1

@Maoao jakieś tarcia z zarządem były

0

@BORO_12 oni poza zawodnikami Realu i Kvara to mają na liście chyba wszystkich nominalnych LW topowych klubów. Ogólnie to wygląda jakby byli tak zaskoczeni tym, że Wirtz ich nie wybrał, że zapomnieli sobie przygotować planu B na to okienko i działają po omacku.

1

@Pomimo27 Panie, to już nieaktualne. Teraz piątek jest tym dniem :D

0

@GTBTP wszedł w ostatnie 2 lata kontraktu i ma 28 lat, ale dalej jest ważnym graczem Liverpoolu, który chce go przedłużyć. Czyli przy odpowiedniej ofercie pewnie się otworzą, ale nie mają parcia na sprzedaż. Ogólnie większość zawodników możesz wyciągnąć jak tylko odpowiednio przepłacisz.

4

Bayern w oczekiwaniu na kolejne fiasko. Trochę to przypomina jak szukali trenera zanim Kompany’ego zatrudnili xD

16

@Luciano99 dobrze jest czasem nie wziąć leków na schizofrenię. Zawsze jest z kim się napić.

3

@blakkudium w sumie co oni kombinują jak na prawej mają Sake i Nwaneriego. Chyba, że młody będzie jako ofensywny pomocnik grał, ale Eze to też bardziej ofensywny pomocnik niż skrzydłowy.

6

@macio_944 ale Thuram w składzie dalej jest xD

0

@Aragorn33 City też chwiejne, a przynajmniej w obronie, a nie potrafili tego wykorzystać. Też mecz meczowi nie równy.

0

@Faro nie ma szybkości żeby być skrzydłowym, a kreacje i rozegranie ma na niezłym poziomie. Idealnie pewnie by było na 10, ale Bellinghama nie wygryzie.

0

Całkiem dobrze w sumie to Juve wygląda. Po spotkaniu z City mniej się po nich spodziewałem, a nawet mogą coś ugrać.

5

@Luciano99 a ile za to żeby @Kessie deportowali do siebie i żebym go więcej nie spotkał?

3

@blakkudium Deco to tam pewnie nawet nie ma bo znowu w Porto siedzi xD

3

@blakkudium optymizm jest, duża Hawajska już jedzie do biur klubowych, guzik od marynarki Laporty ledwo się dopina…czego chcieć więcej?

0

@Cule jak jeszcze kindybała nie wstawił przez przypadek na relacje, który miał być wysłany na dm do kolejnej onlyfansiary starszej od niego o ponad dekadę to nie jest jeszcze tak źle xD

12

@blakkudium prezesa ligi wypowiadającego się na niekorzyść jednego z klubów do niej należących i to z taką częstotliwością to ze świecą szukać xD

0

@DamianPSV akurat Torres przed transferem do nas mimo, że w City był rezerwowym to w kadrze był ważnym graczem w tamtym okresie i miał już +10 bramek dla Hiszpanii będąc rok młodszym niż Nico teraz. Młody Williams ma duży talent, ale też spory margines do rozwoju i zgadzam się z kolegą wyżej, że €90m to byłaby przesada za niego na ten moment szczególnie, że pensje też ma nie mała w Bilbao.

4

@blakkudium nie podoba im się, że jednak nie są na szczycie łańcucha pokarmowego

0

@Czajka90 czy jesteś gotowy na kolejny rok wiary w proces?

12

@cules100pro znaczy się na to trzeba spojrzeć z dwóch stron. Z punktu widzenia sportowego jest to krok w tył względem Nicei i można mieć co do tego wątpliwości, ale jednocześnie nie krytykowałbym go za to, że chce sobie absolutnie ustawić finansowo życie tym bardziej, że żaden wielki klub się nie zgłosił bo większość pewnie by zdecydowała tak samo jak on będąc na jego miejscu, a już najbardziej pewnie Ci co najgłośniej krytykują. Jak już się zarobi i dalej utrzyma formę to jest w takim wieku, że jeszcze może się pokazać w Europie na wysokim poziomie.

10

@blakkudium konsekwencje tej decyzji będą oczywiste. Brak powołania dla Kamila Grabary na kolejne zgrupowania xD

7

@sendesara niektórzy to może faktycznie był duży błąd jak Palmer, ale jednak wiadomo, że my jesteśmy trochę wyjątkiem jeśli chodzi o stawianie na młodzież na tym poziomie i byliśmy trochę pod ścianą oraz przez kilka lat trochę niżej sportowo niż City, ale nie jest aż tak łatwo się przebić juniorom w tak piekielnie mocnym zespole i szerokiej kadrze jaką miało City przez lata. Wielu z nich pewnie też odeszło szukając rozwoju gdzie indziej nawet nie czekając na swoją szansę lub pozwolili klubowi zarobić na gotowych graczy do pierwszego zespołu. Inna sprawa, że każdemu topowemu zespołowi zrobisz w takim okresie podobną listę pewnie. Przykładowo u nas za ostatnie 10 lat masz choćby Simonsa, Grimaldo, Nico, Cucurelle czy Onane zanim się zepsuł w United jak każdy.

0

@T^L wiadomo, że u wielu coś znajdziesz, ale oni przynajmniej indywidualnie chociaż ten jeden genialny sezon zaliczyli jak Romario czy Diego(drugi wiadomo, kontuzja choć liczbowo wygląda to nadal dobrze). Riquelme u nas się nie sprawdził w ogóle, a Ansu w sumie dopiero pokazywał potencjał, a nie już klasę światową zanim zgasł.

0

@Sz0ps0n jak w większości newsów ma jakieś bardziej lub mniej jawne źródła. W każdym razie się zgodził z tym, że chcą gwarancje.


2

Trochę jak w tych łamigłówkach. Znajdź niepasujący element lub w tym wypadku właściwie 2 elementy.

1

@Malcom Romano potwierdził, że pojawiły się jakieś wymagania gwarancji ze strony obozu Nico jeśli tak bardzo tego potrzebujesz

1

@Kazragore dyrektor sportowy odpalił fife, fm’a czy inny transfermarkt i wpisał LW, a potem sortuj od najwyższej wartości rynkowej i dodał większość do listy xD

2

Ci to mają już na liście chyba z 90% lewoskrzydłowych występujących w topowych klubach. Tylko od fiaska z Wirtzem łączeni z nimi byli mocniej lub mniej następujący zawodnicy:
-Leao
-Nico
-Gittens
-Gakpo
-Mitoma
-Diaz
-Barcola
I tak się kręci w tym Munsien xD

4

@Hosh wiadomo. Wyeksploatowany towar trzeba na złom oddać :D

@kanver_ może pogra 2 razy krócej, ale zrobi w tym czasie 3 razy więcej xD

12

Diaz 30 lat, Olmo 30 lat, a Lewy to już pewnie 50. Oprócz absurdalnego dodawania lat piłkarzom to zaraz się okaże, że wartościowi gracze to tacy w wieku 16-25 lat, a później to już tylko zjazd i egzotyka dla nich. Żyjemy w pokoleniu Fify/FM’a, które wolałoby kupić talent niż pewnego zawodnika klasy światowej w prime tylko dlatego, że ten talent byłby kilka lat młodszy(może już zawsze pozostać talentem, ale przynajmniej kilka lat dłużej pogra na średnim poziomie) xD
https://x.com/EatolImp/status/1939599810576666986

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?