0

No to za 10 lat może następny zawodnik Barcy będzie mógł się pochwalić takim dorobkiem bramkowym jakim dysponuje dzisiaj Messi.

5





Chyba każdy z kibic Barcy (nawet ten młodszy) pamięta o tej bramce :):):):)

Przy tej bramce Andresa,pierwszy raz się popłakałem.

Oby było więcej takich bramek Iniesty :):):):)

0

Nie wydaje mi sie aby ta strona byla czymś w rodzaju bukmachera...

0

Nie obraziłbym się :)

0

Huescą :))))

0

Po uj nam Klose ?

A tak poza tym nie wydaje mi sie ze Teez chcialby siedziec na lawce.

No i oczywiscie wiek tych piłkarzy to lekka przesada

6

"25 kwietnia 2014 - Zmarł Tito Vilanova
W wieku 45 lat, po trzyletniej walce z rakiem odszedł Tito Vilanova. Jako asysten Pepa Guardioli doprowadził Barcelonę do największych sukcesów w latach 2008-2011. W sezonie 2012/13 jako pierwszy trener wygrał ligę hiszpańską z dorobkiem stu punktów."

A w gazetach żadnej wzmianki o tym.Hańba i nic więcej...

0

Chyba pomyliłeś komentarze :) Albo bardziej posty :)))

2

Nie taka stara ta "Stara Dama" :))

0

Wiadomo , że każdy chciałby trafić na Juventus.Ja jednak mam przeczucie , że trafimy na Bayern ( jak dla mnie może być)-emocje do końca , szybkie akcje , nie będzie murowania bramki jak w przypadku Juventusu(mogę się mylić jednak wydaje mi się że "Stara Dama" właśnie tak zagra)
Jeżeli chodzi o Real - mam nadzieje że trafi na Juve i będzie się z nimi męczyć a w ostateczności przegra

1

W piątek o 12.00 jak się nie mylę :)

1

Mnie zadowoli chociażby skromne 1-0

0

Nekoneczna :) Mają Jamesa jeszcze

1

Właśnie dla takich meczów warto żyć :)

0

Vermaelen nie dostał jeszcze pozwolenia na grę po prostu

0

Toś trafił :)

0

Jeśli to była ironia to nie masz o co się spierać :) A to dlatego że nie możesz brać na poważnie zdania które odpowiada na ironię bo to zdanie właśnie staje się ironią.

18

A ty jesteś jakby ich przedstawicielem tak ?

0

ja posadzilbym obu :)

0

Może Hiszpanie mają problemy z erekcją ? Kto wie :")

1

Busquets jak runął na ziemie po chwili jakby dostał co najmniej kamieniem :)

0

W jego mniemaniu zapewne wycieczka :)

0

Busi Rakieta i Xavi jak juz :)

0

Nie zaczynajcie ok??? Kazdy widzi jak gra Barca więc nie wyżalać się tutaj ...

Wy nie jesteście trenerami i zmian nie zrobicie wiec po co piszecie ze Iniesta słabo Rafinho bardzo słabo a Neymar jeszcze gorzej , po co o tym pisac? Nie lepiej sie wstrzymac do konca meczu i wystawic ocene na jaka dany zawodnik zasluguje?

0

I na koniec sezonu Arsenal 4 w lidze :)

21

Albo w Berlinie :)

0

Dokładnie :) Dobrze mówisz. Polać Ci ?

2

Tak ? A dlaczego? Bo uważasz że tylko wtedy Ronaldo jest w stanie zdobyć kolejną Złotą Piłkę ?
Masz racje innego wyjścia w tym sezonie nie ma :)

7

Po prostu muszę :) Nie wiem jak Wam ale nie podoba mi się ten świński róż.Podoba mi się jednak ta czcionka :)

0

To moze jeszcze takie cos odrazu :

Messi bez kontuzji
Messi z kontuzją
Messi bez nogi
Messi z katarem
Messi z bolem gardla
Messi w laczkach
Messi z opaska na oczach
Messi .....
Messi.......
100.Ronaldo

Takie cos wymyslac ? No bez przesady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?