1

Hans co obroną zamieszał

10

Były piłkarz United jak widać nie ma cierpliwości do procesu Artety xD

1

To jakiś redemption season Chiesy?

0

@th@les to już zbyt duży dystans. La liga już więcej niż druga siła nie będzie nigdy.

0

Arteta to nie jest zły trener, ale trochę zbyt dobrze mu się żyje od jakiegoś czasu w tym Arsenalu. Zarząd w tym sezonie musi zacząć dużo uważniej patrzeć mu na ręce, a nie tylko wincyj transferów, brak trofeów i jedziemy dalej z procesem.

3

@DonCarletto tylko najbardziej cierpliwych czeka nagroda na końcu tego procesu

5

Ale rakietę odpalił! Wow!!!

5

Poprzeczka bardzo nisko zawieszona, ale najlepsza połowa Wirtza narazie w Liverpoolu xD

4

Salah w drugiej sabotuje Wirtza

3

@Luciano99 a tak możesz co najwyżej @jowita zapakować…ehh. Życie jest ciężkie.

2

@blakkudium niech im da jakieś tipy co do pielęgnacji murawy

2

@Kessie patrz poza to co widać xD

0

@Dosq odklejka, która zaprowadziła go do trypletu

0

@Dosq jak wyplujesz dane z transfermarkt to oczywiście masz rację, ale potem spójrz ile grał choćby na wiosnę w LM czy innych najważniejszych spotkaniach jak finał pucharu krajowego lub ligowy z Arsenalem na wiosnę kluczowy dla mistrzostwa. Z resztą zaznaczyłem to już w pierwszym komentarzu, że był rezerwowym w tych kluczowych momentach dla sezonu.

5

@Laminedependencia Gyokeres jeszcze pół biedy bo to typowa 9 i żaden z niego technik czy rozgrywający więc ma głównie trafiać w prostokąt, ale przy kwocie którą zapłacił Liverpool szybko będzie rosła presja na Wirtzu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Bzyczekk to zabawne bo w „tym” składzie nie było już Cancelo oraz Sterlinga, a Mahrez był już rezerwowym w najważniejszych spotkaniach xD

2

@Frimpong Hugokopter wjeżdża w proces Artety

0

@Encore zamykamy już sezon? Najwyższa pora.

0

City dało sobie wyrwać praktycznie wygrany mecz…

1

@DonCarletto w zeszłym sezonie tak naprawdę otarł się też o wicemistrza Anglii i był w finale krajowego pucharu, a narracja jakby robił wyniki jak schyłkowy Mou. Jeszcze rok wcześniej pobił rekord mistrzostw krajowych z rzędu w erze Premier League. Ja wiem, że wymagania w stosunku do niego są najwyższe, ale bez przesady. W drugiej połowie zeszłego sezonu już mocno się City poprawiło. xD

1

@BORO_12 Tebas zamiast zrobić coś pożytecznego i ukrócić takie praktyki to woli pilnować żeby Getafe nie wydało przypadkiem o euro za dużo.

1

@Foton dokładnie. Dlatego jeszcze przed chwilą zdobył tryplet i pobił rekord ligowych mistrzostw z rzędu w erze Premier League. Jego zespoły też przez lata ewoluowały…

4

@macio_944 potrzebują lidera defensywy. Proponuję Ronalda Araujo bo jak wiadomo obrońcy Barcelony dysponują najwyższą techniką i boiskowym IQ. Cena wywoławcza: €100m.

1

Dalej dużo pracy przed City. Może wyciągną, ale była pełna kontrola i dominacja do ok tej 60 minuty i co? I się ze****o.

0

Mecz oglądam jednym okiem i Haaland wydawał mi się w miarę aktywny bo doszedł do tych 3-4 sytuacji, ale nie wiem jakim cudem zaliczył tylko jedno podanie przez pierwsze 45min xD

3

@Hawajczyk oni to pewnie sadza, że było dobre sędziowanie lub zostali poszkodowani w majowym klasyku. Izrael piłki nożnej.

1

@Czyhrynski inne trendy zwyczajnie były, ale też kombinowali z wyglądem. Dla mnie przesadne romantyzowanie.

2

@Czyhrynski wszystko proste? Ciuchy normalne pośród piłkarzy? Hahaha. Wtedy zwyczajnie mniej bombardowani byliśmy tym medialnie ze wszystkich stron i co najwyżej w jakimś pudelku lądowało zdjęcie jak piłkarza w klubie nocnym znaleźli albo jakiś romans odkryli.

1

@blakkudium na ile wypadł ten Delap, że aż tak kombinują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?