1

@Comentateiro leżymy fizycznie i ciągle spóźnieni to wygląda to jak wygląda

1

@Encore rozkręca się. Ciut więcej pracy bez piłki i będę w siódmym niebie choć już i tak jest dobrze oraz nareszcie mamy opcje w ataku zamiast katownia czterech piłkarzy cały sezon na trzech pozycjach.

1

Pedri to lider tego zespołu. Nie musi być krzykaczem skoro ciągnie nas do góry swoją gra. On jednocześnie nosi fortepian i na nim gra.

1

Jesteśmy martwi fizycznie dziś. Przedłużenie drugiej połowy z PSG.

2

Najgorzej, że nawet nie mamy na ławce zbytnio czym zamieszać i dorzucić świeżej krwi, a większość wygląda jakby się jeszcze fizycznie nie okręcili po karuzeli od PSG

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Johnnie_Walker to też kwestia charakterystyki drużyny i stylu. Jesli grasz bardzo ekspansywnie, zdobywasz multum bramek i próbujesz wysoko tłamsić rywali to siłą rzeczy gdzieś się musisz trochę odsłaniać. Ciężko być ofensywną maszyną i jednocześnie mieć żelazną defensywę.

6

Czy tylko dla mnie jeśli piłkarz celebruje bramkę przeciwko swojej byłej drużynie to nie widzę w tym nic złego ani żadnego braku szacunku? Zakładając oczywiście, że nie prowokuje nikogo i rozstanie nastąpiło w normalnych relacjach.

1

Na 8 spotkań ligowych już w 3 jako pierwsi tracimy bramkę

0

Trochę miękki jak dla mnie, ale za głupotę się płaci

2

Najwyższa pora żeby Kounde zaczął się budzić bo mamy już październik, a on dalej zakręcony.

0

@BORO_12 nie wiem. Dużo niewiadomych zaczynając od tego na co będzie nas stać zwyczajnie i jakie będą cele na inne pozycje oraz odejścia. Nie da się zaprzeczyć, że nadal jest to topowa 9, praktycznie top 3 na tej pozycji aktualnie, ale ciężko określić jak długo będzie na tym poziomie. Z drugiej strony jego cena powinna być osiągalna mimo, że będzie dużo zarabiał w przeciwieństwie nawet do młodszych choć niekoniecznie lepszych napastników, którzy kosztują jakieś chore pieniądze aktualnie. Osobiście chyba najbardziej mnie przekonują na ten moment opcje Kane lub Guirassy jeśli chodzi o stosunek potencjalnej ceny do jakości i profil zawodnika. Jakaś opcja też jest zawsze zostać z Ferranem i Lewym na niższym kontrakcie jeśli się zgodzi choć będziemy w roku wyborów i pewnie Laporcie się marzy jakaś bomba transferowa(czyli raczej nie Guirassy bo to mało rozbudzające nazwisko kibiców nawet jeśli byłby świetnym dodatkiem do kadry).

4

@JanuszKorwinMikke myślę, że każdy przypadek jest inny i w klubie lepiej wiedzą w jakim stanie fizycznym jest. Z resztą narazie brak jakichkolwiek sygnałów nadchodzącej obniżki formy. Kane to też raczej typ profesjonalisty jak Robert.

3

Baja Munsien chce zatrzymać Kane na dłużej niż do 2027 kiedy wygasa aktualna umowa albo przynajmniej mieć większą kontrolę nad jego przyszłością. W 2027 będzie dokładnie w wieku Lewego kiedy przechodził do nas.

5

1

Uwaga! Robię ostateczną lista poważnych lig wg La Rambli. Reszta to tzw. ligi „ogórkowe”. Koniec listy.

3

„Lucho” Diaz dziś naucza

6

@gumaz w sensie w stacjonarnym sklepie Realu Madryt?

11

@Popitek12 diabeł podobno

0

@adamek20151 będę z dumą nosił ten tytuł dopóki ktoś mnie nie pokona

1

@escarabajo próbuje przechytrzyć Amorima

2

@tomek8756 Audi Cup i co dalej?

0

@escarabajo piłka dalej w grze. Mogę jeszcze podnieść :D

0

@Eklerek jemu to chyba trzeba będzie zmienić pozycję w dłuższej perspektywie bo na skrzydle to chyba jego organizm sobie nie radzi z tyloma zrywami na mecz

4

Spokojnie, Sunderland się rozkręci jeszcze. Remis to wszystko czego mi trzeba xD

0

@fejkenq mam remis lub wygrana Sunderlandu oraz btts. Narazie jestem oaza spokoju xD

1

@Encore taki jest hazard. Ale czasu dużo i dałem też, że obydwie drużyny strzelą gola :D

1

@blakkudium very good. Obstawiłem na live po stracie bramki, że zrobią Lipsk na miękko.

1

@Encore czyli jak zawsze w sumie xD
Kurs dobry to można próbować szczęścia

2

@Comentateiro ja nic nie muszę robić. Wystarczy pozwolić mu działać i niech dzieje się to co zwykle xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?