ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Luciano99 Ostatni raz byli tak bezradni w czerwcu z PSG, wcześniej w maju z nami i w kwietniu z Arsenalem.
0
@VegetaPolska to raz, ale odnoszę się też do tego, że został oszczędzony w pierwszej przy wejściu nakładka gdzie spokojnie mógł żółta zarobić, a było tylko upomnienie.
1
@Luciano99 #LaRamblaClassic
0
@VegetaPolska Guler niech się cieszy, że nie zszedł, ale z czerwoną dziś.
0
@Encore wyżej już nie skoczy niz w poprzednim sezonie i będzie pewnie powoli obniżał poziom, ale dalej pewnie da jak na siebie średnie/słabe liczby, które dla większości ofensywnych graczy ligi byłyby topowe.
0
@ali3gator dla mnie to bardzo podobne działanie czyli kupić świetnego zawodnika, który najlepiej gra w roli której nawet nie mamy w systemie, a następnie jakoś próbować go upchnąć.
0
@Rhaan 1. Pierwszoplanowa rola jako lider projektu
2. Pewnie dużo lepszy kontrakt jako gwiazda zespołu
3. Trener rodak i kraj hiszpańskojęzyczny
4. Idealna rola dla niego w systemie bo nie każdy topowy zespół gra z podwieszonym napastnikiem/F9
Tak w skrócie pewnie.
9
Pierwszy poważny rywal w tym sezonie dosłownie xD
1
@Pablozeusz oni istnieją tylko po to żeby Realowi życie utrudniać
0
@ali3gator prezencja w polu karnym to dosłownie istotna część zadań 9. Alvarez przeważnie korzysta na grze z klasyczną 9 i wbiega w drugie tempo lub w szybkich atakach wbiega za plecy. No nie przekona mnie nikt raczej, że to nie jest typowy medialny ruch jak właśnie Francuz do nas, ale kibice to kupią bo piłkarz świetny i nazwisko ma, a jak go wpasować to niech się już trener martwi.
Ps. Wejdź sobie na sofacore i sprawdź po kolei heatmapy wszystkich topowych napastników i zobacz różnice w porównania do Alvareza jaka będzie w pozycji na boisku. Nawet w porównaniu do technicznych 9 jak Isak.
0
@Encore ja to byłbym ostrożny z ogłaszaniem flopa tak wcześnie choć nie da się ukryć, że ma ogromne problemy z adaptacją do PL.
0
Manchester United utrzymał w tej kolejce dystans do lidera tabeli. Jest stabilnie i widać postęp.
0
@ali3gator tak się można pozornie wydawać. Potem patrzysz na Heatmapy Ferrana z ostatnich dwóch sezonów oraz Alvareza z ostatnich 3(żeby nie można była uznać, że to wina pragmatycznego Atleti) gdzie okazuje się, że Julek bardzo mało przebywa w polu karnym, kontakty z piłką w polu karnym, których Ferran ma +50% więcej od Alvareza na 90min i ma na poziomie typowych 9 jak Lewy, Sorloth, Kane, Guirassy czy porównasz ich grę tyłem do bramki(Alvarez prawie nigdy tego nawet nie robi i kiedy to jest potrzebne to wystawia Sorlotha Simeone) i okazuje się, że to ma dużo więcej prawdy niż się wydaje.
0
@Comentateiro nikt tak nie zna się na piłce jak La Rambla więc hamuj tą ironię dziadek
1
Haaland to niezły zwierzak. Stworzony do pobijania rekordów strzeleckich.
0
@ali3gator ale nie o to chodzi żeby wciskać mu na siłę transfer pod publikę tylko żeby zawodnik pasował do koncepcji trenera. Ferran ma więcej cech klasycznej 9. Z resztą nawet ostatnio co ważne niemieckie, a nie hiszpańskie źródła podały, że Flickowi podoba się Guirassy. To powinno dać do myślenia czego Flick oczekuje od 9.
0
@kejdzi przy zakupie Grieza i tak sprowadziliśmy świetnego zawodnika, który zwyczajnie tu nie pasował. Ruch pod publikę bez pomysłu na piłkarza.
1
@ali3gator świetny zawodnik, ale dla mnie to ruch ala Griezmann. Kibice będą wniebowzięci dopóki nie nie odkryją, że na 9 u nas będzie tracił 50% jakości i będzie miał problem z adaptacją bo to nie jego rola na boisku.
4
@gumaz Robert ma swoje lata, ale na 9 robi ich bez popity obydwu bo jeden jest dużo słabszy, a drugi nawet nie jest 9
1
Guler ma jakiś immunitet
1
Trochę mały brutal z tego Miesiana. Gen Realu wleciał na pełnej.
0
Środek Asencio-Huijsen? Czyli Atleti na pewno coś jeszcze trafi.
6
@blakkudium Jest mityczny „optymizm”. Czyli jesteśmy w dupie xD
1
@ToWinaSedziego si, potrafi przepchnąć rywala i utrzymać się przy piłce czy zrobić sobie miejsce, niezły ruch do piłki, dominacja w powietrzu. Daje radę ogólnie.
7
W sumie można się nabijać z tego Sorlotha, że taki trochę pokraczny bywa, ale mega problemy sprawia obrońcom Realu. Dobra decyzja Simeone żeby go wystawić dziś.
2
@Comentateiro FIFA 14 vs FIFA 15
1
@Andi18 najlepsze to jak każde pół sytuacji traktują jako „setkę” xD
10
Gra z Mbappe w ataku to jak wrzucić jakiego Aubameyanga do składu w Fifie 15 i tylko posyłać na niego prostopadłe czy to góra czy dołem. Gra na kodach xD
2
@Cyzix 5:0 od razu. Już nie świrujcie xD
2
Falcao…ale to był kocur przez zerwanym ACL-em.