ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium może choć chyba wolę Doue na skrzydle. U nich ogólnie w ataku już i tak jest przepych i ktoś pewnie odejdzie, a kolejne mimo wszystko duże nazwisko z ego chyba nie jest im potrzebne tym bardziej, że taki Doue też jak wywalczył sobie już pewną pozycję i status to raczej nie będzie chciał się cofnąć. Kvara czy Barcola też nie ustąpią, a Dembele to wiadomo. Jeden z liderów projektu aktualnie.
3
@blakkudium na kij im on xD
18
Z nim to jest tak, że może nie jest to najlepsza opcja czysto sportowo i nie idealny profil, a na pewno nie tak pasujący jak Diaz czy Nico, ale jest bardzo przystępny finansowo i jestem pewien, że jak się United przyciśnie(szczególnie ze strony zawodnika) to można go spokojnie wypożyczyć z opcją wykupu gdzie będziemy mieć kontrolę nad tym czy chcemy z nim się związać na dłużej. Czysto sportowo wiadomo jakich wad oraz zalet się można spodziewać więc w najgorszym wypadku odciąży trochę Raphe i Yamala po czym wrócić do Manchesteru jak nie wywalczy miejsca w jedenastce. Na plus też jego determinacja żeby tu trafić, ale Felix też był zdeterminowany i tej determinacji mu starczyło na kilka spotkań raptem.
1
@Lionel_Messi10 ten typ zawodnika, którego kochają kibice drużyny w której gra, a nie cierpią drużyn przeciwnych.
1
@Walpiano profilowo najlepiej do nich pasował chyba jednak Sesko, który lepiej się czuję w ataku pozycyjnym oraz ma jeszcze bardziej unikatowe warunki fizyczne i nic dziwnego, że długo miał pierwszeństwo, ale Szwed o ile go mocna liga nie zwerikuje jak Nuneza czy Felixa to też powinien dać radę grać nawet trochę inaczej niż do tej pory. W każdym razie muszą jeszcze dorzucić jakiegoś skrzydłowego i ofensywnego pomocnika jak wpadł już Zubimendi żeby mu mogli tworzyć sytuacje bo z tym był największy problem Arsenalu w tym sezonie, a nie z samym wykończeniem. Co do samego Szweda to najlepsza z opcji dla niego i najmniejsze ryzyko dla jego kariery.
1
@BORO_12 niech cisną United o wypożyczenie tego Rashforda bez obowiązku wykupu. Nie ma co wydawać kasy na siłę jak nie ma przekonujących kandydatur lub są poza zasięgiem. Już wolę przeczekać rok i zobaczyć jak się sezon potoczy. Może nastąpi wybuch Nusy, może świetne wejście zaliczy Virgili, a może Marcus tak przekona klub, że go wykupią. Niestety wtedy może się pojawić bardzo dużo celów na następny rok, ale jakby Lewy dalej strzelał i Ferran się rozwinie lub chociaż utrzyma formę czy Olmo się nie będzie łamał to możemy skupić się na skrzydłowym i jeszcze rok odłożyć zakup napastnika lub Rashford będzie właśnie tym zakupem jako taki gracz na kilka pozycji w ataku.
@Barca_Big_Moment Diaz myślę, że może mieć trochę dłuższą przydatność bo raz, że chłop późno wszedł na ten najwyższy poziom więc wyeksploatowanie organizmu nie jest tak duże i dwa może też grać jako napastnik gdzie może przejść na stałe jak zacznie tracić powoli eksplozywność za te 2-3 lata. W każdym razie szkoda się męczyć w negocjacjach gdzie i tak go nie sprzedadzą w aktualnej sytuacji lub jeszcze wyższą cenę ustala niż planowali wcześniej.
3
@JordiAlbion w tamtym spotkaniu według tej samej statystki Courtois wybronił 2.5 bramki. Nierealny występ. Dla porównania w najlepszym spotkaniu Szczęsnego z tego sezonu czyli z Benfica, za który zebrał mnóstwo pochwał wybronił połowę z tego xD
3
Odkąd prowadzona jest statystyka goli powstrzymanych przez bramkarzy(2020/21) to Courtois jeszcze w żadnym sezonie nie był na minusie w lidze mistrzów. Łącznie przez te 5 edycji powinien stracić ponad 16 bramek więcej czyli ratuje średnio ponad 3 na edycję. Niesamowity poziom i regularność oraz potężny asset, który nie raz potrafił tuszować ich gorszą dyspozycje. Gdyby nie koncert Benzemy w fazie pucharowej LM 2021/22 to dziś mógłby być pierwszym od lat zwycięzcą Złotej Piłki na tej pozycji.
