ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@blakkudium brzmi absurdalnie, ale masakra jakaś. Też pytanie czy drugi pies był bezpański czy kolejny „odpowiedzialny” właściciel.
0
@Encore ale to będzie chora pensja jak dla bramkarza
1
@blakkudium a to konfidenci
3
@blakkudium jak od Arabów to +€60m bym oczekiwał tym bardziej, że nie chcemy go sprzedawać. Kluczowa też oczywiście jest jego wola i tu sądzę, że będzie chciał zostać. Chociaż znając Romero temat może być całkiem zimny.
1
@blakkudium jak dla mnie tylko przy ofercie przekraczającej jego wartość rynkową oraz musielibyśmy sprowadzić jeszcze jednego gracza do ataku prawdopodobne.
4
@Luciano99 nie warto. Nadzieje nam tylko robisz, a potem i tak nic z tego nie będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@blakkudium Atleti dalej próbuje czy sobie odpuścili?
1
@blakkudium to już kwestia jak się sprawy kontraktowe potoczą i jak się będzie Torres czy Marcus prezentować, ale jeśli Lewy będzie skłonny zejść jeszcze sporo z pensji to nadal będzie lepszym target manem niż Budimir. Jednak jeśli byśmy się tu nie dogadali to jest to opcja warta rozważenia na jakiś rok.
4
Jakby mnie ktoś pytał o zdanie(nikt nie pyta, ale i tak je wygłoszę) to jeśli będziemy w stanie w przyszłym roku to zamiast 9 dalej bym się skupił na LS, a na pozycji napastnika zostawił Ferrana, Olmo jako F9, spróbował przedłużyć Lewego na jeszcze niższej umowie oraz wykupił Rasha jeśli się sprawdzi. Szoda czasu na półśrodki jeśli nie będzie dostępnej żadnej topowej 9(Alvarez nie jest 9 i nie będzie dostępny), a nadal uważam też, że dużo więcej nam da topowy skrzydłowy. Jak będziemy mieli multum możliwości kreacji czy to po przez ruch na wolne pole, wygrane pojedynki itd to na 9 możemy nawet sprowadzić zwykłego dobijaka co będzie wchodził na 20-30min w stylu Joselu czy De Jonga. To jest moja prawda futbolu.
6
Nawet na tym się wyłożyli xD
7
@mekston takimi transferami to dyrektor sportowy Ronaldo mistrzostwa nie zdobędzie
1
@Encore ta pomoc xD
0
@osa91 może sobie chcieć szukać innej ścieżki rozwoju jak mu się nie podoba ta zaproponowana przez klub, ale wymagań rzucać klubowi już nie.
Swoją drogą mieliśmy kilka przypadków w ostatnich latach gdzie zawodnicy awansowali od razu z drużyny u-19 czyli tak naprawdę jeszcze niższego poziomu(np. Fati, Gavi, Yamal czy Guiu w momencie debiutu dosłownie się nie liczyli w rezerwach jeszcze). Wiele topowych drużyn też ma swoje zespoły na poziomie 4 ligi i dalej mają przyzwoite efekty szkolenia.
7
Od potencjalnie „czarnego konia” presezonu oraz faworyta kibiców do małego terrorysty. Rozumiem, że chce grać na wyższym poziomie, ale jakiś szantaży i roszczeniowej postawy już nie. Albo wywalczy sobie pozycję na treningach albo droga wolna. Większe talenty stąd odchodziły i zazwyczaj klub wychodził górą(np. Moriba czy Guiu).
0
@kuz gorzej jak nie odejdzie bo jak mu jeszcze mundial przepadnie to może zapuścić tu korzenie jeszcze bardziej.
8
@sanny już nie świrujmy. Paradoksalnie poza tym jednym sezonem w Benfice w Atleti jeszcze zaliczał przebłyski i miewał krótkie dobre okresy bo później już co klub i trener kolejny to gorzej. Taki typ piłkarza po prostu czyli bezjajeczny i roszczeniowy widzący problem w innych zamiast sobie.
0
@MOLESTA nie barku tylko odcinka lędźwiowego kręgosłupa w tym przypadku. Nie będę się mądrzył, ale różnie opinie widziałem w tym takie, że spokojnie jego powrót potrwa dłużej niż te 3 miesiące. Kluczowa tu będzie pewnie ocena specjalistów, którym liga zleci ocenę bo co lekarz to może być trochę inna opinia.
3
@blakkudium Rabini jak zwykle są podzieleni
5
@BORO_12 ja szczerze dużo bardziej wolę te sprzedaże z zachowaniem praw do zawodnika w zdecydowanej większości przypadków. Wszyscy na tym lepiej wychodzą i co raz częściej z tego korzystamy, a Real już to robi od kilku lat zamiast wypożyczeń klasycznych. To ma praktycznie same plusy dla wszystkich bo dostajemy jakąś choćby małą kasę, klub kupujący chętniej będzie na niego stawiał niż jakby był tylko na wypożyczeniu wiedząc, że tutaj tutaj mogą na nim zarobić w przyszłości, a jak się rozwinie to w zależności od skali mamy możliwość go sprowadzić w promocyjnej cenie lub zarobimy jeszcze więcej w przyszłości. Natomiast jak się nie rozwinie wystarczająco to żadna strata.
0
@joloskyy mam nadzieję, że się na fejura nie złapałem bo już się rozchodzi po X
1
Idą zmiany
Edit: lipa, czyli jednak tylko w trzeciej lidze i kobiecej narazie chyba.
1
@blakkudium w pomocy akurat ciasno+sprawdzony też jest agent od zadań specjalnych Eric „Eryczek” Garcia. Tylko na stoperze go aktualnie widzę.
0
@Arcybiskup nie da rady aż tylu naraz w naszej sytuacji. Myślę, że jeden może odejść i jeden przyjść i rok później ewentualnie kolejny. Chyba, że kogoś ciekawego komu umowa wygasa zgarniemy. Ogólnie ciężko już teraz wyrokować bo przez rok wiele się może zmienić.
0
@BORO_12 to już zależy jak będzie wyglądał jego najbliższy sezon moim zdaniem
1
@tbas klucz to zdrowie. Jedyna jego wada bo ma umiejętności, doświadczenie, warunki fizyczne i wiele lat gry przed sobą. Co najważniejsze jest bystry bo nie ma nic gorszego niż głupi stoper.
9
Nie ma pojęcia jakie źródło, ale jeśli to byłaby prawda to popieram. Na papierze jakości mamy sporo na środku, ale jakby nie patrzeć 3/4 stoperów ma dosyć długą historię urazów w ostatnich latach(Araujo, Andreas, Inigo), a czwarty jest 18 latek. Oczywiście jeszcze awaryjnie może zagrać np. Garcia na środku, ale wtedy znowu może zabraknąć zmiennika dla Kounde. Z ostatnim rokiem kontraktu oraz po takim sezonie i tak mniej byśmy wycisnęli niż zdrowy może nam dać sportowo, a może jak dobrze pójdzie to przedłuży bo jest dalej w świetnym wieku i ma papiery na duże granie.
@BORO_12
@blakkudium
@Nightraider
0
@marcin62 ile bramek to kij. Wtedy już mieliśmy 5 straconych i tak, ale w takim momencie gdzie już Inter siadł fizycznie i dosłownie ich miażdżyliśmy po czym wcisnęliśmy jak nam się wydawało zwycięskiego gola na kilka minut przed końcem żeby potem taki kryminał odstawić w obronie.
5
@Frimpong nareszcie wiem co myśleć o tym transferze xD
2
@Encore życie samo pisze najlepsze scenariusze xD