ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Rabini poniżej jak zwykle podzieleni xD
5
@Bolton i czego psujesz Pan zabawę? Może jeszcze pić nie możemy i hazardu uprawiać? Po co w takim razie piłkę oglądać jak nie można sobie bluzgnąć na kopacza czasami? Gdzie tu frajda?
0
@TR3YWAY w LM jednak bardziej ufam skuteczności Roberta niż tej mobilności Ferrana. Tutaj napastnik może mieć jedną/dwie sytuacje i coś z tego trzeba strzelić żeby się nie zemściło. LM nie wybacza błędów co wczoraj Bayern pokazał Chelsea.
1
@BORO_12 Si, Araujo jednak przede wszystkim szybszy jest szczególnie po tym Achillesie mam wrażenie o czym też należy pamiętać bo oni oprócz tych centymetrów mają też bardzo dynamicznych zawodników wbiegających za plecy.
2
@adamek20151 pewnie tak. Bez Yamala pole manewru nie jest duże jeśli nie chcemy zmieniać pozycji zawodnikom.
3
@RoberDzik jeszcze lepiej. Czyli jakieś szachy 5-d tylko w jakim celu bo jak narazie głównie na tym tracimy finansowo i wizerunkowo xD
15
Niepodrabialny jest zarząd naszego klubu. W czerwcu ogłaszają huczny powrót na Camp Nou na Puchar Gampera po czym jak przyszło co do czego to okazało się, że mamy kilkutygodniowe opóźnienia gdzie podobno chcodzi już głównie tylko o formalności związane z pozwoleniami żeby zacząć pierwszy etap powrotu na Camp Nou po czym teraz się okazuje, że w tym roku prawdopodobnie wcale nie wrócimy. Żeby było zabawniej to były jeszcze wcześniejsze terminy powrotu wyznaczane, a pierwszy jeszcze pod koniec zeszłego roku choć wtedy przynajmniej jeszcze przynajmniej nie zdążyli nagrać spotu na sociale. Cyrk na kółkach i naprawdę choćby się chciało to ciężko im w jakiekolwiek słowo uwierzyć
3
@Kgorecki2500 Czyli odcinanie kuponów od sukcesów z przeszłości. Haczyk w tym, że najpierw musiały być te sukcesy i odpowiednia renoma żeby teraz mógł kupony odcinać :D
0
@prokofiew lepiej tak niż jakby miał swoją ex wytatuować xD
0
Podanie piękne, ale chyba spalony
4
@Walpiano Lewy był rok starszy w momencie transferu do Barcy niż Kane będzie przyszłego lata, a zostanie mu tylko rok umowy tak jak Lewemu wtedy. Tak tylko mówię :D
2
@partymaker jakbym miał do wyboru jego albo Alvareza to mimo wieku ręka by mi nie drgnęła
0
Realizator co przysnął xD
0
Jak po sznureczku pograł Bayern. Wszystko w punkt do momentu wykończenia.
3
@Andi18 ja bym Iraole brał na ich miejscu, ale musieliby zapłacić pewnie odstępne Bournemouth. Kiedyś też myślałem, że Inzaghi byłby dobrym fitem choć on też lubi być pragmatyczny, a szczególnie w dużych meczach, ale na pewno dobry fachowiec,
35
Klasycznie
2
@Stinger_ z Kane nie wiem jak w LM to wygląda statystycznie, ale w lidze tak wgniatają w pole karne rywali, że nic dziwnego, że tych karnych jest dużo
0
Kane jest tak wszędobylski, a przy tym nie zapomina się pojawić w polu karnym kiedy trzeba. Piękny napastnik.
1
Piękny Olise jak zwykle na ratunek
0
@Gomess jak się tam sam załadował to niech teraz siedzi. Nikt go nie wypchnął z City do Atleti.
2
To powinien być gol Enzo
1
Czyli klasyczne spotkanie gołej dupy z batem
0
Atleti udźwignie czy spotkanie gołej dupy z batem? xD
0
@Masnymichael Baja z Czelsiokami. Tutaj będzie moja uwaga skupiona.
3
Ten Baja Munsien z Czelsi zapowiada się dziś wybornie trzeba przyznać
2
@macio_944 wyślemy ekipę z platformy wiertniczej w kosmos i znowu wygramy tak jak w 98 kiedy Bruce Willis heroicznie nas uratował
0
@BARCA1899Messi elegancko. Dziś podobnie+jeszcze rykoszet, ale karny był bo zawodnik miał zły kolor koszulki.
7
Wychodzi na to, że zawodnicy Realu wypracowali do perfekcji „naturalne” ułożenie rąk w polu karnym podczas gdy ich rywale wręcz przeciwnie. Zamiast narzekać wszyscy musimy się uczyć od Królewskich.
1
@BARCA1899Messi wystarczy sobie przypomnieć finał PK gdzie obrońca Realu też upadając po wślizgu zagrał ręką chyba po strzale Ferrana? i też nie było karnego
0
@Kitibela pierwszy tak, ale ten drugi…