0

Jak ja lubie te rewanże na Camp Nou :)

0

Nie wiem dlaczego ale to nie jest dla mnie prawdziwe :) Jakoś nie mogę w to uwierzyć choćbym chciał.

0

No cóż jeśli to prawda to mogę tylko podziękować za te wspaniałe asysty,bramki oraz za te wszystkie świetne momenty Generale :)

Życzę powodzenia w Katarze.

Żegnaj Generale.

0

Tak grała a nawet Teraz gra :)

0

Bo to są Niemcy?

0

No i dostal bana :)

0

Zgłoś go to moze sie nauczy ....

0

Masz bana mistrzu :)

0

Podobno juz nie pali :)

0

Mozna prosic o streama?

0

Mozna prosic o streama ? Dopiero przyszedlem do domu :)

0

Masz chlopie bana juz :)

0

Masz bana ...........

0

Ciary panowie ciary........

0

Należy przypomnieć ze Ibra nie bedzie gral w 1wszym meczu :)

0

Mam przeczucie ze trafimy na Monaco lub Real :)

1

Losowanie w piatek

3

Dlaczego te gwizdy ?

0

Jezeli skonczysz i wstawisz to chetnie obejrze :) Tylko podeslij link na PW do mnie :):)

Naprawde swietny pomysl :)

0

Jkaby ktoś chcaił zobaczyć Suareza z Liverpoolu to zapraszam :)



Oczywiście nie tylko z Liverpoolu:)

0

Chodzi o to że Machester jeżeli przejdzie do 1/4 to bedzie musial dozowac wysilki w PL i CL a Chelsea bedzie chcaila to wykorzystac

3

Reus jest nie potrzebny moim skromnym zdaniem :)

0

Całe szczęście że to nie jest z góry wygrany mecz :)

0

Komfort??? Takie cos powinno byc na porzadku dziennym.
Hahaha jesli pracujesz u prywaciarzy to sie zwolnij w pizdu.Przynajmniej nie bedziesz musial pracowac w weekendy.

0

kibica? Jest to napisane w liczbie pojedynczej tak ?
jeżeli w liczbie mnogiej to "kibicom"

7

W niedzielę pracować ? Za co nasi dziadkowie i ojcowie walczyli?
Soboty i niedziele to dni wolne od pracy.

0

Ja się nie kłócę tylko dyskutuje :)

0

Nie ma problemu nie każdy musi być mistrzem ortografii :)

0

Powiem tak : Primo- nie wytykaj mi mojego nicku bo sam lepszego nie masz i Ultimo-wytłumacz mi dlaczego Ronaldo miałby karnych nie wykorzystywać jeżeli ma szanse je strzelać ? Nie wiem po co tam spina z karnymi Ronaldo. Jednak nie znam piłkarza który lepiej potrafiłby je strzelać

A zresztą po co te hejty na niego ? To strona kibiców Barcelony a nie forum dyskusyjne na temat Ronaldo...

1

Panie kolego :) SkoŃczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?