0

@tbas chyba sobie nie zdajesz sprawy ile średnio nawet dobrzy dryblerzy notują udanych dryblingów i wygranych pojedynków na mecz. W juniorskiej piłce te średnie wartości na pewno będą wyższe, ale dla porównania w top 5 lig tylko Yamal i Doku przekroczyli wartość 5 udanych dryblingów na 90min ;)

1

@partymaker teraz już i tak usunęli tą podwójną płatność za subskrypcję i ppv choć ja w sumie oglądałem wszystkie topowe walki DAZN na strumyku i zawsze płynnie oraz w super jakości działały więc chyba zostanę przy tym :D

29

Czyli jednak się udało xD

7

W sumie jak Rashford zobaczył co w Hiszpanii robił Antony, który w United nigdy się nawet do niego poziomem nie zbliżył to może chłop sobie pomyślał, że jeszcze przyjdzie tu Złota Piłkę wygrać xD

1

@blakkudium większym pewniakiem wydawał się Isak, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. My coś o tym wiemy. W każdym razie profil się zgadza i ma jeszcze pole do rozwoju.

4

Tak mi mów. Nie da się ukryć, że ze względu na sytuację pomiędzy Marcusem, a United i wolę samego zawodnika musieli się z nami dogadać i wszystkie strony poszły nam na ustępstwa, ale tutaj faktycznie Szwagry zrobili coś wreszcie jak trzeba czyli stosunkowo niska pensja i bardzo niska kwota wykupu jeśli się odbuduje.

1

@blakkudium chociaż tutaj to grali na poziomie łatwym skoro United wiedziało, że nie może zostać, a sam zawodnik chciał tylko do nas.

1

U nas może zażyje trochę słońca i chociaż odżyje bo w Anglii pamiętam jego pierwszą konferencję po przejściu do AV to wyglądał jak bezdomny styrany przez życie. To pokazuje co United robi z człowiekiem xD

6

@blakkudium Szwagry znowu górą? xD

10

Nawet jakby ten Rashford miał zrobić Felixa 2.0 to i tak nas to nie zaboli aż tak na wypożyczeniu, a zawsze odciąży trochę Yamala i Raphe czy ściągnie presję z kolejnych młodych, którzy będą wprowadzani do zespołu. Ciężko na tym ruchu stracić, a można sporo zyskać jeśli jednak odpali w nowym środowisku i pod skrzydłami fachowca z jakim dawno nie miał do czynienia.

1

@blakkudium lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu w tym przypadku. Niskie ryzyko, a w najgorszym wypadku odciąży trochę Raphe i Yamala po czym wróci do United. Praktycznie nie da się tutaj przegrać, a sam Marcus ma rok na naprawę swojej kariery w całkiem nowym środowisku.

3

@tbas polecam ostatni artykuł Piotra Guzińskiego o nim, ale choćby w młodzieżowej LM notował blisko 8 udanych dryblingów na 90min(59% skuteczności) i ponad 4.5 progresywnych rajdów z piłką, a już w Barcy Athletic prawie 7. Absurdalne jeśli chodzi ten konkretne elementy czyli dryblingi, pojedynki i rajdy z piłką. Decyzyjność w ostatniej tercji oczywiście musi poprawić choć jeśli mnie pamięć nie myli double-double na styk osiągnął we wszystkich rozgrywkach.

2

Zobaczymy czy jakiś młody ostatecznie zostanie na cały sezon z pierwszym zespołem i odegra jakąś rolę. Jeśli mówimy stricte o jego pozycji do tej pory to jest to ofensywny pomocnik choć dosyć przebojowy i który może grać jako skrzydłowy. Dla przykładu również chwalony Virgili to najbardziej typowy skrzydłowy jakiego można sobie tu wyobrazić. W drużynach młodzieżowych i rezerwach maszyna do pojedynków i wykręcał pod tym względem jakieś absurdalne statystki.

