ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro leżymy fizycznie i ciągle spóźnieni to wygląda to jak wygląda
1
@Encore rozkręca się. Ciut więcej pracy bez piłki i będę w siódmym niebie choć już i tak jest dobrze oraz nareszcie mamy opcje w ataku zamiast katownia czterech piłkarzy cały sezon na trzech pozycjach.
1
Pedri to lider tego zespołu. Nie musi być krzykaczem skoro ciągnie nas do góry swoją gra. On jednocześnie nosi fortepian i na nim gra.
1
Jesteśmy martwi fizycznie dziś. Przedłużenie drugiej połowy z PSG.
2
Najgorzej, że nawet nie mamy na ławce zbytnio czym zamieszać i dorzucić świeżej krwi, a większość wygląda jakby się jeszcze fizycznie nie okręcili po karuzeli od PSG
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Johnnie_Walker to też kwestia charakterystyki drużyny i stylu. Jesli grasz bardzo ekspansywnie, zdobywasz multum bramek i próbujesz wysoko tłamsić rywali to siłą rzeczy gdzieś się musisz trochę odsłaniać. Ciężko być ofensywną maszyną i jednocześnie mieć żelazną defensywę.
6
Czy tylko dla mnie jeśli piłkarz celebruje bramkę przeciwko swojej byłej drużynie to nie widzę w tym nic złego ani żadnego braku szacunku? Zakładając oczywiście, że nie prowokuje nikogo i rozstanie nastąpiło w normalnych relacjach.
1
Na 8 spotkań ligowych już w 3 jako pierwsi tracimy bramkę
0
Trochę miękki jak dla mnie, ale za głupotę się płaci
2
Najwyższa pora żeby Kounde zaczął się budzić bo mamy już październik, a on dalej zakręcony.
0
@BORO_12 nie wiem. Dużo niewiadomych zaczynając od tego na co będzie nas stać zwyczajnie i jakie będą cele na inne pozycje oraz odejścia. Nie da się zaprzeczyć, że nadal jest to topowa 9, praktycznie top 3 na tej pozycji aktualnie, ale ciężko określić jak długo będzie na tym poziomie. Z drugiej strony jego cena powinna być osiągalna mimo, że będzie dużo zarabiał w przeciwieństwie nawet do młodszych choć niekoniecznie lepszych napastników, którzy kosztują jakieś chore pieniądze aktualnie. Osobiście chyba najbardziej mnie przekonują na ten moment opcje Kane lub Guirassy jeśli chodzi o stosunek potencjalnej ceny do jakości i profil zawodnika. Jakaś opcja też jest zawsze zostać z Ferranem i Lewym na niższym kontrakcie jeśli się zgodzi choć będziemy w roku wyborów i pewnie Laporcie się marzy jakaś bomba transferowa(czyli raczej nie Guirassy bo to mało rozbudzające nazwisko kibiców nawet jeśli byłby świetnym dodatkiem do kadry).
4
@JanuszKorwinMikke myślę, że każdy przypadek jest inny i w klubie lepiej wiedzą w jakim stanie fizycznym jest. Z resztą narazie brak jakichkolwiek sygnałów nadchodzącej obniżki formy. Kane to też raczej typ profesjonalisty jak Robert.
3
Baja Munsien chce zatrzymać Kane na dłużej niż do 2027 kiedy wygasa aktualna umowa albo przynajmniej mieć większą kontrolę nad jego przyszłością. W 2027 będzie dokładnie w wieku Lewego kiedy przechodził do nas.
5
Najgorzej xD
https://zapodaj.net/plik-kLb9yvbrc8
1
Uwaga! Robię ostateczną lista poważnych lig wg La Rambli. Reszta to tzw. ligi „ogórkowe”. Koniec listy.
3
„Lucho” Diaz dziś naucza
6
@gumaz w sensie w stacjonarnym sklepie Realu Madryt?
11
@Popitek12 diabeł podobno
0
@adamek20151 będę z dumą nosił ten tytuł dopóki ktoś mnie nie pokona
1
@escarabajo próbuje przechytrzyć Amorima
2
@tomek8756 Audi Cup i co dalej?
0
@escarabajo piłka dalej w grze. Mogę jeszcze podnieść :D
0
@Eklerek jemu to chyba trzeba będzie zmienić pozycję w dłuższej perspektywie bo na skrzydle to chyba jego organizm sobie nie radzi z tyloma zrywami na mecz
4
Spokojnie, Sunderland się rozkręci jeszcze. Remis to wszystko czego mi trzeba xD
0
@fejkenq mam remis lub wygrana Sunderlandu oraz btts. Narazie jestem oaza spokoju xD
1
@Encore taki jest hazard. Ale czasu dużo i dałem też, że obydwie drużyny strzelą gola :D
1
@blakkudium very good. Obstawiłem na live po stracie bramki, że zrobią Lipsk na miękko.
1
@Encore czyli jak zawsze w sumie xD
Kurs dobry to można próbować szczęścia
2
@Comentateiro ja nic nie muszę robić. Wystarczy pozwolić mu działać i niech dzieje się to co zwykle xD