5

Da Vinci- kiedyś jeden z najwybitniejszych geniuszy w historii, a dziś jeden z rzeźników Bordalasa. Straszny upadek.

1

Ten co naładowany haha

2

@Trojanek23 chyba kończyłeś kurs analiz taktycznych autorstwa @Luciano99 kolego

7

W sierpniu już było narzekane, a tu złapali świeżość po presezonie i znowu zaczynamy fruwać. Gdy ten zespół jest wypoczęty to może pokonać każdego. Taka jest prawda futbolu.

1

@Filipem grzeczny musi być żebyśmy go wykupili. Z resztą dziś już sobie spóźnieniem nagrabił :D

0

Elegancko jak w zeszłym sezonie. Słaba forma i ciężkie nogi w sierpniu, a we wrześniu złapaliśmy świeżość po presezonie i znowu latamy. Pytanie tylko kiedy się trafią dołki po drodze w trakcie sezonu jak rok temu w listopadzie i grudniu?

2

@Eto'o9 R10 aktualnie bardziej chciałbym chyba tylko Bastoniego, ale on jest poza jakimkolwiek zasięgiem.

3

Ta bestia przyszłego lata będzie w ostatnim roku aktualnej umowy. Warto to przeanalizować.



2

@Outlook nie no do sytuacji też zawsze potrafił dochodzić. Skuteczności Lewego na pewno nie ma.

2

Ten mecz by się naprawdę świetnie oglądało gdyby Getafe potrafiło się normalnie zachowywać

5

Ten Gerard Martin to chyba największa kreacja Flicka. Zrobić z takiego materiału jaki widzieliśmy na początku zeszłego sezonu tak solidnego zmiennika to czapki z głów. Szczerze to ja bym już nawet kasy nie przepalał na żadnego Grimaldo i skupił się w przyszłości bardziej na tym LS, LŚO czy N.

1

Dobrze, trochę zyska pewności siebie po ostatnich pudłach.

1

O co chodzi temu głąbowi? Ze złego miejsca wznowili? xD

0

Ale ciasteczko od Olmo

0

@SinMistico a kiedy my w ogóle gramy z lewym skrzydłem przy linii tak jak prawe? Takie wytyczne+koryguje Flick pod konkretny scenariusz i w zależności kto tam występuje na lewej stronie. Ferran ewidentnie gra jako drugi napastnik.

0

W sumie ciekawe jak Flick koryguje delikatnie tą lewą stronę w zależności kto tam występuje.

2

Palce lizać akcja i każdy zachował się idealnie

1

@Faro zaliczamy Raphinhi to pytanie do kreacji czy słabe? Tylko mnie nie blokuj bo się delikatnie droczę :D

2

@TR3YWAY dzięki.

3

@Kessie po pierwsze widać, że nie ty bo coś za mało pigmentu. To raz, a po drugie komu szlugi znowu ukradłeś?

9

Naczelny jak zwykle wyciera prześcieradłami podłogę. Polecam wejść dalej w nitkę.


4

@Luciano99 nowa seria. Dogłębna ANALiza z Luckiem.

4

0

@Faro zrobią z niego 9. Szybkości już i tak nie odzyska takiej jak sprzed urazów. Instynkt i wykończenie dalej ma niezłe za to.

2

@Faro w Brighton też się poddali. U nas też zbytnio na to czasu i miejsca nie ma. Jak szybko zawodnik się nie ogarnie to zaraz wejdzie ktoś na jego miejsce bo walczymy o trofea i konkurencja jest najwyższa.

5

@Faro jeśli sobie poradzi w Monaco to nadal nie będzie znaczyło jednoznacznie, że poradziłby sobie w Barcy. Wyższy poziom i zupełnie inna konkurencja. Niech mu się wiedzie, ale wątpię, że jeszcze na absolutnym topie zrobi karierę. Zbyt mocno fizycznie stracił na tych urazach.

1

@blakkudium może zrobią z niego 9 skoro już dynamiki nie ma, a został instynkt i dobrze ułożona noga. Choć nie wiem czy fizycznie go wtedy nie trzeba będzie trochę wzmocnić jeszcze.

1

@Faro drybler z głową na miejscu. Też Flick nigdy nie powiedział, że dokładnie taki profil chce na to lewe skrzydło, a jego decyzje jak choćby wybór Dro na presezon trochę mogą to podważać. Biorąc pod uwagę jacy zawodnicy tam grają i w jaki sposób to mam wrażenie dalej woli graczy, którzy potrafią więcej funkcji pełnić, a nie tylko szarpać. Też dobrze mu zrobi jak więcej minut złapie w pierwszej lidze, a kontrolę ciągle nad nim mamy.

2

@Faro może taktycznie zbyt surowy jeszcze i fizycznie. Ja ufam decyzjom Flicka bo przeważnie są logiczne i na czymś oparte.

0

@fcbarcafan19 mógł ich dziś uratować to karnego zmarnował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?