2

@tbas nikt nie podważa tego, że Arsenal jest topowym zespołem, ale żarty są z tego, że po przepaleniu tak ogromnej kasy i blisko 6 lat pracy z zespołem największym osiągnięciem jest dalej Puchar Anglii zdobyty w pierwszym roku pracy. Ten zespół już się zbytnio nie rozwija i można odnieść wrażenie, że trener już nie pomaga, a do tego dochodzą wypowiedzi w stylu graliśmy lepiej, ale(jak zwykle) przegraliśmy bo coś znowu jak po dwumeczu z PSG.

5

@blakkudium dać mu zawodników za kolejne kilkaset baniek to może nawet strzelą drugą bramkę

1

@Eto'o9 R10 w zeszłym sezonie ta sama filozofia im przyświecała. Może grają pragmatycznie, ale za to trofeów też nie zdobywają.

3

@Czajka90 Prcoes Artety czy maszyna Allegriego?

1

@adamek20151 co Ty bracie. Ja kiedyś dom postawiłem na typy @Luciano99 i teraz wynajmuje kawalerkę [post sponsorowany]

0

To spotkanie ewidentnie dla „koneserów”

0

Narazie wszystko zgodnie z planem Artety. Czeka aż Ernesto uśnie na ławce xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16061993#comment-16061993

3

@Safrani szczerze to ten Iraola dla mnie najlepiej wygląda, ale nie chciałbym tak obiecującego trenera zniszczyć w tym bagnie więc niech biorą „południową bramę”. Jego najmniej szkoda bo i tak żadnego ciekawego projektu nie dostanie.

2

Mikel „Proces” Arteta vs Ernesto „Kucacz” Valverde czyli czeka nas kawał widowiskowego baskijskiego futbolu. Obstawiam solidne 1:0 po bramce Arsenalu ze stałego fragmentu.

19

@cules100pro dzisiaj to żaden z naszych nie zagra

3

@macio_944 to ta słynna kolacja @Popitek12?

1

@Encore jeszcze naszą legendę chcecie zezłomować? Znajdźcie sobie kogoś innego komu nie będzie żal zniszczyć psychiki i kariery xD

2

@Kozinho. Sugerujesz, że otwarcie nowego Camp Nou będzie miało miejsce w 2035?

0

@ShawnC no dla mnie znamienne jest to, że jak był przez cały zeszły sezon zmiennikiem Lewego i ta presja była dużo mniejsza wobec niego to skuteczność była dobra, a teraz jak na chwilę realnie otworzyła się przed nim szansa żeby powalczyć o pierwszy skład to głowa znowu płata figle i noga drży w sytuacjach podbramkowych.

0

@Gall wielki to duże słowo, ale fakt, że tutaj w grę głównie wchodzi właściwie to co odróżnia tych tylko niezłych od topowych czyli głowa bo na tym poziomie nie sadze, że są wielkie różnice w technice użytkowej i samej jakości strzałów pomiędzy większością napastników w topowych klubach, a do samych sytuacji potrafi dochodzić. Pytanie na ile to idzie wypracować i czy u każdego. Tutaj wiele przykładów idzie znaleźć w jedna jak i drugą stronę.

3

Już ma 6 naliczone, a dla porównania w całym poprzednim sezonie 11 gdzie tych minut rozegranych miał prawie 4 razy więcej w lidze. Musi się tutaj poprawić bo to przesada. Choć co ciekawe we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie(klub+kadra) w statystyce bramek oczekiwanych jest bliski wyjścia na zero, ale to dlatego, że strzelił z Mallorca z bardzo nieoczywistej sytuacji. Czyli w sumie stary Ferran jeszcze z ery Xaviego. Co musi to pudłuje, a gdzie presji nie ma i tylko może to już trafia.
https://x.com/M1L4GRO/status/1967450528088301966

1

@barcanawieki sezon 2024/25
Karne przyznane:
-Real Madryt 14
-Barcelona 8
Karne przeciwko:
-Real Madryt 3
-Barcelona 4
Żółte kartki:
-Real 58
-Barcelona 61
Czerwone kartki(w tym te wynikające z podwójnej żółtej):
-Real 4
-Barcelona 3
Co chcą jeszcze pokazać? Statystkę, że gdyby VAR nie korygował błędów z boiska to mieliby więcej punktów od nas? To już jest klasyk, że oni nie chcą być traktowani równo tylko LEPIEJ od innych i to jest ich standard.

3

@Eto'o9 R10 jak dla mnie to ze swoją mentalnością się tylko tutaj nadają
https://www.transfermarkt.pl/ligat-haal/startseite/wettbewerb/ISR1

0

@Beztroskii on cały czas jest tylko trenerzy są nie znają lub się nad nim znęcają psychicznie perfidnie ignorując jego formę. Factos.

1

@mekston jak Robert będzie miał 40 lat to świat przejrzy na oczy i zobaczy to co nasz wizjoner więc Raphinhi nie będzie już w topowym futbolu. Tutaj nie ma miejsca na nabijanie sobie statystyk na pracy kolegów żeby maskować własną indolencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

19

Można na siłę się czepiać 37-letniego napastnika, że nie jest już tak mobilny czy nie zawsze tak dobrze się odnajduje w grze kombinacyjnej(w sumie elementy, z którymi problem ma wiele nawet dekadę młodszych napastników), ale pozycjonowanie w polu karnym i wykończenie dalej ma na poziomie elitarnym. To chore co chłop dalej robi mimo kolejnych lat upływających i aż sam jestem ciekawy kiedy zacznie tak już naprawdę wyraźnie zwalaniać bo jak narazie nie zapowiada się żeby worek z bramkami się kończył.

1

Jest pewna powtarzalność z pewnością. To część procesu xD

1

Ależ czekałem na ten powrót chociaż w tym sezonie się na wiele nie nastawiam po takim urazie.

2

Przynajmniej się wyjaśniło, który napastnik jest w jakiej dyspozycji. Zapraszamy Panie Torres znowu na ławkę do roli Jokera bo na więcej chyba głowa nie pozwoli jednak.

3

Sid z Epoki Lodowcowej na trybunach xD

1

Dobra dobra, a przedryblował chociaż kogoś? No właśnie. Ktoś wam musi przypominać co jest pięć pod nieobecność wizjonera.

3

60 minuta, a Valencia nawet bez strzału oddanego. Pełna kontrola.

0

Dziś najlepsza wersja Fermina się wylosowała

2

Bezużyteczny Brazol znowu sobie statystki nabija po podaniach innych. Co za bezczelny piłkarz i impostor.

1

Obrona rodem z ósmej ligi mistrzów tutaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?