ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hans co obroną zamieszał
10
Były piłkarz United jak widać nie ma cierpliwości do procesu Artety xD
1
To jakiś redemption season Chiesy?
0
@th@les to już zbyt duży dystans. La liga już więcej niż druga siła nie będzie nigdy.
0
Arteta to nie jest zły trener, ale trochę zbyt dobrze mu się żyje od jakiegoś czasu w tym Arsenalu. Zarząd w tym sezonie musi zacząć dużo uważniej patrzeć mu na ręce, a nie tylko wincyj transferów, brak trofeów i jedziemy dalej z procesem.
3
@DonCarletto tylko najbardziej cierpliwych czeka nagroda na końcu tego procesu
5
Ale rakietę odpalił! Wow!!!
5
Poprzeczka bardzo nisko zawieszona, ale najlepsza połowa Wirtza narazie w Liverpoolu xD
4
Salah w drugiej sabotuje Wirtza
3
@Luciano99 a tak możesz co najwyżej @jowita zapakować…ehh. Życie jest ciężkie.
2
@blakkudium niech im da jakieś tipy co do pielęgnacji murawy
2
@Kessie patrz poza to co widać xD
0
@Dosq odklejka, która zaprowadziła go do trypletu
0
@Dosq jak wyplujesz dane z transfermarkt to oczywiście masz rację, ale potem spójrz ile grał choćby na wiosnę w LM czy innych najważniejszych spotkaniach jak finał pucharu krajowego lub ligowy z Arsenalem na wiosnę kluczowy dla mistrzostwa. Z resztą zaznaczyłem to już w pierwszym komentarzu, że był rezerwowym w tych kluczowych momentach dla sezonu.
5
@Laminedependencia Gyokeres jeszcze pół biedy bo to typowa 9 i żaden z niego technik czy rozgrywający więc ma głównie trafiać w prostokąt, ale przy kwocie którą zapłacił Liverpool szybko będzie rosła presja na Wirtzu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Bzyczekk to zabawne bo w „tym” składzie nie było już Cancelo oraz Sterlinga, a Mahrez był już rezerwowym w najważniejszych spotkaniach xD
2
@Frimpong Hugokopter wjeżdża w proces Artety
0
@Encore zamykamy już sezon? Najwyższa pora.
0
City dało sobie wyrwać praktycznie wygrany mecz…
1
@DonCarletto w zeszłym sezonie tak naprawdę otarł się też o wicemistrza Anglii i był w finale krajowego pucharu, a narracja jakby robił wyniki jak schyłkowy Mou. Jeszcze rok wcześniej pobił rekord mistrzostw krajowych z rzędu w erze Premier League. Ja wiem, że wymagania w stosunku do niego są najwyższe, ale bez przesady. W drugiej połowie zeszłego sezonu już mocno się City poprawiło. xD
1
@BORO_12 Tebas zamiast zrobić coś pożytecznego i ukrócić takie praktyki to woli pilnować żeby Getafe nie wydało przypadkiem o euro za dużo.
1
@Foton dokładnie. Dlatego jeszcze przed chwilą zdobył tryplet i pobił rekord ligowych mistrzostw z rzędu w erze Premier League. Jego zespoły też przez lata ewoluowały…
4
@macio_944 potrzebują lidera defensywy. Proponuję Ronalda Araujo bo jak wiadomo obrońcy Barcelony dysponują najwyższą techniką i boiskowym IQ. Cena wywoławcza: €100m.
1
Dalej dużo pracy przed City. Może wyciągną, ale była pełna kontrola i dominacja do ok tej 60 minuty i co? I się ze****o.
0
Mecz oglądam jednym okiem i Haaland wydawał mi się w miarę aktywny bo doszedł do tych 3-4 sytuacji, ale nie wiem jakim cudem zaliczył tylko jedno podanie przez pierwsze 45min xD
3
@Hawajczyk oni to pewnie sadza, że było dobre sędziowanie lub zostali poszkodowani w majowym klasyku. Izrael piłki nożnej.
1
@Czyhrynski inne trendy zwyczajnie były, ale też kombinowali z wyglądem. Dla mnie przesadne romantyzowanie.
2
@Czyhrynski wszystko proste? Ciuchy normalne pośród piłkarzy? Hahaha. Wtedy zwyczajnie mniej bombardowani byliśmy tym medialnie ze wszystkich stron i co najwyżej w jakimś pudelku lądowało zdjęcie jak piłkarza w klubie nocnym znaleźli albo jakiś romans odkryli.
1
@blakkudium na ile wypadł ten Delap, że aż tak kombinują