ViscaChlopaczek
Dołączył/a: styczeń 2015
Starogard Gdański
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już więcej nie obstawiam :)
0
aż mi stream padł xd
0
No i po kuponkach :(
0
No i po rotacjach xd
0
Kurs na zwycięstwo Barcy 1.44 Troszkę dzisiaj straciłem ale może Barca się odrobinę zwróci
0
200 zł na Barce i Real i jeszcze 100 na Napoli
0
Niby tak ale wydawało mi się pewne zwycięstwo Realu :) A okazje na "przytulenie" trochu grosza zawsze mile widziane :)
0
Może to dziwnie zabrzmi ale liczę na zwycięstwo Realu , bo na nich 200 zł postawiłem :) Oczywiście na Barcelonę tyle samo xD
0
Thiago Alcantara np ;)
0
Na tym zdjęciu wygląda trochę jak Lewandowski :)
0
Ależ poklepali .. 2-1 Muriel
0
No i 2-0 tym razem Messi :)
0
Nie ważne :) ale wyszło pięknie.
2
1-0 Suarez po pięknej asyście Messiego :)
4
Jaja to by były gdyby Ter Stegen i Bravo odeszli :)
0
Haha co się dzieje. Leroy Sané w Manchesterze City za 50,00 mln €
1
Poniekąd trochę racji ma.
1
Ja mam takie typy :
Real Madryt - PSG
Benfica - Wolfsburg
Manchester City - Atlético
FC Barcelona - Bayern
Dla mnie marzenie.Każda para wyrównana.Uważam ze to byłyby fantastyczne mecze.
0
Dla Buffona np :)
0
Bardzo możliwe , jednak ja zauważyłem go na meczykach :)
19
"Wiecie dlaczego w Realu wino piją z butelki? - bo wszystkie puchary są w Barcelonie"
Messi912 27.02.2016 / 22:01:42 Meczyki.pl
0
Jak dla mnie 3-0 z Bayernem :)
0
pewnie że tak jeśli np suarez byłby w polu karnym w momencie "strzału" messiego to gol byłby nieuznany dopiero.
1
Tak juz sie przyjelo.
0
Chciałbym zobaczyć Vidala na prawym skrzydle tam gdzie gra teraz Messi.Ten drugi mógłby zostać przesunięty na środek ataku.
3
Jeszcze perfidnie popatrzał gdzie jest noga Messiego... ale przecież to nic złego deptać nogi przeciwnika.
2
http://amp.twimg.com/v/7f9e58eb-b471-4ba0-b965-0a445115aa2b
0
Chyba odwrotnie :) Nie zamieniłbyś Leo/Neya/Suareza na Ronaldo :) A no chyba że jesteś fanem Cristiano.
1
Nie zawsze się wygrywa ale i tak jestem zadowolony :)
0
Stare wspomnienia wracają :(