2
@Faro ale to młode talenty są. Nie to co Cubar…a nie czekaj xD
0
Co ten młody xD
2
@norbi77 tak każe obyczaj
3
@escarabajo ach ten pomysł z Ligue 1. Ile lat temu to było grzane medialnie bo już nie pamiętam? xD
2
Skoro już wiemy kto wygra ligę, puchar i LM to możemy rok przeczekać na następny sezon?
2
@Faro faktycznie. Dałem się złapać. Chociaż nie…czekaj. Sam już nie wiem. Z tą stylówka podobny xD
1
@12Frost12 dobrze, że maszyna Anczelota nie rozjechała nigdy BVB xD
1
No i tyle go było. Klątwa przegrywów rzucona. Teraz czeka go tylko zjazd :(
2
@Rifek u Tuchela w BVB też śmigał elegancko. Kwestia trenera myślę przede wszystkim bo u nas w drużynie też się raczej dobrze czuł, a szczególnie w ostatnich sezonach z tymi młodymi graczami.
0
@Eklerek teraz w ogóle co poszerzył pakiet umiejętności. Kiedyś to tylko jeździł wzdłuż linii bocznej jak pamiętam, a teraz robi dosłownie wszystko :D
7
Ale się Hakimi zabawił z obroną Bayernu. Masakra xD
2
@Faro młody by zrobił imprezę na jachcie z hiszpańskimi milfami żeby to uczcić xD
5
Ależ oni mają dużo jakości indywidualnej. Dosłownie połowa składu jest w stanie w dowolnym momencie wejść w pojedynek i zrobić różnicę jak teraz.
1
Komar co udaru dostał xD
1
Napisałbym, że ciężko będzie zdetronizować PSG w następnych sezonach, ale każda formuła się prędzej czy później wyczerpuje i trzeba zmian oraz nowego cyklu. Żaden zespół nie zostawał na takim absolutnym szczycie bardzo długo. Chyba, że ten Real 2016-2018, ale to zupełnie inny profil drużyny. Takie dominujące maszyny jak Barca Guardioli, Barca Enrique, Bayern Flicka czy City Guardioli zawsze miały cykl, który trzeba było odświeżać dosyć często.
1
@Dosq takie Ligue 1 Premium trochę. Może byłoby ciekawiej gdyby nie była to liga jednej prędkości. Serie A sportowo nawet nie musi być mocniejsza, ale sam fakt, że przez ostatnie 6 lat było 4 różnych mistrzów dodaje lidze ekscytacji i nieprzewidywalności+ masz takie historie jak z Napoli gdzie mistrz wypada w następnym sezonie w ogóle ze strefy europejskich pucharów po czym znowu odzyskują mistrza.
3
@PatrychoO no to fakt, że medialność nie ta co w La Liga czy PL i przewaga nad resztą stawki jest tak druzgocąca, że raz czy dwa na dekadę ktoś im urwie tytuł. Praktycznie od rundy play-off LM zaczyna się dla nich prawdziwy sezon.
@Rifek choćby Doue rok temu, o którego walczyli z PSG czy Wirtz teraz. Z trenerami też długo się męczyli zanim wpadł n-ty na liście Kompany.
1
W sumie trochę się dziwię niektórym zawodnikom, że nie są aż tak chętni na grę w Bayernie. Mieszane mam dalej uczucia co do Kompany’ego choć jakoś bardzo źle go nie oceniam też, ale nie dość, że świetnie płacą to mają naprawdę mocną kadrę, która wymaga tylko kilku uzupełnień żeby być praktycznie idealna. Do tego duża część trzonu drużyny stanowią młodzi gracze jak Musiala, Olise czy Davies(teraz kontuzjowani, ale wiadomo o co chodzi). Jest z czym pracować generalnie.
2
@Comentateiro ale będzie ten Wirtz z Musiala chodził ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
0
@MirusAmisz dobra, wybacz za mój błąd. Widzę, że jednak teraz mecze nie są już darmowe tylko w pakiecie premium(poprzednie rundy były dostępne). W takim razie na priv mogę Ci podać alternatywne źródło tylko się upewnię, że tam będzie transmisja.
1
@MirusAmisz tak
0
@Krzysztof1987 takie coś może się zawsze wydarzyć. Real miał też przypadek młodego Jamesa gdzie też nastąpił zjazd, był też Goetze w Bayernie i wiele innych. Żaden transfer to nie pewnik sukcesu więc można operować tylko na ryzyku. W przypadku Diaza na plus mamy:
-jakość
-profil piłkarski
-doświadczenie i charakter
-pracowitość na boisku
-mała eksploatacja fizyczna jak na ten wiek(późno trafił na tą najwyższą intensywność)
-na ten moment podobno stosunkowo niski kontrakt
Na minus:
-wiek(na skrzydle pogra pewnie maks 3-4 lata)
-cena
-możliwe, że wcale nie da się go wyciągnąć w aktualnej sytuacji