ViscaChlopaczek
Dołączył/a: styczeń 2015
Starogard Gdański
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ja lubie te rewanże na Camp Nou :)
0
Nie wiem dlaczego ale to nie jest dla mnie prawdziwe :) Jakoś nie mogę w to uwierzyć choćbym chciał.
0
No cóż jeśli to prawda to mogę tylko podziękować za te wspaniałe asysty,bramki oraz za te wszystkie świetne momenty Generale :)
Życzę powodzenia w Katarze.
Żegnaj Generale.
0
Tak grała a nawet Teraz gra :)
0
Bo to są Niemcy?
0
No i dostal bana :)
0
Zgłoś go to moze sie nauczy ....
0
Masz bana mistrzu :)
0
Podobno juz nie pali :)
0
Mozna prosic o streama?
0
Mozna prosic o streama ? Dopiero przyszedlem do domu :)
0
Masz chlopie bana juz :)
0
Masz bana ...........
0
Ciary panowie ciary........
0
Należy przypomnieć ze Ibra nie bedzie gral w 1wszym meczu :)
0
Mam przeczucie ze trafimy na Monaco lub Real :)
1
Losowanie w piatek
3
Dlaczego te gwizdy ?
0
Jezeli skonczysz i wstawisz to chetnie obejrze :) Tylko podeslij link na PW do mnie :):)
Naprawde swietny pomysl :)
0
Jkaby ktoś chcaił zobaczyć Suareza z Liverpoolu to zapraszam :)
Oczywiście nie tylko z Liverpoolu:)
0
Chodzi o to że Machester jeżeli przejdzie do 1/4 to bedzie musial dozowac wysilki w PL i CL a Chelsea bedzie chcaila to wykorzystac
3
Reus jest nie potrzebny moim skromnym zdaniem :)
0
Całe szczęście że to nie jest z góry wygrany mecz :)
0
Komfort??? Takie cos powinno byc na porzadku dziennym.
Hahaha jesli pracujesz u prywaciarzy to sie zwolnij w pizdu.Przynajmniej nie bedziesz musial pracowac w weekendy.
0
kibica? Jest to napisane w liczbie pojedynczej tak ?
jeżeli w liczbie mnogiej to "kibicom"
7
W niedzielę pracować ? Za co nasi dziadkowie i ojcowie walczyli?
Soboty i niedziele to dni wolne od pracy.
0
Ja się nie kłócę tylko dyskutuje :)
0
Nie ma problemu nie każdy musi być mistrzem ortografii :)
0
Powiem tak : Primo- nie wytykaj mi mojego nicku bo sam lepszego nie masz i Ultimo-wytłumacz mi dlaczego Ronaldo miałby karnych nie wykorzystywać jeżeli ma szanse je strzelać ? Nie wiem po co tam spina z karnymi Ronaldo. Jednak nie znam piłkarza który lepiej potrafiłby je strzelać
A zresztą po co te hejty na niego ? To strona kibiców Barcelony a nie forum dyskusyjne na temat Ronaldo...
1
Panie kolego :) SkoŃczyć