :D
4
@BarcaInfo https://i.pinimg.com/originals/43/e9/b0/43e9b097185eae769e5797333d9411b6.jpg :-)
24
Kiedyś to było...
https://pbs.twimg.com/media/EPB_XTnWoAAY75R?format=jpg&name=small
8
@NGTRX Ale paka!!!
https://zapodaj.net/4f90b1d373260.jpg.html
2
@FCBwojtek Nie, nie jest.
12
Santiago Ramos Mingo ma w najbliższych dniach podpisać kontrakt z FC Barceloną i dołączyć do drużyny rezerw. Barca uzgadnia jeszcze transfer z Boca Juniors. Obrońca będzie drugim wzmocnieniem drużyny Pimienty w styczniowym okienku.
69
Carles Aleñá zanotował asystę w dzisiejszym meczu Betisu z Rayo. Wykorzystał także rzut karny w serii jedenastek. To już druga asysta Carlesa po przejściu do Realu Betis. Trzykrotnie zagrał od pierwszych minut i raz wszedł z ławki.
9
João Pedro gra aktualnie w wyjściowym składzie Watfordu z Tranmere w FA Cup. Liczę na jakąś brameczkę.
22
Carles Alena i Emerson w wyjściowym składzie Betisu na mecz z Rayo Vallecano w Copa del Rey.
Rafinha właśnie zanotował asystę przy bramce Celty. Ostatnio świetna forma.
3
@Vxb93 Mówisz o tym koszu, który na filmiku jest już cały pełny? :)
67
Zawsze mnie śmieszyły informacje, że któryś klub nie posprzątał w szatni po meczu. :D Po prostu niesamowite, że piłkarze nie posprzątali po sobie, skoro nie jest to ich obowiązek i mogą to zrobić jedynie z dobrej woli. Takich sytuacji jest pełno, ale info musiało dodatkowo podać g**no warte Chiri, które jest związane z Madrytem.
Zapewne piłkarze Realu Madryt zawsze sprzątają po sobie w szatni i podlewają później murawę.
25
@Ratamahatta Dembele wreszcie nabrał masy mięśniowej i liczę, że jak teraz wróci, to już nie będzie miał problemów z urazami i stanie się kluczowym zawodnikiem. Oby wszedł na swój najwyższy poziom, bo umiejętności ma ogromne.
14
@Janiama Ansu nie ma luzu, dryblingu, nie rusza z atakami na bramkę? Nie podejmuje ryzyka, nie wchodzi w pojedynki jeden na jeden?
1
@Douglasinho Cucu jest moim zdaniem mniej kompletny i znacznie słabszy w obronie i kryciu. Dodatkowo gra jako skrzydłowy/lewy pomocnik.
0
@Rewolucja123 Wątpię by Alex chciał wrócić. Musiałby mieć zapewnione pierwsze miejsce w składzie.
9
@VamosRakieta Ja go nie oceniam po wczorajszym meczu.
26
Zastanawiam się, czy nie lepiej Barcelona by wyszła gdyby zostawiła w klubie Mirandę i nie sprowadziła Juniora Firpo? Stracilibyśmy na jakości? Wątpię. Nie zwątpiłem w Juniora, ale patrząc jak gra w tej chwili, to Miranda na pewno nie byłby gorszy, a do tego byśmy nie wydali kilkunastu milionów.
3
@LeoMessi1994 Nie robiłem, bo za mało widziałem go w grze.
108
Al-Sadd Xaviego wygrało swoje 4 ostatnie mecze. Bilans? 16 strzelonych goli i 3 stracone. Zdobyli puchar i awansowali na trzecie miejsce w ligowej tabeli i do lidera tracą 6 punktów.
0
@cchesterr43 Wróciło w ostatnim meczu.