1

@FCB_dimiC bo ktoś musi szaleć przy lini bocznej

0

@takisobiektos top 1 transfer to jest na ławce Panie Kolego, ale tutaj możemy dać numer 2

4

Fajnie widzieć tyle pasji dalej w Modriciu po tylu latach kariery i tylu wygranych trofeach. Niech ten Milan zdobędzie Scudetto.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czas na #AllegriBall

0

@Katalończyk 99 wiesz, mówimy o prawie 28-letnim zawodniku grającym na poziomie topowej ligi, a nie jakimś małolacie więc nawet jak nie jest zbyt rozgarnięty to doświadczenie jakieś zdążył wyciągnąć i mógłby je lepiej wykorzystać.

3

Co za mózg. Już mógł mu pozwolić tą bramkę zdobyć gdzie i tak prowadzą, a tak oprócz jedenastki może wylecieć xD

12

Od razu się przyjemniej Modricia ogląda jak ma ładniejsze barwy na sobie

2

@Hawajczyk Si i ogólnie mimo, że na Rambli to kontrowersyjna opinia, ale do systemu Flicka to znacznie lepszy profil niż Alvarez(nie bez powodu ostatnio wyszły plotki o zainstalowaniu Flicka wielkim I bramkostrzelnym choć mało „ekskluzywnym” Guirassym). Taki napastnik może być punktem odniesienia w ataku dla drużyny i dominować pole karne co przy tym jak wciskamy rywali w ich pole bramowe podczas ataku pozycyjnego jest istotne.

0

@Hawajczyk to oczywiste. Ogólnie wbrew opiniom niektórych nasza pozycja 9 dalej jest nieźle obstawiona. Może nie mamy Haalanda, ale mamy dalej wybitnego w polu karnym zazwyczaj Lewego i bardziej mobilnego Ferrana z dobrym ruchem na wolne pole jeśli potrzebujemy innej charakterystyki. Jeden i drugi dostaje baty od dwóch grup kibiców walczących ze sobą, ale ostatecznie dalej wiele nam dają.

3

@Andi18 tak trzeba haha. Kiedy masz obronę?

0

@sokot to dla mnie Rash oczywiście uderzenie ma świetne i czasem coś szarpnie, ale nadal mam wrażenie, że Rapha jest dużo inteligentniejszy na boisku w swojej grze. Dużo lepiej wie kiedy ruszyć, kiedy zagrać, kiedy pressować itd.

2

@Luciano99 generalnie gdybyśmy nie zdobyli chociaż jednej bramki więcej niż rywale to byśmy nie wygrali i warto to odnotować również

0

Pulisic co pojechał

0

@Nightraider pamiętamy to epickie zagranie pięta z Mallorca

3

Plusik dla Ferrana, że mimo rywalizacji jeszcze dograł zamiast kończyć samemu.

0

Co jest kurde XD

12

W takich małych gestach chyba najbardziej uderza jak teraz kiedy witał się Yamal z kibicami jak kiedyś Messi, ale chora akcja gdzie w wieku 18 lat jesteś idolem i gwiazda jednego z największych zespołów na świecie.

0

@BORO_12 nawet nie wiem czy nie większy

4

@blakkudium jeśli nie wierzysz w proces kiedy jest najgorszy to nie zasługujesz na niego kiedy jest najlepszy

7

@Bolton it’s not footbal. It’s La Bamba.

3

Ferran z Robertem na początku tego sezonu zdecydowali się skopiować cykl Olmo-Fermin. Żaden nie jest w stanie zagrać dwóch świetnych spotkań z rzędu.

1

Robert…ja Cię proszę

0

Strasznie naiwnie gra czasem Rash. Wypuszcza tą piłkę przed siebie lub przepuszcza na 30-40 metrze od bramki w środku pola gdzie ma dwie formacje blisko siebie i zdziwiony, że rywal sam się nie ograł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Niby Sociedad, a trochę jakbyśmy grali na prime Cadiz

0

@Rhaan nie chce mi się więcej czasu na to tracić bo dużo postów w tematyce zrobiłem więc jak nie ufasz mi za same obserwacje jego gry to sprawdź sobie najpierw w darmowym sofascore heatmapy wszystkich topowych napastników żeby mieć przekrój różnych profili oraz stylów drużyn(sprawdź też Sorlotha z Atleti i sobie porównaj z Alvarezem), a następnie przejdź do Fbref i zrób to samo tylko sprawdzaj kontakty w polu karnym na 90min, a potem zastanów się czy widzisz różnice pomiędzy nim, a resztą nawet mobilnych 9 jak Isak i czy tak porusza się po boisku zawodnik grający na tej pozycji(robota na maks 10min w zależności ilu graczy sprawdzisz). On na dłuższą metę będzie się dusił na tej pozycji i większości spotkań.

Co do danych pensji po wartości zakładam, że sprawdzałeś na Capology więc:
1. Zwracaj uwagę też na bonusy obok podstawowych pensji
2. Zwróć uwagę ile zarabia Oblak czyli najlepiej opłacany w drużynie bo nigdzie nie napisałem, że Julian teraz tyle zarabia, ale że spokojnie może to tego dobić po przedłużeniu.
3. Możesz też sprawdzić ile Griezmann zarabiał podczas pierwszego pobytu w Atleti.
4. Capology też się lubi minąć z prawdą i choćby bardzo długo liczyli pensje De Jonga x2 podczas gdy źródła z klubu i otoczenia De Jonga pokazywali zupełnie co innego. Dopiero jakiś czas temu uaktualnili.

Tyle ode mnie i dzięki za dyskusje.

2

@Derean chłop podczas swoich pierwszych oficjalnych 50min w Barcelonie systemu nie rozwalił to już nic z niego nie będzie. Taka jest prawda futbolu.

1

@blakkudium Habemus papam!

0

@partymaker Nikt tak nie uważa. Często detale decydują jak choćby lepszy profil pod rolę 10 u Flicka gdzie akurat przez urazy otworzyła się szansa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?