7

A już wkrótce… xD

0

@lithotripter Schlotterbeck ma umowę do 2027 i świetny profil dla nas, ale w zimie to BVB może być mimo wszystko mniej skore do negocjacji oraz to kolejny niestety podatny na kontuzje stoper.

3

@luki9v best we can do is zarejestrować Szczęsny, Martin i Roony

5

Mourinho miał rację, że drugie miejsce ligowe z tym pierdolnikiem to jedno z jego największych osiągnięć w karierze

0

0

Spotkamy sie po środku i jesteśmy w domu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@blakkudium kurde. Lubię chłopaka, ale to musi być oferta powyżej wartości rynkowej. Chciałbym choć to pewnie bardziej moje złudzenie żebyśmy byli w stanie chociaż jeden budżetowy transfer do linii obrony ogarnąć przy jego odejściu(choćby ten Laporte, którego chce Bilbao sprowadzić), ale to raczej na moich życzeniach się skończy, a w praktyce zamkniemy rejestrację i zbilansujemy księgi pewnie.

5

Już i tak mamy zawyżone ceny zawodników strasznie, ale ten rynek napastników to już w zupełnie innej gęstości funkcjonuje. Woltemade, który jest gorsza wersja Ekitike, który jest gorsza wersja Isaka odchodzi za blisko 90 baniek. Madness. W takim razie jak ktoś się zgłosi po Ferrana to powinien blisko 100 kosztować normalnie patrząc na ceny w tym okienku za 9.

1

@A4ron taki napastnik w typie Eikitike/Isaka tylko gorszy na ten moment

2

Po jednym niezłym bo nawet nie jakimś spektakularnym sezonie w top 5…Stuttgart ich zrobił bez mydła i chyba zbliża się odejście Isaka.

1

@Ku84fcb Si, choć jakby się przyjrzeć bliżej to Leverkusen totalnie rozebrane w lecie, Sporting też bez największej gwiazdy, Atalanta już bez Gasperiniego czy Newcastle po średnim okienku i jeszcze największa gwiazda może odejść.

6

Drugi rok z rzędu mamy naprawdę dobre losowanie choć niektórzy rywale PSG są mocni tylko z nazwy jeszcze

2

@kejdzi przecież to jeden mecz tylko i nie da się wszystkich mocnych rywali uniknąć. Z resztą my dla nich też jesteśmy groźnym rywalem tak jak oni dla nas.

0

Bardzo znośnie i rywale, z którymi od dawna nie graliśmy. Udane losowanie.

3

Fajnie. Dawno z nimi nie graliśmy.

3

Hello, your computer has virus

3

@blakkudium dobrze bo napastników mają cienkich jak sik pająka. Chociaż dla tygrysa nawet i to było za dużo.

6

@Kgorecki2500 będzie przecznica ulicy Aleksandry Uznańskiej-Wiśniewskiej

2

@Kessie chyba musisz poznać definicję „pożyczenia”

3

@blakkudium to ten co miał być niemieckim Busim?

1

@macio_944 kiedyś robiłem w sumie research i z tego co kojarzę Ronaldo właśnie w swoim najlepszym roku pod względem udanych dryblingów był w top 10, ale dalej poniżej top 5 najlepszych dryblerów w Europie. To świetny wynik i pokazuje, że dobrze dryblował, ale do najlepszych pod tym względem daleko dalej.

Tu jest dobre porównanie z Messim sezon po sezonie z uwzględnieniem sumarycznej liczby udanych dryblingów na sezon oraz średniej na 90min.
https://www.messivsronaldo.app/detailed-stats/successful-dribbles/

1

@JohnKennedy i przełomowy mecz dla Balde oraz chyba ostatni taki prawdziwy błysk Fatiego w drugiej połowie

0

@Czajka90 kolejny trener to już chyba będzie przepraszał z poziomu Championship jak tak dalej pójdzie

6

Co jak co, ale na tym poziomie powinien być jakiś regulamin co do jakości murawy i surowe kary za ich nieprzestrzeganie. Dziwnym trafem jak gramy w LM czy nawet w Hiszpanii z tymi mocnymi drużynami to nie ma takich problemów. To, że utrudniają widowisko i obniżają atrakcyjność meczu to jedno, ale narażają też zawodników na urazy.

6

@blakkudium skoro tak została postawiona sprawa to katalońskim targiem zapłacą uczciwe €1-1.5m

7

@mordini123 fajna ta Szwecja xD

40

6

Wątpię, że Fermin jednak odjedzie choć u nas niczego nie można być pewnym, ale jeśli by do tego doszło to fajnie jakbyśmy mimo wszystko byli w stanie choćby za część tej kasy wzmocnić linię obrony, a nie tylko uratować rejestracje. Jeśli kosztem przyjścia Garcii oraz Marcusa będzie pozbycie się Inigo oraz Fermina to ciężko będzie powiedzieć, że teraz będziemy mieli lepszą kadrę niż w poprzednim sezonie o ile Flick znowu kogoś nie zbuduje utrzymując resztę. Jeszcze jedno wzmocnienie będzie wtedy konieczne. Choćby ten Laporte z odpustu(za podebranie go Bilbao dodatkowe punkty). Jeszcze w zeszłym roku dużo grał w kadrze Hiszpanii więc tak źle z nim być nie może. Jak na stopera wiek też nie taki zły i co ważne lewonożny.


2

@Eto'o9 R10 zobacz po ile chodzą gwiazdy tej ligi jak Enzo, Nunez, Gyokeres, Ramos, Felix, Dias itd. Żadna promocja, a flopów też nie brakuje. W naszej sytuacji to chyba głównie zawodnicy z ustalonymi klauzulami lub tacy, którym umowy się kończą lub został ostatni rok/dwa w zależności od sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?