ViscaChlopaczek
Dołączył/a: styczeń 2015
Starogard Gdański
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.meczyki.pl/obrazki,20535
Ciekawe , przynajmniej dla niektórych kibiców .
Dla mnie VeB forever :P
A tak po za tym to sobie tego nie wyobrazam xD
0
zazdrościsz maleńki?
0
1
Wystawił taki sam bo nie było możliwości wystawić już innego :)
0
3-0 brałbym w ciemno :) Ale zobaczymy na koniec
0
Zaczyna sie :)
0
Moze dlatego ze to byl pierwszy sezon neya :)
0
Coraz bardziej podoba mi sie Suarez - ten chłopak rośnie z każdym meczem.
Rakitić- nawet dobry występ - ocena 7.0 jak dla mnie
0
Jestem ciekaw skąd wzięła się tak dobra gra Barcelony.
Czy to zasługa Enrique czy po prostu zespół się sam zmobilizował?
0
Dla Lucho pewnie tak :)
1
hahah I znowu Mache na ŚO ..... Brak słów .... brak
3
Skład będzie taki zobaczycie :
Bravo
Alves-Pique-Mascherano-Alba
Iniesta- Busquets-Rakitić
Messi-Suarez-Neymar
Nie chce takiego skladu z Masche na ŚO ale taki pewnie bedzie.
0
I tak będziesz ogladal :) Ciekawosc jest piekna :)
0
Dajcie mu chociaz sezon pograc a nie jak w ekstraklasie ... jak rekawiczki , jak rekawiczki...
3
Najlepszy:
Obronca-Pique :P
Pomocnik-Messi
Napastnik-Neymar i Suarez (widac chemie pomiedzy nim a innymi pilkarzami)
To tylko moje odczucie, wiem ze rywal nie postawil zbyt wysoko poprzeczki hmmm moge sie pokusic nawet o stwierdzenie ze poprzeczke zostawil na ziemii.
0
Nie wiem jak wy ale ja obecnie nie wyobrazam sobie Barcy bez Messiego .
0
Navas to ofiara MŚ
0
a co to byl za komentarz bo nie widzialem :P
2
„Nowy dyrektor sportowy będzie miał DNA Barçy” Krew mnie zalewa jak widzę takie coś .
0
dobrze się czujesz?
3
Żałosne >>>> :(
0
DS - ku**a czy nawet Dyrektor Sportowy musi mieć skrót , za dużo literek do napisania czy jak ?!
0
Alby akurat nie skrytykowalem :0 Co on ma zrobic sam w obronie ?
0
Niedługo tak będzie Barca średniak w porównaniu do Celty.
0
Aż strach pomyśleć co będzie za rok.
Ja oczekuje powrotu Taty Martino i przede wszystkim Laporty i to jeszcze w tym roku.
Uważam że Messi niedługo opuści Barcelonę , nie wiem może w tym albo i następnym sezonie ale czas Messiego w Barcelonie dobiega końca .
Wyobrażacie sobie naszą pomoc w przyszłym sezonie? Bo ja nie!!
Xavi,Iniesta-Wiek robi swoje
Busquets,Mascherano-Argentyńczyk wybitny pivot, Hiszpan brak formy ale dobry defensywny pomocnik
Rafinha,Sergi Roberto-Nie będę ścierać sobie literek z klawiatury aby opisać ich grę.
Rakitić - Może i przyszłość,może i nie ; może i dobry, może i nie; Narazie jego gra wygląda tak że strach patrzeć , gole i asysty z ogórami - ale i tak lepiej niż Iniesta.
No i wkońcu obrona ;0
Obrona :
Pique-Wraca do formy?
Mathiue-istotnie warty 20 mln ......................
Vermaelen-szklanka
Bartra-przyszłość
Montoya- nie najgorzej ale i tak uczy się tych wrzutek od Alvesa
Alves-????? Wiecie chyba co ?
Alba- narazie lubi strzleać gole ... samobójcze :) No ale to nie jego wina jak obrona ch...wa.
0
Aż strach pomyśleć co będzie za rok.
Ja oczekuje powrotu Taty Martino i przede wszystkim Laporty i to jeszcze w tym roku.
Uważam że Messi niedługo opuści Barcelonę , nie wiem może w tym albo i następnym sezonie ale czas Messiego w Barcelonie dobiega końca .
Wyobrażacie sobie naszą pomoc w przyszłym sezonie? Bo ja nie!!
Xavi,Iniesta-Wiek robi swoje
Busquets,Mascherano-Argentyńczyk wybitny pivot, Hiszpan brak formy ale dobry defensywny pomocnik
Rafinha,Sergi Roberto-Nie będę ścierać sobie literek z klawiatury aby opisać ich grę.
Rakitić - Może i przyszłość,może i nie ; może i dobry, może i nie; Narazie jego gra wygląda tak że strach patrzeć , gole i asysty z ogórami - ale i tak lepiej niż Iniesta.
Obrona :
Pique-Wraca do formy?
Mathiue-istotnie warty 20 mln ......................
Vermaelen-szklanka
Bartra-przyszłość
Montoya- nie najgorzej ale i tak uczy się tych wrzutek od Alvesa
Alves-????? Wiecie chyba co ?
Alba- narazie lubi strzleać gole ... samobójcze :) No ale to nie jego wina jak obrona ch...wa.
0
Jego mina mówi - "I z czego ja teraz będę żył?"
0
Oczywiście że Barcelona nie gra już tiki-taki , bardziej kojarzy mi się to z meczami piłki ręcznej -podania do najbliższego po obwodzie .
0
To już Messi nie ma swojego prywatnego życia ?
0
A ja myślę że właśnie nie :) Kto jak kto ale L.E to wspaniały taktyk i przygotuje Naszą drużynę na mecz pełen wysiłku , przecież Luis Enrique oszczędzał zawodników już w meczu z Realem Sociedad xDDD