ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC bo ktoś musi szaleć przy lini bocznej
0
@takisobiektos top 1 transfer to jest na ławce Panie Kolego, ale tutaj możemy dać numer 2
4
Fajnie widzieć tyle pasji dalej w Modriciu po tylu latach kariery i tylu wygranych trofeach. Niech ten Milan zdobędzie Scudetto.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czas na #AllegriBall
0
@Katalończyk 99 wiesz, mówimy o prawie 28-letnim zawodniku grającym na poziomie topowej ligi, a nie jakimś małolacie więc nawet jak nie jest zbyt rozgarnięty to doświadczenie jakieś zdążył wyciągnąć i mógłby je lepiej wykorzystać.
3
Co za mózg. Już mógł mu pozwolić tą bramkę zdobyć gdzie i tak prowadzą, a tak oprócz jedenastki może wylecieć xD
12
Od razu się przyjemniej Modricia ogląda jak ma ładniejsze barwy na sobie
2
@Hawajczyk Si i ogólnie mimo, że na Rambli to kontrowersyjna opinia, ale do systemu Flicka to znacznie lepszy profil niż Alvarez(nie bez powodu ostatnio wyszły plotki o zainstalowaniu Flicka wielkim I bramkostrzelnym choć mało „ekskluzywnym” Guirassym). Taki napastnik może być punktem odniesienia w ataku dla drużyny i dominować pole karne co przy tym jak wciskamy rywali w ich pole bramowe podczas ataku pozycyjnego jest istotne.
0
@Hawajczyk to oczywiste. Ogólnie wbrew opiniom niektórych nasza pozycja 9 dalej jest nieźle obstawiona. Może nie mamy Haalanda, ale mamy dalej wybitnego w polu karnym zazwyczaj Lewego i bardziej mobilnego Ferrana z dobrym ruchem na wolne pole jeśli potrzebujemy innej charakterystyki. Jeden i drugi dostaje baty od dwóch grup kibiców walczących ze sobą, ale ostatecznie dalej wiele nam dają.
3
@Andi18 tak trzeba haha. Kiedy masz obronę?
0
@sokot to dla mnie Rash oczywiście uderzenie ma świetne i czasem coś szarpnie, ale nadal mam wrażenie, że Rapha jest dużo inteligentniejszy na boisku w swojej grze. Dużo lepiej wie kiedy ruszyć, kiedy zagrać, kiedy pressować itd.
2
@Luciano99 generalnie gdybyśmy nie zdobyli chociaż jednej bramki więcej niż rywale to byśmy nie wygrali i warto to odnotować również
0
Pulisic co pojechał
0
@Nightraider pamiętamy to epickie zagranie pięta z Mallorca
3
Plusik dla Ferrana, że mimo rywalizacji jeszcze dograł zamiast kończyć samemu.
0
Co jest kurde XD
12
W takich małych gestach chyba najbardziej uderza jak teraz kiedy witał się Yamal z kibicami jak kiedyś Messi, ale chora akcja gdzie w wieku 18 lat jesteś idolem i gwiazda jednego z największych zespołów na świecie.
0
@BORO_12 nawet nie wiem czy nie większy
4
@blakkudium jeśli nie wierzysz w proces kiedy jest najgorszy to nie zasługujesz na niego kiedy jest najlepszy
7
@Bolton it’s not footbal. It’s La Bamba.
3
Ferran z Robertem na początku tego sezonu zdecydowali się skopiować cykl Olmo-Fermin. Żaden nie jest w stanie zagrać dwóch świetnych spotkań z rzędu.
1
Robert…ja Cię proszę
0
Strasznie naiwnie gra czasem Rash. Wypuszcza tą piłkę przed siebie lub przepuszcza na 30-40 metrze od bramki w środku pola gdzie ma dwie formacje blisko siebie i zdziwiony, że rywal sam się nie ograł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Niby Sociedad, a trochę jakbyśmy grali na prime Cadiz
0
@Rhaan nie chce mi się więcej czasu na to tracić bo dużo postów w tematyce zrobiłem więc jak nie ufasz mi za same obserwacje jego gry to sprawdź sobie najpierw w darmowym sofascore heatmapy wszystkich topowych napastników żeby mieć przekrój różnych profili oraz stylów drużyn(sprawdź też Sorlotha z Atleti i sobie porównaj z Alvarezem), a następnie przejdź do Fbref i zrób to samo tylko sprawdzaj kontakty w polu karnym na 90min, a potem zastanów się czy widzisz różnice pomiędzy nim, a resztą nawet mobilnych 9 jak Isak i czy tak porusza się po boisku zawodnik grający na tej pozycji(robota na maks 10min w zależności ilu graczy sprawdzisz). On na dłuższą metę będzie się dusił na tej pozycji i większości spotkań.
Co do danych pensji po wartości zakładam, że sprawdzałeś na Capology więc:
1. Zwracaj uwagę też na bonusy obok podstawowych pensji
2. Zwróć uwagę ile zarabia Oblak czyli najlepiej opłacany w drużynie bo nigdzie nie napisałem, że Julian teraz tyle zarabia, ale że spokojnie może to tego dobić po przedłużeniu.
3. Możesz też sprawdzić ile Griezmann zarabiał podczas pierwszego pobytu w Atleti.
4. Capology też się lubi minąć z prawdą i choćby bardzo długo liczyli pensje De Jonga x2 podczas gdy źródła z klubu i otoczenia De Jonga pokazywali zupełnie co innego. Dopiero jakiś czas temu uaktualnili.
Tyle ode mnie i dzięki za dyskusje.
2
@Derean chłop podczas swoich pierwszych oficjalnych 50min w Barcelonie systemu nie rozwalił to już nic z niego nie będzie. Taka jest prawda futbolu.
1
@blakkudium Habemus papam!
0
@partymaker Nikt tak nie uważa. Często detale decydują jak choćby lepszy profil pod rolę 10 u Flicka gdzie akurat przez urazy otworzyła się szansa.