1

@blakkudium ciekawy kierunek i w sumie City chyba też przydałby się jeszcze jeden stoper. Tylko na już dobry, a nie taki co może być, a może nie być jak się rozwinie i najlepiej z wiodącą lewą nogą oraz mocnym ZDROWIEM. Chyba, że Gvardiol wróci na stopera w dłuższej perspektywie na stałe.

0

@aspr1me mój ideał skrzydłowego. Na boisku jeździec bez głowy bo oszczędza ją na prawdziwe wyzwania przy przeźroczystym trunku.

7

@Laminedependencia chcesz porównać cały sezon do jednego spotkania? Ja bym poczekał z ocenami i narazie cieszył się dyspozycją nowego zawodnika.

Ps. tutaj zawsze oceny będą subiektywne. Obiektywnie to możemy sobie statystykami porównywać choć tutaj też nawet system drużyny może robić różnice,

0

@Aragorn33 choć wypadałoby ogarnąć wreszcie ten burdel bo tak związane ręce na dłuższą metę nas hamują w rozwoju

0

@MesQueUnClub_87 no tak, ale to też jest red flag dla mnie jeśli chodzi o trenera również.

2

@arasz1819 znaczy się wiesz. To często działa w dwie strony i o ten Hagu też to dobrze nie świadczy. Naprawdę dobrym trenerom się takie historie nie zdarzają tylko tym, którzy z jakiegoś powodu nie kontrolują emocji i popadają szybko w konflikty, którymi nie potrafią zarządzać.

2

Ciekawe jakie było drugie dno z Ten Hagiem bo nie wierzę, że poszło o same wyniki po dwóch kolejkach gdzie w tym okienku Bayer sprzedał chyba z połowę składu w tym prawie wszystkich ważnych i kluczowych zawodników ściągając graczy na ten moment co najmniej o klasę gorszych.

0

@escarabajo fakt. O jego technice użytkowej do dziś krążą legendy w Ciutat Esportiva :D

3

@escarabajo że też się chłopie na żarty Tobie zbiera xD

0

@norbi77 bo to najbardziej czułe punkty w naszym systemie

2

@Roobo trochę wcześnie na takie całkiem negatywne weryfikacje choć niektórzy też za bardzo na siłę szukają plusów narazie w jego grze. To nadal piłkarz na zakręcie kariery, który nigdy nie słynął z etyki pracy.

2

@BORO_12 z pola naprawdę ciężko znaleść gracza do pochwały za ten mecz. Na siłę Yamal choć bardzo mocno naciągane i ktoś ze sztabu musi mu zacząć pokazywać te sytuacje jak pcha się na siłę do środka w gąszcz zawodników żeby oddać strzał i zaraz idzie kontra po stracie.

0

@tbas ja dalej podtrzymuje, że jeszcze nas rdza trzyma po presezonie jak rok temu kiedy na początku sezonu też wyglądaliśmy na ociężałych. Będzie lepiej po przerwie na kadry.

2

Dobra, uszanujmy ten punkt bo mamy go głównie dzięki jednemu zawodnikowi, któremu koledzy z pola bardzo dziś przeszkadzali w jego zdobyciu.

1

A ten Rashford to dziś cokolwiek zrobił na boisku?

0

Ile oni płacą temu Garcii? Niech płacą podwójnie

1

To była pierwsza akcja Rashforda od wejścia na boisko?

0

Chory chłop jest

1

Przynajmniej ten transfer bramkarza się szwagrom udał

0

@jeonek ciężkie nogi po presezonie moim zdaniem jeszcze. Rok temu to samo było w sierpniu.

0

@norbi77 Gavi był dobry choć w kontraście do bardzo słabego Casado ostatnio, a Pedri najlpiej z tych z pola, ale dla mnie daleko od jego faktycznie topowej formy jeszcze.

2

Wymieniam zawodników Barcelony, którzy zaczęli ten sezon w bardzo wysokiej formie:
-Joan Garcia

1

Bez jaj. Przesada xD

0

Brawo. Trzeba przepchnąć kolanem ten mecz i tyle byle suchą stopą przejść.

2

Rok temu w sierpniu też byliśmy jeszcze zajechani fizycznie po presezonie i niedokładni, a we wrześniu zaczęliśmy się rozkręcać więc obstawiam, że teraz jest podobnie. Wyrobimy się jeszcze.

0

Strasznie niechlujni są. Więcej koncentracji.

3

Inwestycja powoli się zwraca można powiedzieć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pedri już zaczyna swoją grę. Piękny jest.

1

@Bolton do Serie A by się nadał. Tam takich lubią. Tylko tam na kilka lat dostanie roczny budżet transferowy Arsenalu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?