2

@Michas_13 Aston Villa miała opcję wykupu za £40m

0

@Encore chłop to cały czas oczko puszcza. Tu jakieś filmik z siłki, tutaj kompilka, polubienia postów. Nie ufam trochę takim zawodnikom, którzy miewają problem z zaangażowaniem i profesjonalizmem bo u nich zapał często bywa krótki, ale zawsze warto docenić jeśli zawodnik też faktycznie chce tu trafić i jest gotowy na pewne poświęcenia żeby do tego doszło. Poza tym nic lepszego nie znajdziemy moim zdaniem.

6

Nareszcie jakiś ruch. Wypożyczenie Marcusa z OPCJĄ, a nie obowiązkiem wykupu to najlepsze co możemy wyciągnąć w aktualnej sytuacji. Dalej są tylko opcje zbyt drogie jak Diaz lub trochę tańsze, ale nadal zbyt drogie koty w worku.

0

@gumaz no logika jednoznacznie podpowiada jak to się zakończy. Pewnie bliższa będzie walka niż te dwa lata temu, ale nadal nie wydaje się żeby Dubois był w stanie to wziąć choć może jakiś zwrot akcji będzie :D

0

Ktoś dziś ogląda walkę Usyk vs Dubois? Jakie typy? Ktoś wierzy, że Dubois jednak zaskoczy i doda pierwszą przegraną do rekordy Usyka?

2

@Jonyx luz. Tak sobie tylko ironizuje. Moim zdaniem biorąc pod uwagę to co prezentowaliśmy i jaką mamy mimo wszystko kadrę pytanie jednak trochę bezzasadne. Gwarancji nigdy nie ma, ale szanse zdecydowanie mamy.

@FCB24 ale z drugiej strony w przeciwieństwie do uczestników KMŚ mamy dłuższe wakacje i lepszy presezon oraz on ma rację, że nadal mamy najmłodszą kadrę w La Liga, a co za tym idzie większość zawodników ma swój prime dopiero przed sobą i mają dalej pole do poprawy.

0

@Jonyx Nie. Szkoda wychodzić na boisko.

1

2

@blakkudium szkoda choć i tak szły przecieki, że nie pojedzie na tournée i będzie kandydatem do wypożyczenia lub odejścia z zachowaniem kontroli nad jego przyszłością. Na tej samej pozycji Roony podobno bardziej przekonuje Flicka o ile to nie tylko pompowanie przez media.

2

@Encore w sumie większość sportów można sprowadzić do takich sformułowań. Dlatego śmieszy mnie zawsze jak też fani choćby właśnie siatkówki próbują udowodnić jakąś wyższość i większą szlachetność siatkówki nad piłką nożną.

1

@doc jak cicho? Podobno jest młodym zawodnikiem, który najbardziej się spodobał Flickowi, a na pewno jednym z 3-4 ulubionych.

0

Brak słów już po prostu…

2

@Barca_Big_Moment to nadal świetny piłkarz i wbrew pozorom jeden z najlepiej pasujących do bardzo intensywnej Barcy Flicka oraz Bayernu Kompany’ego. Moim zdaniem mocno niedoceniany i temat jego wieku też jest wyolbrzymiany choć €80m bym za niego nie dał. Nie w naszej sytuacji.

2

Tak dla przypomnienia pierwotnym terminem powrotu na Camp Nou był grudzień zeszłego roku o który nikt nie prosił ani nie wymagał. Sami go sobie narzucili i sami go nie dotrzymali jak teraz xD

0

@vangoor si, ale jednak więcej mamy tych graczy młodzieżowych lub dopiero wchodzących w szczyt kariery niż schodzących z poziomem. Nawet czuję podskórnie, że skoro Hansi liczy na Martina to może ma jeszcze jakieś rezerwy drobne, których nie widzimy :D

0

@Pablozeusz na pewno bym się z nikim nie zakładał xD

4

@macio_944 no względem pierwotnego projektu pewnie jakieś „niedociągnięcia” będą xD

@vangoor kontuzji wtedy też nie mieliśmy wiele. Z plusów nadal mamy bardzo wielu młodych zawodników, którzy powinni mieć jednak ten prime przed sobą oraz fakt, że w przeciwieństwie do wielu topowych ekip mieliśmy dłuższe wakacje i lepszy presezon będziemy mieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?