1

@blakkudium musiał Pedri podbić „Nowyzamek” żeby nagle wyspiarze zaczęli go tak doceniać haha?

0

Doku ostatnio bardzo wysoka forma i mam wrażenie lepsza decyzyjność. Może to jest wreszcie ten sezon kiedy odpali na amen.

2

@esem91 pewnie dalej widział dwóch Marcusów i pilnował nie tego co trzeba

0

@Popitek12 może jakiś Breitling lub Omega? Będzie prestiżowo

2

@Luciano99 świetna analiza Panie ekspercie, ale wszedłbym w to może trochę głębiej niż wchodzisz w @jowita

2

@blakkudium Jacek wie co jest pięć

3

Jak przed sezonem były jakieś pojedyńcze mała znaki zapytania co do Garcii(mała próbka bo tylko 1.5 sezonu w tym tylko jeden na poziomie LaLiga oraz gra w skrajnie innym stylu) tak dziś już nie ma wątpliwości, że chłop jest z innej gliny. Nie widzę narazie żadnych słabych punktów u niego, a nawet taki Courtois mimo całej swojej klasy podobnie do wielkiego Donnarummy ma problemy z grą na przedpolu(choćby bramka Ferrana w finale PK) czy nogami gra tylko poprawnie, a u Joana:
-gra na przedpolu✔️
-gra nogami✔️
-wychodzenie do dośrodkowań✔️
-gra na linii✔️
A już najbardziej mi imponuje jak jest eksplozywny jak na bramkarza i zawsze proaktywny. Aktywnie przewiduje, a nie czeka tylko na to co zrobi rywal co u nas jest cholernie ważne. No trochę jestem zakochany narazie xD

3

@blakkudium nie no Garcia top. Z samych interwencji spektakularnych typowo na lini może była tylko jedna(no może jeszcze ta po spalonym na początku, ale tego nie będzie w statystykach), ale dobrze wiemy, że bramkarz, a szczególnie w naszym stylu to dużo więcej. Dobrze wyprowadzał, przewidywał, wychodził do dośrodkowań i wprowadzał dużo spokoju do linii obrony. Nawet to jak bramkarz mocny strzał łapie od razu bez problemu zamiast sparować do boku wiele mówi o jego formie i pewności siebie.

1

W punkt. Mógł irytować i wydawało się, że niedługo może zejść, a finalnie jest dziś zasłużenie bohaterem.

1

@Faro gdzie tu masz płacz? Pisz sobie co chcesz, ale to już podchodzi pod fanatyzm jeśli ciągle próbujesz podważać jednego z kluczowych zawodników dla drużyny jednocześnie wychwalając tych, którzy sportowo prawie nic nie wnoszą czy może raczej nie wnosili. Dla mnie to nielogiczne, ale widocznie emocje są silniejsze i chęć utarcia nosa innym choćby ten jeden raz.

Jak Rapha przestanie być przydatny dla tej drużyny to sam go chętnie pożegnam, ale narazie tak nie jest i co najważniejsze trener dalej go ceni bo my to sobie możemy bzdury w sieci wypisywać.

0

@Faro tak Cię to boli nawet jak drużyna wygrywa? Będzie nie raz jeszcze ważny dla drużyny, a nawet dziś mógł mieć nawet asystę i pracuje dla zespołu jak zwykle.

1

Joan też im dziś nawet cienia szansy nie daje

0

Mamy wrzesień, a tu już pewnie mocny kandydat na bramkę sezonu Barcy

0

Co jest kurde xD

16

Nawet Martin co luz złapał, że sobie nawija gościa przy lini. Wyrobił się na solidnego żołnierza Flicka, a pamiętamy jak zaczynał. Praca Flicka z nim to oszczędność jakiś 20 baniek dla klubu.

1

Najmniej spodziewany bohater dziś, ale brawo.

1

Rywal już zamroczony. Trzeba wykończyć XD

0

@Traba727 dobra to mi umknęło. Zasłużenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W sumie dużo wycisnął z tego Rapha jak na brak opcji do podania teraz

2

Dawać Yamalowi Voltaren Max i wpuszczać go za Rashforda xD

7

Ja się bardzo cieszę, że wreszcie mamy bramkarza co nam tyłek może uratować jak Courtois prześcieradłom przez lata, ale jednak nie chciałbym żeby musiał być bohaterem w co 3 spotkaniu xD

0

@Roobo w sumie od dawna już w odwrocie. Kwestia czasu było aż podzielą los Tesco.

2

Ansu na boisku. Zbyt często tego nie można było napisać przez ostanie 2 lata.

0

@heniusss zdecydowanie nie są xD

0

Zespół Adolfa H. ewidentnie nie jest w najwyższej dyspozycji

2

@xvcWinterSoldier tak to może było, ale dobre dwa lata temu

8

Rabini poniżej jak zwykle podzieleni xD

5

@Bolton i czego psujesz Pan zabawę? Może jeszcze pić nie możemy i hazardu uprawiać? Po co w takim razie piłkę oglądać jak nie można sobie bluzgnąć na kopacza czasami? Gdzie tu frajda?

0

@TR3YWAY w LM jednak bardziej ufam skuteczności Roberta niż tej mobilności Ferrana. Tutaj napastnik może mieć jedną/dwie sytuacje i coś z tego trzeba strzelić żeby się nie zemściło. LM nie wybacza błędów co wczoraj Bayern pokazał Chelsea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?