0

http://www.meczyki.pl/obrazki,20535

Ciekawe , przynajmniej dla niektórych kibiców .
Dla mnie VeB forever :P
A tak po za tym to sobie tego nie wyobrazam xD

0

zazdrościsz maleńki?

0

1

Wystawił taki sam bo nie było możliwości wystawić już innego :)

0

3-0 brałbym w ciemno :) Ale zobaczymy na koniec

0

Zaczyna sie :)

0

Moze dlatego ze to byl pierwszy sezon neya :)

0

Coraz bardziej podoba mi sie Suarez - ten chłopak rośnie z każdym meczem.
Rakitić- nawet dobry występ - ocena 7.0 jak dla mnie

0

Jestem ciekaw skąd wzięła się tak dobra gra Barcelony.
Czy to zasługa Enrique czy po prostu zespół się sam zmobilizował?

0

Dla Lucho pewnie tak :)

1

hahah I znowu Mache na ŚO ..... Brak słów .... brak

3

Skład będzie taki zobaczycie :
Bravo
Alves-Pique-Mascherano-Alba
Iniesta- Busquets-Rakitić
Messi-Suarez-Neymar

Nie chce takiego skladu z Masche na ŚO ale taki pewnie bedzie.

0

I tak będziesz ogladal :) Ciekawosc jest piekna :)

0

Dajcie mu chociaz sezon pograc a nie jak w ekstraklasie ... jak rekawiczki , jak rekawiczki...

3

Najlepszy:
Obronca-Pique :P
Pomocnik-Messi
Napastnik-Neymar i Suarez (widac chemie pomiedzy nim a innymi pilkarzami)
To tylko moje odczucie, wiem ze rywal nie postawil zbyt wysoko poprzeczki hmmm moge sie pokusic nawet o stwierdzenie ze poprzeczke zostawil na ziemii.

0

Nie wiem jak wy ale ja obecnie nie wyobrazam sobie Barcy bez Messiego .

0

Navas to ofiara MŚ

0

a co to byl za komentarz bo nie widzialem :P

2

„Nowy dyrektor sportowy będzie miał DNA Barçy” Krew mnie zalewa jak widzę takie coś .

0

dobrze się czujesz?

3

Żałosne >>>> :(

0

DS - ku**a czy nawet Dyrektor Sportowy musi mieć skrót , za dużo literek do napisania czy jak ?!

0

Alby akurat nie skrytykowalem :0 Co on ma zrobic sam w obronie ?

0

Niedługo tak będzie Barca średniak w porównaniu do Celty.

0

Aż strach pomyśleć co będzie za rok.

Ja oczekuje powrotu Taty Martino i przede wszystkim Laporty i to jeszcze w tym roku.
Uważam że Messi niedługo opuści Barcelonę , nie wiem może w tym albo i następnym sezonie ale czas Messiego w Barcelonie dobiega końca .

Wyobrażacie sobie naszą pomoc w przyszłym sezonie? Bo ja nie!!
Xavi,Iniesta-Wiek robi swoje
Busquets,Mascherano-Argentyńczyk wybitny pivot, Hiszpan brak formy ale dobry defensywny pomocnik
Rafinha,Sergi Roberto-Nie będę ścierać sobie literek z klawiatury aby opisać ich grę.
Rakitić - Może i przyszłość,może i nie ; może i dobry, może i nie; Narazie jego gra wygląda tak że strach patrzeć , gole i asysty z ogórami - ale i tak lepiej niż Iniesta.
No i wkońcu obrona ;0
Obrona :
Pique-Wraca do formy?
Mathiue-istotnie warty 20 mln ......................
Vermaelen-szklanka
Bartra-przyszłość
Montoya- nie najgorzej ale i tak uczy się tych wrzutek od Alvesa
Alves-????? Wiecie chyba co ?
Alba- narazie lubi strzleać gole ... samobójcze :) No ale to nie jego wina jak obrona ch...wa.

0

Aż strach pomyśleć co będzie za rok.

Ja oczekuje powrotu Taty Martino i przede wszystkim Laporty i to jeszcze w tym roku.
Uważam że Messi niedługo opuści Barcelonę , nie wiem może w tym albo i następnym sezonie ale czas Messiego w Barcelonie dobiega końca .

Wyobrażacie sobie naszą pomoc w przyszłym sezonie? Bo ja nie!!
Xavi,Iniesta-Wiek robi swoje
Busquets,Mascherano-Argentyńczyk wybitny pivot, Hiszpan brak formy ale dobry defensywny pomocnik
Rafinha,Sergi Roberto-Nie będę ścierać sobie literek z klawiatury aby opisać ich grę.
Rakitić - Może i przyszłość,może i nie ; może i dobry, może i nie; Narazie jego gra wygląda tak że strach patrzeć , gole i asysty z ogórami - ale i tak lepiej niż Iniesta.

Obrona :
Pique-Wraca do formy?
Mathiue-istotnie warty 20 mln ......................
Vermaelen-szklanka
Bartra-przyszłość
Montoya- nie najgorzej ale i tak uczy się tych wrzutek od Alvesa
Alves-????? Wiecie chyba co ?
Alba- narazie lubi strzleać gole ... samobójcze :) No ale to nie jego wina jak obrona ch...wa.

0

Jego mina mówi - "I z czego ja teraz będę żył?"

0

Oczywiście że Barcelona nie gra już tiki-taki , bardziej kojarzy mi się to z meczami piłki ręcznej -podania do najbliższego po obwodzie .

0

To już Messi nie ma swojego prywatnego życia ?

0

A ja myślę że właśnie nie :) Kto jak kto ale L.E to wspaniały taktyk i przygotuje Naszą drużynę na mecz pełen wysiłku , przecież Luis Enrique oszczędzał zawodników już w meczu z Realem Sociedad xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?