0

@BORO_12 Ja liczę, że na tyle się rozwinie żeby można go sprzedać faktycznie za kwotę wyraźnie powyżej dziesięciu baniek, a nie jakieś ochłapy. Na więcej nie liczę bo nawet jakby okazał się absolutnym kotem to nie da się utrzymać w kadrze dwóch tak dobrych i młodych bramkarzy.

2

U nas to pewnie ciężko się będzie już teraz przez lata przebić, ale może jakiś dobry pieniążek chociaż wpadnie kiedyś.

1

@blakkudium Ciekawe, że jeden trener mimo dobrej postawy swojego bramkarza od razu zamieszał w bramce i wystawił nową gwiazdę, a drugi mimo, że może mieć obiekcje co do obsady bramki to zdecydował się nic nie zmieniać.

2

To się Trafford nagrał w pierwszym, a wejście miał niezłe trzeba przyznać. W każdym razie pewnie za rok może dwa wykupi go jakaś Chelsea czy inny zespół najpewniej z Anglii.

1

@RAFI9 żeby tylko po meczach. Przed często również.

2

W tej chwili jedynie Kane jest moim zdaniem na poziomie Norwega. Blondyna to ponad dekadę młodszy Lewy. Maszyna.

5

Coś szybko z tej Wisły zeszło powietrze

2

@kanver_ a Rashford ma? Nico by miał? Konkurencja to podstawa. Swoje minuty by spokojnie dostał, a w zeszłym sezonie brakowało nam przynajmniej tego jednego gościa więcej w ataku. W każdym razie i tak był finansowo poza zasięgiem więc możemy tylko gdybać.

4

@LeoMessiiBarcaPepa szło w angielskiej i idzie w niemieckiej oraz idzie w kadrze. Więcej jest znaków, że dałby radę niż w drugą stronę, a jest to profil zawodnika, który z pewnością Flick by docenił bo to taki mix pomiędzy Raphinha, a Nico.

@Eklerek chyba, że trzeba wrócić na stadion w terminie, który obiecali xD

9

Escobar gotuje na początku sezonu

0

@kanver_ czy w dychę to nie wiem, ale na papierze chyba najlepszy profil dla nich i dla NAS względem tego co szukaliśmy. Niezmordowana maszyna do pressingu, niezły w pojedynkach i świetnie czujący się jako skrzydłowy schodzący do środka.

1

Brameczka Gnabry’ego

2

Co do uja xD Gnabry całkiem odświeżony na nowej pozycji

1

@Comentateiro Hurricane, Lucho Diaz, Michał Olise i odświeżony Gnabry na nowej pozycji. Będziemy tam.

3

Stara Dama co pograła

0

@Kuczek Lakaka? Swoją drogą wiele się nie zmieniło przez lata skoro dalej można ich kupować.

0

Doliczmy dwie minutki czy jedną?

0

@Miszcz Textu FCB zbyt drogi jak na rezerwowego u nas. Takich rezerwowych to sobie może Arteta sprowadzać czy Amorim, a nie my niestety.

3

@Kasy pogratulujemy rozsądnego wyboru

4

@Ku84fcb another day at the office drużyny Bordalasa

6

@FCB24 który w przeciwieństwie do Hiszpanii kręci się w okolicach drugiej i trzeciej dziesiątki rankingu FIFA oraz, z którym do przerwy prowadzili 3:0(tak, w przerwie też można dokonywać zmian). Bądźmy poważni i nawet bez Yamala Hiszpania powinna ta grupę bez problemu przejść przy swojej klasie sportowej i łatwym losowaniu.

1

@ShawnC dobrze, że chociaż ten Rashford jest nawet jeśli narazie mu średnio idzie. Dzięki temu mamy zawsze więcej opcji na takie sytuacje niż granie takim Fatim jak jeszcze był czy wpychanie Fermina na skrzydło lub Olmo.

7

@FCB24 wiele da się zrozumieć, ale to były spotkania eliminacji z dużo niej notowanymi rywalami, a nie półfinał i finał mistrzostw świata…zbędne ryzyko

1

@Derpowsky wiele się tu nie zmienia i Elche może czuć nawet niedosyt po tym spotkaniu bo stworzyli bardziej jakościowe szanse, ale Sevilla była skuteczniejsza

4

@Derpowsky Sevilla widziała lepsze czasy delikatnie mówiąc xD

1

@kamiVeB zły Flick jak zwykle pomylił się w ocenie. Surowizna narazie straszna.

10

@VegetaPolska ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

0

@BorzyKrzys to ten co rywalizuje z „Perczim” o dominację na X? xD

6

@gumaz inżynier i skamielina?

8

@Luciano99 porozmawiajmy więc o pensji @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?