ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 moim zdaniem dalej oczywiście będzie bardzo ważny, ale w kanadyjce zrobi bliżej 30. W zeszłym sezonie swoją drogą miał drugą najwyższą w Europie po Salahu, który miał 57 g/a przy 56 g/a Raphy w rozgrywkach klubowych.
2
@Jersi1 ja mówię. #JusticeForAnsu
15
Randomowy post doceniający zeszły sezon „przereklamowanego” Brazylijczyka, ale nie dajcie się zwieść bo i tak gra za zasługi i jest faworyzowany przez Flicka. Ktoś musi wam oczy otwierać kiedy wizjonera z nami nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FiscaelBarca może mniej niż w Arabii choć nie mam pojęcia ile tam zarabiał, ale w Bilbao nadal na tle La Liga zarabia się naprawdę duże pieniądze i nie sądzę, że tutaj będzie inaczej.
12
@RoberDzik zdelegalizowałbym piłkę nożną bo nie miałaby już sensu
5
@MessiForeverTheBest pogódźmy wszystkich i dajmy ją spokojnemu chłopakowi z Wysp Kanaryjskich
1
@Encore jak to chyba jakiś bardzo znaczący procent wszystkich wygranych Amorima w United
0
@Popitek12 pochwal się swoim zdjęciem konkursowym
https://zapodaj.net/plik-O9BBYJJhvi
1
@cules100pro można nie być fanem stylu bo to typowy target man i wiele finezji tam nie ma, ale to raptem jeden z kilku zawodników na świecie, który jest gwarancją tych +30 bramek na sezon.
@AlexDark00 tyle, że Luis też nie był do końca tym typem co Alvarez i było kilka wyraźnych różnic. Był dużo lepszy fizycznie i miał lepszą prezencję w polu karnym jak na 9 przystało(dużo więcej tez strzelał ofc). Ja dalej mam problem ocenić czy Alvarez właściwie jest 9 i bardziej skłaniam się ku podwieszonemu napastnikowi. To gracz bardziej w stylu Marmousha czy Griezmanna, a jak sprawdzałem danej w zeszłym sezonie to Sorloth miał chyba z 2 razy więcej kontaktów w polu karnym na 90min.
1
@mekston to na pewno+większy głód kolejnych trofeów i rekordów jest u Cristiano dalej ewidentnie. Z Leo po Katarze już mocno zeszło to ciśnienie i największa presja.
1
@Encore ja bym nie lekceważył jego obsesji i niczego nie wykluczam. Jakbyś mnie w 2022 zapytał to bym w ogóle nie przypuszczał, że jeszcze na najbliższym zagra, a teraz wiemy, że to praktycznie pewnik. 2034 to już gruba przesada, ale ten 2030, którego Portugalia się współgospodarzem…kto wie.
0
Messi pewnie po najbliższym Mundialu zakończy, ale ciekawi mnie jeśli nie wygra ile prób jeszcze podejmie Cristiano. W sumie nawet jeśli nie wygra to ma jeszcze dwa rekordy do pobicia i do jednego będzie musiał wystąpić jeszcze co najmniej w 2030 oraz 2034. Chodzi o te dwa rekordy:
- najstarszy strzelec: Roger Milla na Mundialu 1994 przeciwko Rosji(42 lata i 39 dni)
-najstarszy zawodnik: Essam El-Hadary przeciwko Arabii na Mundialu 2018(45 lat i 161 dni)
Co ciekawe nawet jeśli zagrałby w 2030 i wygrał Mundial z Portugalią to dalej zabraknie mu co najmniej kilku dni żeby pobić ten drugi rekord, a Mundial w 2034 odbędzie się w…Arabii Saudyjskiej.
0
@Dosq narazie podobno nie podjął jeszcze decyzji w tej sprawie co w tym wieku teoretycznie jest naturalne, ale pewnie zagra jeszcze na Mundialu. Jakby chciał to po Katarze miał mnóstwo okazji żeby zakończyć łącznie z ostanim wygranym Copa.
1
@daniel32778 znaczy się wiesz, moim zdaniem biorąc pod uwagę czego już dokonał i jaki poziom prezentuje od dłuższego czasu oraz jaki ma status w drużynie odzwierciedlony również nowym kontraktem wypada go oceniać zwyczajnie jak jedna z gwiazd Barcelony i takie też mieć wymagania. Dalej podkreślam, że jest kluczowy, ale jednocześnie jak cała drużyna ma jeszcze margines na poprawę względem pierwszych spotkań w tym sezonie.
8
@Walpiano to tylko pokazuje jego chory sufit bo moim zdaniem nie jest jeszcze w tej „swojej” topowej dyspozycji i nadal podejmuje sporo błędnych decyzji(głównie mi chodzi o to pchanie się w środek na strzał w gąszcz na siłę co potem naraża nas na kontry i ogólnie szukanie strzałów czasami zbyt na siłę) czy bywa niedokładny, a mimo to jest kluczowy. Z resztą przed przerwą u nas cały zespół był pod formą więc liczę, że to jeszcze rdza po okresie przygotowawczym i teraz zaczniemy się rozkręcać powoli podobnie jak rok temu gdzie od września ruszyliśmy.
5
@blakkudium trochę zaczynam się martwić o jego karierę i czy ten nowy długi kontrakt nam się czkawka nie odbije.
4
@mordini123 spokojnie. Zaraz Kulesza obali kolejną Finlandię i znowu wyjdziemy na prowadzenie.
1
@Pedri16Future ogólnie moim zdaniem nad wykończeniem ktoś powinien z nim popracować, ale w kreacji i tworzeniu przewag jak zwykle dziś kosmiczny poziom.
@Limaker taką sytuację ciężko już usprawiedliwić. Zwyczajnie zaliczył tutaj babola. Zdarza się najlepszym.
8
@Stinger_ pokuszę się o odważną tezę, że ta reprezentacja potrzebuje jakościowych zawodników i niespecjalnie może sobie pozwolić żeby z nielicznych rezygnować :D
4
@spiderman1899 jedyna różnica to waga spotkania. Pudło tak samo spektakularne. Chociaż punkt dla Dembele bo trafił chociaż w bramkę :D
12
Yamal dziś genialny, ale tutaj Dembele z Liverpoolem vibe xD
https://x.com/Viralitity/status/1964769971118215458
2
Do 75 minuty musieli czekać Finowie żeby oddać celny strzał na naszą bramkę i to dopiero z rzutu wolnego. Pełna kontrola dziś na boisku z naszej strony.
1
Julek chyba jednak zachowa posadę przynajmniej do października
4
Dobrze, niech budują formę nasi zawodnicy bo przed przerwą wszyscy daleko od optymalnej dyspozycji.
5
Widział ktoś Arde Gulera?
8
@Luciano99 zgrywa niedostępna?
3
Pedriemu też lepiej się gra z bardzo bezpośrednim Merino niż Ruizem mam wrażenie. Dużo lepiej pasuje to tego czego LDF oczekuje od prawego interiora dzięki czemu Pedri może grać w swojej roli.
25
Sędzia gwizdnął na przerwę równo o 21:37. Nie ma przypadków, są tylko znaki.
0
Nagelsmann zaraz na bezrobociu wyląduje. Krótka była ta poprawa w kadrze Niemiec i demony z końcówki kadencji Flicka wracają. To chyba nie są typy trenerów do piłki reprezentacyjnej tylko potrzebują codziennej pracy z zawodnikami.
0
@norbi77 magikiem nie jest jak większość 9, ale jedno nie wyklucza tu drugiego ;D