ViscaChlopaczek
Dołączył/a: styczeń 2015
Starogard Gdański
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby to się tylko nie zakończyło karą.Niekoniecznie finansową.
0
Pique na tym zdjęciu grubo wygląda :)
0
Jeżeli odczuwa ból to na miłość Boską nie może usiąść na ławce w kilku meczach i wyleczyć uraz?
0
Kwestia czasu nim powrócą na właściwe tory :)
0
Zgadzam się z Tobą , właśnie w chwilach kiedy drużyna potrzebuje wsparcia tego wsparcia brakuje. :(
2
Chętnie pomogę :)
0
Wszystko przejrzyście :)
1
Trochę dziwnie wygląda teraz strona ale lubię innowacje :)
0
A znalazłem taki fajny komentarz kibica Realu , przynajmniej się chłopak/dziewczyna nie spina.
"To my się nacieszylismy liderowaniem :D"
1
To sie nam defensywa posypała :(
0
Komentarz usunięty
0
Niestety :(
0
Haha :)
1
Wydaje mi się że jednak Athletic jest zmęczony meczem Ligi Mistrzów
0
Komentarz usunięty
0
Polecam meczyki.pl tam wybierasz mecz i transmisje. :)
0
Malaga rozgrywa całkiem udane spotkanie... jestem mile zaskoczony.
0
I jak ogląda się mecze w internecie ? Pytanie skierowane do posiadaczy Canal :) Oczywiście mówimy tutaj o La Liga
0
"zgrubl" ? Sięgnij po słownik. Przytył.... jak już.
0
Ależ to wsadził :):)
0
Podziękował
0
Ktos strzelil bo nie moglem ogladac :) ?
0
Obstawiam 19 lub 27
0
Ja to bym chciał lucasa romero
0
Pan ładny się rozwalił haah :) A Masip niezły babol
1
I tym sie rozni Sandro od Munira :))
0
Jakie są składy ? Bo oglądając mecz nie zauważyłem :)
0
Tak
0
A tak po polsku to baraże :)
1
obejrzyj sobie żone terrorysty :) Ostanio oglądałem i nawet nawet