ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Laminedependencia to rywalizacja. Zawsze ktoś ma lepszą formę, a ktoś inny gorszą. Czasem też pojawiają się urazy jak pod koniec zeszłego sezonu. To też trzeba umieć wykorzystać.
23
Potężny „Eryczek” Garcia naciska Kounde. Niesamowite jak bardzo przez rok, a nawet pół może się odmienić sytuacja piłkarza na podstawie Erica czy Ferrana. Nie tak dawno wypychani z klubu, a dziś nowe pozycje i nawet pojawiają się w dyskusjach o pierwszym składzie nie będąc na całkiem straconej pozycji.
1
@MichalZZZ rozszerzony pakiet ma chyba eleven+kanały z LM jeśli dobrze pamiętam, ale to już sam musisz sprawdzić jak ta oferta dokładnie wyglądała bo nie pamiętam. Za Eleven chyba się jakoś dychę miesięcznie dopłacało.
1
@Shad0wK1ng musi być chyba wykupiony z polskiego IP(VPN żeby obejść) i na terenie Unii(też można VPN obejść), ale powinno być git jeśli spełni te warunki
1
@Shad0wK1ng Nie(znaki)
2
@MichalZZZ Pakiet sportowy w C+ online
25
@KacperVEB na ten moment Ferran
0
Że też akurat on strzelił hahah
0
Ale porobił świr
0
@Patrykl145 sprzedać póki coś wart?
1
@Frimpong tak, to dopiero drugi mecz więc tu nie ma co się martwić. To taka jakość oraz iq boiskowe, że prędzej czy później powinien się zaadaptować.
1
@fart można tylko ciekawy jestem jak będą się uzupełniać jednak dosyć podobne profile
6
Najlepiej w sumie narazie z tych nowych nabytków wygląda najbardziej krytykowany za cenę Ekitike i to nawet bez tej bramki. Ciekawy napastnik, ale tak podobny do Isaka, że nie wiem jak dwóch chcą zmieścić w zespole i żeby każdy był zadowolony.
1
@Comentateiro dużo niedokładności. Przy takiej przebudowie to może potrwać miesiące zanim to „kliknie”.
1
@blakkudium rzucę okiem jak już Bundesliga wystartuje. Pytanie w jakim zespole ostatecznie :D
0
@BulaKG spokojnie. Dajmy mu szansę xD
1
Całkiem niezła koordynację ma Ekitike trzeba przyznać jak na kogoś o budowie Croucha
1
No ciekawy jestem tego Liverpoolu i ile czasu minie zanim to zacznie chodzić
2
No to rasizm!!!
1
@blakkudium który też może umowę niedługo przedłużyć na lepszych warunkach tym bardziej, że NU otwiera się na sprzedaż Isaka do Live dla których Barcola był kolejnym celem na wypadek fiaska xD
9
Prędzej @Kessie się dowie, że za pracę się dostaje wypłatę niż to się uda xD
1
@Frimpong tylko wierzących w proces czeka nagroda na końcu tej drogi
2
@Lionel_Messi10 no byli zawsze różnymi metodami choć o to chodzi, że rzadko od pierwszej kolejki. Większe znaczenie ilu ma jaki jest koszt rejestracji danego zawodnika, a taki Rash ma przykładowo nie taką małą pensję znowu też.
0
@Lionel_Messi10 wiesz…to nie takie oczywiste bo rzadko byli wszyscy dostępni od pierwszej kolejki
3
Sprzedaż praw Trincao Sportingowi pewnie umożliwi zarejstrowanie Marcusa bo jak swoje info podawał Martinez to jeszcze nic o tym ruchu nie było wiadomo.
1
@JohnKennedy wolę „misiaczki” xD
1
Tego Trincao to pewnie na szybko wymyślili żeby Rashforda zarejestrować na jutro(zakładam, że Garcie mają ogarniętego), a Sportingowi to było na rękę bo pewnie z 2 razy więcej byśmy zarobili w przyszłości niż te €11m.
1
@blakkudium jakbyśmy więcej planowali, a nie lecieli na żywioł wiecznie to można było poczekać i więcej zarobić, a tak szybka dźwignia wpadła żeby pewnie Marcusa zarejestrować na jutro.
7
Elegancko, że C+ ma prawa do wszystkich spotkań PL. Ciekawy jestem mega tego sezonu.
1
@budel17 żadna z drużyn Flicka nigdy poniżej średniej 2.5 bramki zdobytej na mecz chyba nie zeszła więc myślę, że bezpiecznie jest założyć, że poniżej tej wartości również w tym sezonie nie zejdziemy :D