0

Dziś najlepsza wersja Fermina się wylosowała

2

Bezużyteczny Brazol znowu sobie statystki nabija po podaniach innych. Co za bezczelny piłkarz i impostor.

1

Obrona rodem z ósmej ligi mistrzów tutaj

0

Głowa ugotowana już. Czas na Lewego.

8

Jak dla mnie Ferran nawet w takiej dyspozycji i tak jest najlepszy z naszej lini ataku dziś, a to wiele mówi o występach naszych skrzydłowych w tym spotkaniu. Dobrze, że pomoc dowozi.

5

Za kogo po przerwie ten rozgrzewający się Rapha? Rashforda czy Roony’ego?

1

@sokot to smyk dopiero rzucony na głęboką wodę, a poprzeczka na tej pozycji jest cholernie wysoko zawieszona

0

@JordiAlbion to bardziej wniosek z ostatnich dwóch lat jego kariery. Ja oczekuję od niego głównie odciążenia ważnych graczy z minut.

1

Strasznie jednowymiarowy jest Rashford. Wygląda na wypalonego piłkarza na tym etapie kariery.

0

@Gall w przerwie sobie sprawdzę na X bo na transmisji szybko przewinęli

1

Ferran to zawodnik kontrastów na początku tego sezonu. Co łatwe to psuje, a co trudne to robi dobrze xD

0

No nie przekonuje narazie nasza trójka z przodu w tym meczu

4

Fermin świetnie wszedł w mecz trzeba przyznać, a Ferran…chłopie bo zaraz nie będzie się dało Ciebie bronić

3

Barca Athletic vs Valencia B. Jedziemy xD

2

@Encore nie chce nic mówić, ale ten Hag jest wolny xD

1

@SeWo77 liczby go ostatecznie w miarę bronią narazie(3 bramki w 4 ostatnich spotkaniach łącznie z kadrą z bramką co 94 minuty średnio), a po czole kopali się z pola wszyscy chyba z wyjątkiem Pedriego i może Yamala w tych pierwszych spotkaniach. Nie przesadzajmy jeszcze choć oczywiście oczekuję jeszcze poprawy i dyspozycji jak w drugiej połowie zeszłego sezonu jeśli chce myśleć o utrzymaniu aktualnej roli. Inaczej zaraz go Lewy odeśle na ławkę.

2

@directedbyfcb i kolejne 90min z Rayo bezpośrednio przed kadra

6

Ale zamieszał. Roony’ego od początku się nie spodziewałem czy braku Andreasa(chociaż łącznie z kadrą ostatnio zagrał 3x90min więc może go oszczędzają szczególnie przy jego kruchości) oraz myślałem, że Lewy dziś zacznie od początku jako, że na zgrupowaniu zebrał już trochę minut. Teraz to w sumie nie jestem pewien kto wyjdzie na Newcastle w pierwszym.

4

Najważniejsze, że grali lepiej z Arsenalem. Cele na ten sezon zostały już osiągnięte.

1

Zagadka matematyczna
Kasia miała 3 jabłka, zjadła jedno oraz jedno oddała. Ile musi wydać Manchester United żeby wreszcie wrócić na szczyt?

2

Druga połowa już oddaje przynajmniej

1

@mekston hołd dla Darwina? Szanuję.

2

@blakkudium co do uja xD

1

Doku dziś co meczycho rozgrywa

2

@blakkudium ale się szpital robi w Paryżu

3

Hejterzy powiedzą, że Haaland strzela tylko ze słabymi drużynami…i mają rację. Dalej bez zmian.

0

@Pablozeusz to zależy. Musi być widoczny regularny postęp, a United się cofa mimo ogromnej kasy wydawanej co roku. Nie możesz też czekać aż Ci trener zrzuci ich z ligi i popełnia ciągle te same błędy. Wzorowo to przykładowo wyglądało w Liverpoolu za Kloppa czy do pewnego momentu w Arsenalu z Arteta gdzie brakuje zwieńczenia tej drogi jakimś dużym trofeum. Na samym początku trofeów nie było, ale była ręka trenera widoczna i zespół z sezonu na sezon się rozwijał. Nie jest to generalnie takie zerojedynkowe do oceny.

2

@Ramon_Villaverde w Anglii procesu się nie liczy w latach tylko wydanych milionach xD

7

Dla dobra kibiców United klub powinien zostać rozwiązany żeby wreszcie ich uwolnić xD

0

@PatrykBarca to ogólnie strasznie specyficzny zawodnik kontrastów. Trochę jak Demebele u nas. Są spotkania i elementy w których jest elitarny, ale są też takie gdzie strasznie szwankuje podejmowanie decyzji i wygląda jakby głowy zapomniał na mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?