0

Bardzo dobrze !!! Nareszcie :)

2

Co to ma byc za gra ....?

Barcelona nie aspiruje z taka gra do zajecia nawet 3 miejsca w lidze KU.RWA

4

Wiecie co? Idę spać .

0

Masz racje Messi zawsze dupke uratuje :)

0

Sry nie tutaj :)

2

Xavi: Nie moglismy nawiązać walki,ponieważ murawa była mokra.

0

Messi i Neymar proszeni o wyjście na drugą połowę ...

1

Mecz bedzie totalnie nudny i nie wiem czy czasem nie strcimy punktów przez jakis glupi blad....

Z calym szacunkiem ale Messi na lawie ?!

Gramy o 3 punkty , mamy zapewnione mistrzostwo juz czy o co teraz chodzi ?

1

Claudio Bravo : "Prędzej czy później Real się potknie." No i nadszedł ten czas :)

Teraz tylko czekać do 21.00 i czekać z nadzieją na dobre spotkanie Blaugrany.

0

Już mi się nudzą te karne realu.....

0

Dlaczego? :) A jakie mają ustawienie ?

0

Kiedyś trzeba się przełamać :) Miejmy tylko nadzieję że to się stanie dziś :)

0

Xavi byłby dobrym trenerem gdyby nie ten sentyment do wygasającej,nieskutecznej i bardzo wolnej tiki-taki .

0

Neymar sie ogolił ? :O

0

Neymar dzis zacznie na ławie :( Zobaczycie.

0

Ostatnimi czasy nie wygląda to za dobrze :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?