0

Nagelsmann zaraz na bezrobociu wyląduje. Krótka była ta poprawa w kadrze Niemiec i demony z końcówki kadencji Flicka wracają. To chyba nie są typy trenerów do piłki reprezentacyjnej tylko potrzebują codziennej pracy z zawodnikami.

0

@norbi77 magikiem nie jest jak większość 9, ale jedno nie wyklucza tu drugiego ;D

0

Robert zawsze potrzebuje kilku spotkań żeby złapać formę po kontuzji niestety zanim rdza opadnie i złapie rytm. Wystarczy sobie przypomnieć końcówkę zeszłego sezonu.

0

Brawa dla Kamińskiego za tą akcję

1

@AssisMoreira dobrze kojarzę, że to się zmieniło po legendarnym Euro wygranym sensacyjnie przez Danię(gdzie zafundowali kibicom właśnie takie widowiskowo xD) czy coś pomieszałem?

2

@Krzysztof1987 stawiaj @Kessie ta swoją lepiankę co po babce dostałeś w spadku na spółkę z 12-torgiem rodzeństwa. Może w końcu będzie Cię stać na ponton żeby tu rodzinę sprowadzić. Luckowi się przyda darmowa siła robocza.

1

@Laminedependencia to bardzo subiektywne, ale dla mnie dwie najpiękniej grajce drużyny to oczywiście Barca Guardioli i Enrique w tych pierwszych dwóch sezonach. Ile tam było magii i ekspresji zawodników to szok więc jako erę pewnie bym wybrał lata 2005-2015 jako peak futbolu. Taktycznie już mega wysoki poziom i najwyższy technicznie, ale jeszcze z zachowaniem dużej wolności dla najlepszych graczy :D

2

Kurła, tak!!! Jaka była dla was najlepsza era w piłce pod względem atrakcyjności widowiska? Taki peak futbolu? Ciekawy jestem też opinii użytkowników, którzy oglądali piłkę jeszcze przed rokiem 2000.

0

@FcPortoFan1999 Probierz to zamiast gasić ogień jak jeszcze był tylko płomykiem to dodatkowo palniki podkręcał xD

3

Mam dzisiaj jakieś pozytywne przeczucia co do naszego spotkania z Finlandią, a to w sumie rzadko się zdarza.

3

Co ta Holandia xD

2

@Czajka90 *złodzieje zabrali miejsce Garcii

@blakkudium już czuje tą wizję łysego z Pedrim na dyszce, który zamieni się pozycją z Merino jak ogarną znowu w trakcie, że mają problem z transportem piłki do ostatniej tercji xD

2

@Bolton no dla mnie piłkarsko lepszy bo piłka to nie tylko suche liczby, ale trafiłeś w punkt moim zdaniem przy tych porównaniach

0

@Eklerek na turniejach tak choć to różnica kilku takich spotkań ze słabszymi drużynami w skali całej kariery zakładając, że zawodnik gra na większości turniejów, ale w eliminacjach wielkiej różnicy nie ma. Kiedyś też więcej towarzyskich było zanim powstała Liga Narodów gdzie mocne drużyny grają głównie jednak z drużynami również mocnymi.

@marcin62 tyle, że oni mają prawie identyczną liczbę spotkań na ten moment i dlatego napisałem o tej średniej goli oraz udziałów bramkowych.

4

Ciekawe w sumie, że czasem się myśli o tych legendach z przeszłości i ile bramek musieli załadować, a tu Depay przebił właśnie Van Persiego i mają praktycznie identyczną średnią bramek na mecz, a Depay dorzucił do tego nawet więcej asyst.

1

@Lanosss @Kessie to ogólnie myśli, że tak sklepy działają

2

Toni i Dro najlepsi dziś. Szkoda, że na ich pozycji jest taki ścisk w pierwszym zespole i ciężko im się będzie przebić, a przynajmniej w tym sezonie.

35

Normalne obalenie typowe w futbolu…amerykańskim

4

Świetna wiadomość w sumie wysłał na start dla wypożyczonego zawodnika xD

2

@July_6_BcN można jeśli nie dasz się złapać

0

@Herato nie był przyzwoitym bo był wybitnym :D

0

Potężny Brazylijczyk wymierzy sprawiedliwość na boisku

6

Rob Fucker jutro debiutuje w UFC. Ciekawy jestem jak pójdzie jemu oraz Wikłaczowi. W ostatnich latach w sumie mistrzowie KSW dobrze sobie radzili w UFC.

0

Ja wiem, że te diagramy z datamb fajnie wyglądają, ale trochę się rozmywają te statystyki jeśli mamy dwie drużyny o tak skrajnie innych stylu gry. CP jest drużyną o najniższym średnim posiadaniu piłki w tym sezonie PL(37.4%), a Barcelona o najwyższym w La Liga(69.9%). Chyba, że mają jakieś narzędzia do korygowania danych o takie zmienne, ale nic mi o tym nie wiadomo i raczej na pewno nie byłoby to dostępne w darmowej wersji.

8

A temu co znowu? xD

1

@BORO_12 nie wiem. To nie jest też tak, że traci całe sezony, a w bilansie profil/jakość/cena nie widzę lepszej opcji. Nie chce żebyśmy też wyrzucili niewiadomo ile kasy na jakiegoś kasztana, a potrzeb będzie więcej. Szczerze nie wiem czy jeśli by była możliwość nie zrobiłbym trochę większego remontu lini obrony pozbywając się gracza lub dwóch i sprowadzając dwóch kolejnych np. tego Anglika z CP co mu się umowa kończy jeśli go Liverpool nie zgarnie oraz Schlottiego. Na pewno nie chciałbym kolejnego paralityka z piłką przy nodze bo jednego już mamy.

1

@BORO_12 nie wiem jak u niego gra piłka bo nie oglądam Nottingham, a przez to, że nie jest to dominujący klub z piłką przy nodze statystyki zawsze będą zaniżone i trzeba by to jakoś skorygować względem drużyny. Na plus wiek, dominującą lewą nogą i zakładam potencjał, a na minus długi kontrakt, wzrost i pewnie cena. Osobiście dalej bym chyba przy tym Schlotterbecku stał(tutaj wszystko się zgadza tylko zdrowie ciut wątpliwe niestety) tym bardziej, że dwa lata na Bastoniego czekać nie będziemy aż może będzie dostępny na rynku, a może przedłuży i nie będzie.


1

@blakkudium a już wydawało się, że może chociaż trochę do łask wraca bo patrząc ile grał w poprzednim sezonie to pojawienie się w trzech spotkaniach PL z rzędu z ławki to już mały sukces w jego sytuacji

3

@blakkudium hahaha, klasyczna Chelsea. Będzie odciążał ważnych graczy w mniej prestiżowych rozgrywkach i spotkaniach xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?