ViscaChlopaczek
Dołączył/a: styczeń 2015
Starogard Gdański
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja tam ide spać :) Mam budzik na 1.57 :)
2
ja tam ide spać :) Mam budzik na 1.57 :)
0
Spier.dalaj i szerokości ....
0
Zaraz bedą komentarze typu : zwlolnić Enrique haha .
2
Popieram Cię bracie w 100 %
0
Będzie banik :)
PS. Też gram :):)
0
A miałeś zamówione komplet dwóch koszulek czy jedną z nich? Ja zamówiłem 2 i jak do tej pory ich nie dostałemEDIT.Już nieważne :) Właśnie dostałem.
0
Dostał już ktoś koszulki?
0
Napisz na maila do administracji z pytaniem.Na 100 % odpiszą :)
1
A ja mam urodziny dzień wcześniej - 7 listopada :)
1
Wydaje mi się że nasz Verminator odrobinę przytył :)
0
Gdyby Higuain nie gral a Tevez. :(
0
Wyrywać to można chwasty z trawnika :)
webber tylko nie szalej za bardzo samochodem bo tyle się teraz słyszy o świeżo upieczonych kierowcach :)
0
Tak poza tematem :)
Zamówiliście koszulki ?
0
Ok pomyłka :) Spojrzałem na date rejestracji 1 stycznia :)
0
Takie pytanie po za tematem - Dlaczego nie mogę polecać komentarzy innych użytkowników jeśli moje konto ma przeszło pół roku? Z góry dziękuję za odpowiedź.
2
No przecież Perez nie dysponuje taką gotówką :) Nie ma drobnych po prostu.
2
http://www.meczyki.pl/obrazki,27266
Jeśli to prawdo to jestem zadowolony z takiej sumki :)
0
Bawiłem się jak byłem mały a teraz ? Co to wgl za argument?!
3
Każdy ma inny gust
5
Pokaż ją :)
0
Jaki tam klasyk ?
Internetowy pajac i tyle.
0
Jak te sekundy wolno lecą :)
0
Banik się kłania :)
0
Nie ma sprawy :) Nie wiedziałem na czym rzecz polega więc jeśli kogoś uraziłem - przepraszam :)
0
Dzisiaj urodzinki Andresa,więc trzeba życzyć sukcesów i wszystkiego najlepszego :)
A tu taki mały błąd;
"Dziś jest jednym z najważniejszych piłkarzy zespołu prowadzonego przez Pepa Guardiolę."
Szanowna redakcjo tutaj nie wystarczy tylko zrobić kopiuj-wklej , czasem można też przeczytać co się napisało :)
0
Najgorsze jest to że jeszcze możemy przegrać wszystko :( Ale ja jestem dobrej myśli :)!!
Visca el Barca !! Testimo Barca!! Tots units fem Forca!!!!!
0
Ja też się doczekać nie mogę. Ale w moim przypadku będę mógł tylko nacieszyć się skrótem. :(
0
konkretne * :):)
0
Liga-wszystko zależy od nas samych więc 70 %
CdR-gramy na własnym stadionie-85%
LM-myślę że to jest 50 % albo 51 % :):)