ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium ciekawy kierunek i w sumie City chyba też przydałby się jeszcze jeden stoper. Tylko na już dobry, a nie taki co może być, a może nie być jak się rozwinie i najlepiej z wiodącą lewą nogą oraz mocnym ZDROWIEM. Chyba, że Gvardiol wróci na stopera w dłuższej perspektywie na stałe.
0
@aspr1me mój ideał skrzydłowego. Na boisku jeździec bez głowy bo oszczędza ją na prawdziwe wyzwania przy przeźroczystym trunku.
7
@Laminedependencia chcesz porównać cały sezon do jednego spotkania? Ja bym poczekał z ocenami i narazie cieszył się dyspozycją nowego zawodnika.
Ps. tutaj zawsze oceny będą subiektywne. Obiektywnie to możemy sobie statystykami porównywać choć tutaj też nawet system drużyny może robić różnice,
0
@Aragorn33 choć wypadałoby ogarnąć wreszcie ten burdel bo tak związane ręce na dłuższą metę nas hamują w rozwoju
0
@MesQueUnClub_87 no tak, ale to też jest red flag dla mnie jeśli chodzi o trenera również.
2
@arasz1819 znaczy się wiesz. To często działa w dwie strony i o ten Hagu też to dobrze nie świadczy. Naprawdę dobrym trenerom się takie historie nie zdarzają tylko tym, którzy z jakiegoś powodu nie kontrolują emocji i popadają szybko w konflikty, którymi nie potrafią zarządzać.
2
Ciekawe jakie było drugie dno z Ten Hagiem bo nie wierzę, że poszło o same wyniki po dwóch kolejkach gdzie w tym okienku Bayer sprzedał chyba z połowę składu w tym prawie wszystkich ważnych i kluczowych zawodników ściągając graczy na ten moment co najmniej o klasę gorszych.
0
@escarabajo fakt. O jego technice użytkowej do dziś krążą legendy w Ciutat Esportiva :D
3
@escarabajo że też się chłopie na żarty Tobie zbiera xD
0
@norbi77 bo to najbardziej czułe punkty w naszym systemie
2
@Roobo trochę wcześnie na takie całkiem negatywne weryfikacje choć niektórzy też za bardzo na siłę szukają plusów narazie w jego grze. To nadal piłkarz na zakręcie kariery, który nigdy nie słynął z etyki pracy.
2
@BORO_12 z pola naprawdę ciężko znaleść gracza do pochwały za ten mecz. Na siłę Yamal choć bardzo mocno naciągane i ktoś ze sztabu musi mu zacząć pokazywać te sytuacje jak pcha się na siłę do środka w gąszcz zawodników żeby oddać strzał i zaraz idzie kontra po stracie.
0
@tbas ja dalej podtrzymuje, że jeszcze nas rdza trzyma po presezonie jak rok temu kiedy na początku sezonu też wyglądaliśmy na ociężałych. Będzie lepiej po przerwie na kadry.
2
Dobra, uszanujmy ten punkt bo mamy go głównie dzięki jednemu zawodnikowi, któremu koledzy z pola bardzo dziś przeszkadzali w jego zdobyciu.
1
A ten Rashford to dziś cokolwiek zrobił na boisku?
0
Ile oni płacą temu Garcii? Niech płacą podwójnie
1
To była pierwsza akcja Rashforda od wejścia na boisko?
0
Chory chłop jest
1
Przynajmniej ten transfer bramkarza się szwagrom udał
0
@jeonek ciężkie nogi po presezonie moim zdaniem jeszcze. Rok temu to samo było w sierpniu.
0
@norbi77 Gavi był dobry choć w kontraście do bardzo słabego Casado ostatnio, a Pedri najlpiej z tych z pola, ale dla mnie daleko od jego faktycznie topowej formy jeszcze.
2
Wymieniam zawodników Barcelony, którzy zaczęli ten sezon w bardzo wysokiej formie:
-Joan Garcia
1
Bez jaj. Przesada xD
0
Brawo. Trzeba przepchnąć kolanem ten mecz i tyle byle suchą stopą przejść.
2
Rok temu w sierpniu też byliśmy jeszcze zajechani fizycznie po presezonie i niedokładni, a we wrześniu zaczęliśmy się rozkręcać więc obstawiam, że teraz jest podobnie. Wyrobimy się jeszcze.
0
Strasznie niechlujni są. Więcej koncentracji.
3
Inwestycja powoli się zwraca można powiedzieć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Pedri już zaczyna swoją grę. Piękny jest.
1
@Bolton do Serie A by się nadał. Tam takich lubią. Tylko tam na kilka lat dostanie roczny budżet transferowy Arsenalu.