ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
A już wkrótce… xD
0
@lithotripter Schlotterbeck ma umowę do 2027 i świetny profil dla nas, ale w zimie to BVB może być mimo wszystko mniej skore do negocjacji oraz to kolejny niestety podatny na kontuzje stoper.
3
@luki9v best we can do is zarejestrować Szczęsny, Martin i Roony
5
Mourinho miał rację, że drugie miejsce ligowe z tym pierdolnikiem to jedno z jego największych osiągnięć w karierze
0
@Metempsychosis euro
0
Spotkamy sie po środku i jesteśmy w domu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blakkudium kurde. Lubię chłopaka, ale to musi być oferta powyżej wartości rynkowej. Chciałbym choć to pewnie bardziej moje złudzenie żebyśmy byli w stanie chociaż jeden budżetowy transfer do linii obrony ogarnąć przy jego odejściu(choćby ten Laporte, którego chce Bilbao sprowadzić), ale to raczej na moich życzeniach się skończy, a w praktyce zamkniemy rejestrację i zbilansujemy księgi pewnie.
5
Już i tak mamy zawyżone ceny zawodników strasznie, ale ten rynek napastników to już w zupełnie innej gęstości funkcjonuje. Woltemade, który jest gorsza wersja Ekitike, który jest gorsza wersja Isaka odchodzi za blisko 90 baniek. Madness. W takim razie jak ktoś się zgłosi po Ferrana to powinien blisko 100 kosztować normalnie patrząc na ceny w tym okienku za 9.
1
@A4ron taki napastnik w typie Eikitike/Isaka tylko gorszy na ten moment
2
Po jednym niezłym bo nawet nie jakimś spektakularnym sezonie w top 5…Stuttgart ich zrobił bez mydła i chyba zbliża się odejście Isaka.
1
@Ku84fcb Si, choć jakby się przyjrzeć bliżej to Leverkusen totalnie rozebrane w lecie, Sporting też bez największej gwiazdy, Atalanta już bez Gasperiniego czy Newcastle po średnim okienku i jeszcze największa gwiazda może odejść.
6
Drugi rok z rzędu mamy naprawdę dobre losowanie choć niektórzy rywale PSG są mocni tylko z nazwy jeszcze
2
@kejdzi przecież to jeden mecz tylko i nie da się wszystkich mocnych rywali uniknąć. Z resztą my dla nich też jesteśmy groźnym rywalem tak jak oni dla nas.
0
Bardzo znośnie i rywale, z którymi od dawna nie graliśmy. Udane losowanie.
3
Fajnie. Dawno z nimi nie graliśmy.
3
Hello, your computer has virus
3
@blakkudium dobrze bo napastników mają cienkich jak sik pająka. Chociaż dla tygrysa nawet i to było za dużo.
6
@Kgorecki2500 będzie przecznica ulicy Aleksandry Uznańskiej-Wiśniewskiej
2
@Kessie chyba musisz poznać definicję „pożyczenia”
3
@blakkudium to ten co miał być niemieckim Busim?
1
@macio_944 kiedyś robiłem w sumie research i z tego co kojarzę Ronaldo właśnie w swoim najlepszym roku pod względem udanych dryblingów był w top 10, ale dalej poniżej top 5 najlepszych dryblerów w Europie. To świetny wynik i pokazuje, że dobrze dryblował, ale do najlepszych pod tym względem daleko dalej.
Tu jest dobre porównanie z Messim sezon po sezonie z uwzględnieniem sumarycznej liczby udanych dryblingów na sezon oraz średniej na 90min.
https://www.messivsronaldo.app/detailed-stats/successful-dribbles/
1
@JohnKennedy i przełomowy mecz dla Balde oraz chyba ostatni taki prawdziwy błysk Fatiego w drugiej połowie
0
@Czajka90 kolejny trener to już chyba będzie przepraszał z poziomu Championship jak tak dalej pójdzie
6
Co jak co, ale na tym poziomie powinien być jakiś regulamin co do jakości murawy i surowe kary za ich nieprzestrzeganie. Dziwnym trafem jak gramy w LM czy nawet w Hiszpanii z tymi mocnymi drużynami to nie ma takich problemów. To, że utrudniają widowisko i obniżają atrakcyjność meczu to jedno, ale narażają też zawodników na urazy.
6
@blakkudium skoro tak została postawiona sprawa to katalońskim targiem zapłacą uczciwe €1-1.5m
7
@mordini123 fajna ta Szwecja xD
40
Mocny zawodnik xD
https://x.com/king182031/status/1960124046902968816
6
Wątpię, że Fermin jednak odjedzie choć u nas niczego nie można być pewnym, ale jeśli by do tego doszło to fajnie jakbyśmy mimo wszystko byli w stanie choćby za część tej kasy wzmocnić linię obrony, a nie tylko uratować rejestracje. Jeśli kosztem przyjścia Garcii oraz Marcusa będzie pozbycie się Inigo oraz Fermina to ciężko będzie powiedzieć, że teraz będziemy mieli lepszą kadrę niż w poprzednim sezonie o ile Flick znowu kogoś nie zbuduje utrzymując resztę. Jeszcze jedno wzmocnienie będzie wtedy konieczne. Choćby ten Laporte z odpustu(za podebranie go Bilbao dodatkowe punkty). Jeszcze w zeszłym roku dużo grał w kadrze Hiszpanii więc tak źle z nim być nie może. Jak na stopera wiek też nie taki zły i co ważne lewonożny.
2
@Eto'o9 R10 zobacz po ile chodzą gwiazdy tej ligi jak Enzo, Nunez, Gyokeres, Ramos, Felix, Dias itd. Żadna promocja, a flopów też nie brakuje. W naszej sytuacji to chyba głównie zawodnicy z ustalonymi klauzulami lub tacy, którym umowy się kończą lub został ostatni rok/dwa w zależności od sytuacji.