ViscaChlopaczek
Dołączył/a: styczeń 2015
Starogard Gdański
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to za 10 lat może następny zawodnik Barcy będzie mógł się pochwalić takim dorobkiem bramkowym jakim dysponuje dzisiaj Messi.
5
Chyba każdy z kibic Barcy (nawet ten młodszy) pamięta o tej bramce :):):):)
Przy tej bramce Andresa,pierwszy raz się popłakałem.
Oby było więcej takich bramek Iniesty :):):):)
0
Nie wydaje mi sie aby ta strona byla czymś w rodzaju bukmachera...
0
Nie obraziłbym się :)
0
Huescą :))))
0
Po uj nam Klose ?
A tak poza tym nie wydaje mi sie ze Teez chcialby siedziec na lawce.
No i oczywiscie wiek tych piłkarzy to lekka przesada
6
"25 kwietnia 2014 - Zmarł Tito Vilanova
W wieku 45 lat, po trzyletniej walce z rakiem odszedł Tito Vilanova. Jako asysten Pepa Guardioli doprowadził Barcelonę do największych sukcesów w latach 2008-2011. W sezonie 2012/13 jako pierwszy trener wygrał ligę hiszpańską z dorobkiem stu punktów."
A w gazetach żadnej wzmianki o tym.Hańba i nic więcej...
0
Chyba pomyliłeś komentarze :) Albo bardziej posty :)))
2
Nie taka stara ta "Stara Dama" :))
0
Wiadomo , że każdy chciałby trafić na Juventus.Ja jednak mam przeczucie , że trafimy na Bayern ( jak dla mnie może być)-emocje do końca , szybkie akcje , nie będzie murowania bramki jak w przypadku Juventusu(mogę się mylić jednak wydaje mi się że "Stara Dama" właśnie tak zagra)
Jeżeli chodzi o Real - mam nadzieje że trafi na Juve i będzie się z nimi męczyć a w ostateczności przegra
1
W piątek o 12.00 jak się nie mylę :)
1
Mnie zadowoli chociażby skromne 1-0
0
Nekoneczna :) Mają Jamesa jeszcze
1
Właśnie dla takich meczów warto żyć :)
0
Vermaelen nie dostał jeszcze pozwolenia na grę po prostu
0
Toś trafił :)
0
Jeśli to była ironia to nie masz o co się spierać :) A to dlatego że nie możesz brać na poważnie zdania które odpowiada na ironię bo to zdanie właśnie staje się ironią.
18
A ty jesteś jakby ich przedstawicielem tak ?
0
ja posadzilbym obu :)
0
Może Hiszpanie mają problemy z erekcją ? Kto wie :")
1
Busquets jak runął na ziemie po chwili jakby dostał co najmniej kamieniem :)
0
W jego mniemaniu zapewne wycieczka :)
0
Busi Rakieta i Xavi jak juz :)
0
Nie zaczynajcie ok??? Kazdy widzi jak gra Barca więc nie wyżalać się tutaj ...
Wy nie jesteście trenerami i zmian nie zrobicie wiec po co piszecie ze Iniesta słabo Rafinho bardzo słabo a Neymar jeszcze gorzej , po co o tym pisac? Nie lepiej sie wstrzymac do konca meczu i wystawic ocene na jaka dany zawodnik zasluguje?
0
I na koniec sezonu Arsenal 4 w lidze :)
21
Albo w Berlinie :)
0
Dokładnie :) Dobrze mówisz. Polać Ci ?
2
Tak ? A dlaczego? Bo uważasz że tylko wtedy Ronaldo jest w stanie zdobyć kolejną Złotą Piłkę ?
Masz racje innego wyjścia w tym sezonie nie ma :)
7
Po prostu muszę :) Nie wiem jak Wam ale nie podoba mi się ten świński róż.Podoba mi się jednak ta czcionka :)
0
To moze jeszcze takie cos odrazu :
Messi bez kontuzji
Messi z kontuzją
Messi bez nogi
Messi z katarem
Messi z bolem gardla
Messi w laczkach
Messi z opaska na oczach
Messi .....
Messi.......
100.Ronaldo
Takie cos wymyslac ? No bez przesady