0

Oby to się tylko nie zakończyło karą.Niekoniecznie finansową.

0

Pique na tym zdjęciu grubo wygląda :)

0

Jeżeli odczuwa ból to na miłość Boską nie może usiąść na ławce w kilku meczach i wyleczyć uraz?

0

Kwestia czasu nim powrócą na właściwe tory :)

0

Zgadzam się z Tobą , właśnie w chwilach kiedy drużyna potrzebuje wsparcia tego wsparcia brakuje. :(

2

Chętnie pomogę :)

0

Wszystko przejrzyście :)

1

Trochę dziwnie wygląda teraz strona ale lubię innowacje :)

0

A znalazłem taki fajny komentarz kibica Realu , przynajmniej się chłopak/dziewczyna nie spina.
"To my się nacieszylismy liderowaniem :D"

1

To sie nam defensywa posypała :(

0

Komentarz usunięty

0

Niestety :(

0

Haha :)

1

Wydaje mi się że jednak Athletic jest zmęczony meczem Ligi Mistrzów

0

Komentarz usunięty

0

Polecam meczyki.pl tam wybierasz mecz i transmisje. :)

0

Malaga rozgrywa całkiem udane spotkanie... jestem mile zaskoczony.

0

I jak ogląda się mecze w internecie ? Pytanie skierowane do posiadaczy Canal :) Oczywiście mówimy tutaj o La Liga

0

"zgrubl" ? Sięgnij po słownik. Przytył.... jak już.

0

Ależ to wsadził :):)

0

Podziękował

0

Ktos strzelil bo nie moglem ogladac :) ?

0

Obstawiam 19 lub 27

0

Ja to bym chciał lucasa romero

0

Pan ładny się rozwalił haah :) A Masip niezły babol

1

I tym sie rozni Sandro od Munira :))

0

Jakie są składy ? Bo oglądając mecz nie zauważyłem :)

0

Tak

0

A tak po polsku to baraże :)

1

obejrzyj sobie żone terrorysty :) Ostanio oglądałem i nawet nawet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?