0

a ja tam ide spać :) Mam budzik na 1.57 :)

2

ja tam ide spać :) Mam budzik na 1.57 :)

0

Spier.dalaj i szerokości ....

0

Zaraz bedą komentarze typu : zwlolnić Enrique haha .

2

Popieram Cię bracie w 100 %

0

Będzie banik :)
PS. Też gram :):)

0

A miałeś zamówione komplet dwóch koszulek czy jedną z nich? Ja zamówiłem 2 i jak do tej pory ich nie dostałemEDIT.Już nieważne :) Właśnie dostałem.

0

Dostał już ktoś koszulki?

0

Napisz na maila do administracji z pytaniem.Na 100 % odpiszą :)

1

A ja mam urodziny dzień wcześniej - 7 listopada :)

1

Wydaje mi się że nasz Verminator odrobinę przytył :)

0

Gdyby Higuain nie gral a Tevez. :(

0

Wyrywać to można chwasty z trawnika :)



webber tylko nie szalej za bardzo samochodem bo tyle się teraz słyszy o świeżo upieczonych kierowcach :)

0

Tak poza tematem :)
Zamówiliście koszulki ?

0

Ok pomyłka :) Spojrzałem na date rejestracji 1 stycznia :)

0

Takie pytanie po za tematem - Dlaczego nie mogę polecać komentarzy innych użytkowników jeśli moje konto ma przeszło pół roku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

2

No przecież Perez nie dysponuje taką gotówką :) Nie ma drobnych po prostu.

2

http://www.meczyki.pl/obrazki,27266

Jeśli to prawdo to jestem zadowolony z takiej sumki :)

0

Bawiłem się jak byłem mały a teraz ? Co to wgl za argument?!

3

Każdy ma inny gust

5

Pokaż ją :)

0

Jaki tam klasyk ?

Internetowy pajac i tyle.

0

Jak te sekundy wolno lecą :)

0

Banik się kłania :)

0

Nie ma sprawy :) Nie wiedziałem na czym rzecz polega więc jeśli kogoś uraziłem - przepraszam :)

0

Dzisiaj urodzinki Andresa,więc trzeba życzyć sukcesów i wszystkiego najlepszego :)

A tu taki mały błąd;

"Dziś jest jednym z najważniejszych piłkarzy zespołu prowadzonego przez Pepa Guardiolę."

Szanowna redakcjo tutaj nie wystarczy tylko zrobić kopiuj-wklej , czasem można też przeczytać co się napisało :)

0

Najgorsze jest to że jeszcze możemy przegrać wszystko :( Ale ja jestem dobrej myśli :)!!

Visca el Barca !! Testimo Barca!! Tots units fem Forca!!!!!

0

Ja też się doczekać nie mogę. Ale w moim przypadku będę mógł tylko nacieszyć się skrótem. :(

0

konkretne * :):)

0

Liga-wszystko zależy od nas samych więc 70 %
CdR-gramy na własnym stadionie-85%
LM-myślę że to jest 50 % albo 51 % :):)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?