ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś najlepsza wersja Fermina się wylosowała
2
Bezużyteczny Brazol znowu sobie statystki nabija po podaniach innych. Co za bezczelny piłkarz i impostor.
1
Obrona rodem z ósmej ligi mistrzów tutaj
0
Głowa ugotowana już. Czas na Lewego.
8
Jak dla mnie Ferran nawet w takiej dyspozycji i tak jest najlepszy z naszej lini ataku dziś, a to wiele mówi o występach naszych skrzydłowych w tym spotkaniu. Dobrze, że pomoc dowozi.
5
Za kogo po przerwie ten rozgrzewający się Rapha? Rashforda czy Roony’ego?
1
@sokot to smyk dopiero rzucony na głęboką wodę, a poprzeczka na tej pozycji jest cholernie wysoko zawieszona
0
@JordiAlbion to bardziej wniosek z ostatnich dwóch lat jego kariery. Ja oczekuję od niego głównie odciążenia ważnych graczy z minut.
1
Strasznie jednowymiarowy jest Rashford. Wygląda na wypalonego piłkarza na tym etapie kariery.
0
@Gall w przerwie sobie sprawdzę na X bo na transmisji szybko przewinęli
1
Ferran to zawodnik kontrastów na początku tego sezonu. Co łatwe to psuje, a co trudne to robi dobrze xD
0
No nie przekonuje narazie nasza trójka z przodu w tym meczu
4
Fermin świetnie wszedł w mecz trzeba przyznać, a Ferran…chłopie bo zaraz nie będzie się dało Ciebie bronić
3
Barca Athletic vs Valencia B. Jedziemy xD
2
@Encore nie chce nic mówić, ale ten Hag jest wolny xD
1
@SeWo77 liczby go ostatecznie w miarę bronią narazie(3 bramki w 4 ostatnich spotkaniach łącznie z kadrą z bramką co 94 minuty średnio), a po czole kopali się z pola wszyscy chyba z wyjątkiem Pedriego i może Yamala w tych pierwszych spotkaniach. Nie przesadzajmy jeszcze choć oczywiście oczekuję jeszcze poprawy i dyspozycji jak w drugiej połowie zeszłego sezonu jeśli chce myśleć o utrzymaniu aktualnej roli. Inaczej zaraz go Lewy odeśle na ławkę.
2
@directedbyfcb i kolejne 90min z Rayo bezpośrednio przed kadra
6
Ale zamieszał. Roony’ego od początku się nie spodziewałem czy braku Andreasa(chociaż łącznie z kadrą ostatnio zagrał 3x90min więc może go oszczędzają szczególnie przy jego kruchości) oraz myślałem, że Lewy dziś zacznie od początku jako, że na zgrupowaniu zebrał już trochę minut. Teraz to w sumie nie jestem pewien kto wyjdzie na Newcastle w pierwszym.
4
Najważniejsze, że grali lepiej z Arsenalem. Cele na ten sezon zostały już osiągnięte.
1
Zagadka matematyczna
Kasia miała 3 jabłka, zjadła jedno oraz jedno oddała. Ile musi wydać Manchester United żeby wreszcie wrócić na szczyt?
2
Druga połowa już oddaje przynajmniej
1
@mekston hołd dla Darwina? Szanuję.
2
@blakkudium co do uja xD
1
Doku dziś co meczycho rozgrywa
2
@blakkudium ale się szpital robi w Paryżu
3
Hejterzy powiedzą, że Haaland strzela tylko ze słabymi drużynami…i mają rację. Dalej bez zmian.
0
@Pablozeusz to zależy. Musi być widoczny regularny postęp, a United się cofa mimo ogromnej kasy wydawanej co roku. Nie możesz też czekać aż Ci trener zrzuci ich z ligi i popełnia ciągle te same błędy. Wzorowo to przykładowo wyglądało w Liverpoolu za Kloppa czy do pewnego momentu w Arsenalu z Arteta gdzie brakuje zwieńczenia tej drogi jakimś dużym trofeum. Na samym początku trofeów nie było, ale była ręka trenera widoczna i zespół z sezonu na sezon się rozwijał. Nie jest to generalnie takie zerojedynkowe do oceny.
2
@Ramon_Villaverde w Anglii procesu się nie liczy w latach tylko wydanych milionach xD
7
Dla dobra kibiców United klub powinien zostać rozwiązany żeby wreszcie ich uwolnić xD
0
@PatrykBarca to ogólnie strasznie specyficzny zawodnik kontrastów. Trochę jak Demebele u nas. Są spotkania i elementy w których jest elitarny, ale są też takie gdzie strasznie szwankuje podejmowanie decyzji i wygląda jakby głowy zapomniał na mecz.