ViscaChlopaczek
Dołączył/a: styczeń 2015
Starogard Gdański
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobrze !!! Nareszcie :)
2
Co to ma byc za gra ....?
Barcelona nie aspiruje z taka gra do zajecia nawet 3 miejsca w lidze KU.RWA
4
Wiecie co? Idę spać .
0
Masz racje Messi zawsze dupke uratuje :)
0
Sry nie tutaj :)
2
Xavi: Nie moglismy nawiązać walki,ponieważ murawa była mokra.
0
Messi i Neymar proszeni o wyjście na drugą połowę ...
1
Mecz bedzie totalnie nudny i nie wiem czy czasem nie strcimy punktów przez jakis glupi blad....
Z calym szacunkiem ale Messi na lawie ?!
Gramy o 3 punkty , mamy zapewnione mistrzostwo juz czy o co teraz chodzi ?
1
Claudio Bravo : "Prędzej czy później Real się potknie." No i nadszedł ten czas :)
Teraz tylko czekać do 21.00 i czekać z nadzieją na dobre spotkanie Blaugrany.
0
Już mi się nudzą te karne realu.....
0
Dlaczego? :) A jakie mają ustawienie ?
0
Kiedyś trzeba się przełamać :) Miejmy tylko nadzieję że to się stanie dziś :)
0
Xavi byłby dobrym trenerem gdyby nie ten sentyment do wygasającej,nieskutecznej i bardzo wolnej tiki-taki .
0
Neymar sie ogolił ? :O
0
Neymar dzis zacznie na ławie :( Zobaczycie.
0
Ostatnimi czasy nie wygląda to za dobrze :(