ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FcPortoFan1999 akurat brak bramek to chyba ostatnie na co bym liczył xD
2
@sergio5 na pewno chce i może zarabiać tam dobre pieniążki, a reszta już mało istotna
1
@Encore Ekitiktok i Woltemadowski narazie jakoś sobie radzą
2
@macio_944 Xhaka effect. Ciekawa odmiana po tym jakie były losy beniaminków w ostatnich sezonach.
1
Jak tak dalej pójdzie to może wreszcie będzie mógł się umówić do barbera/fryzjera ten kibic United co robi wyzwanie z zapuszczaniem
0
@mekston a była patelnia wystawiona w pierwszej połowie w polu karnym. Trzeba było tylko czysto w piłkę trafić. Stać Hurricane na więcej.
1
Ale marnuje Bayern….Diaz, Kane, Jackson, Olise. Każdy zdążył już coś zmarnować.
1
Ale zmaścił Jackson teraz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kessie w sensie, że będzie Cię stać wreszcie na grę 20-letnia?
6
@kanver_ rozmnożyło się to trio
4
@Jakchcesz łazienka mała, ale nie ultra mała. Poszedł bym krok dalej i powiedziałbym, że całkiem duża xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@July_6_BcN @Kessie jak mawia klasyk, ale to Donald mógł ją na koniec dnia przytulić…i kto tu jest zwycięzcom? xD
3
@blakkudium tu nie ma czego negocjować skoro warunki już ustalone. Trzeba zbierać do skarbonki,
5
@Eklerek najgorsze jeszcze, że ta największa patole najbardziej ciągnie do takich ras czy jeszcze bardziej nieprzewidywalnych mixów z tymi rasami żeby było „po taniości”. Nikt normalny nie bierze psa żeby straszyć nim innych, a do tego przeważnie nawet nie chce im się tego psa wyszkolić co też powinno być szczególnie w takich przypadkach obowiązkowe. Pamiętam nawet kilka lat temu w Krakowie jak była afera bo na plantach babce dwa pitbulle jeśli dobrze kojarzę rozszarpały jej psa na oczach, a właściciel oczywiście uciekł z miejsca zdarzenia.
0
@buglikos co masz na myśli pisząc uratować nas? Naszymi problemami są kontuzje i pressing co przekłada się na większe obnażenie linii obrony plus forma kilku graczy, a nie samo strzelanie bramek. Druga sprawa to wiadomo, że w tym wieku czego by się nie pisało to zdrowie i forma nie będzie takie jak jeszcze kilka lat temu szczególnie przy tym ile grał w ostatnich latach. Co do nowego napadziora to dużo przestrzeni płacowej by zwolnił Lewy, ale przy aktualnej inflacji cen napastników na absolutny top bym nie liczył. Z resztą znajdź takiego gracza, który byłby dostępny na rynku za rok w kategorii wiekowej poniżej 30. Prędzej kogoś do oszlifowania jeszcze żeby z Ferranem rywalizował.
2
Mocny kandydat do bramki sezonu w LM. Perfekcja.
30
@Bolton dobra. Przyjdę, ale przynieś piłkę.
1
@PatrychoO aktualnie to już nawet stricte technicznie nie będzie długo możliwe przy jego nowych zarobkach i klauzuli. Z resztą mało kto byłby w stanie więc pewnie karierę tam spędzi.
1
@MsBarca https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16145108#comment-16145108
3
@Aragorn33 na szczęście nas finanse powstrzymają przed kolejnym nieodpowiedzialnym transferem rodem z Fify pod publiczkę jak Griezmann czy Coutinho.
3
Oficjalnie: Gyokeres przerwał passe 9 spotkań bez bramki. Wystarczyło, że spotkał odpowiednie ogórki.
1
Where Atleti? Where liderzy zespołu?
2
@Frimpong to tylko jedna strona medalu, ale dla mnie tu jest więcej dużo plusów:
-twarz projektu i najważniejszy piłkarz na czym mu zależało
-trener, który ma na niego pomysł i bezgranicznie mu ufa wystawiając go w jego najlepszej roli
-z racji na status w zespole być może szansa na nawet wyższe zarobki niż jako jeden z wielu w takim City czy klubie tego pokroju jak Barca/Bayern/Real/PSG
-gra w Hiszpanii tak jak chciał
-wyzwanie bo trofea już zdobył wszystkie drużynowe najważniejsze choć LM pewnie nie w takiej roli jak by chciał
Dla mnie to case podobny do Griezmanna i widocznie też woli być królem swojego podwórka niż jednym z wielu.
5
@Frimpong może nie tyle wieczna ławka jak to @norbi77 napisał co nie grał w najważniejszych spotkaniach, które ogląda cały świat lub grał mało. Zawsze jednak był za Haalandem i KDB. Grał dużo, ale głównie w tych mniejszych spotkaniach.
@Gibbon_FCB ale o co do mnie bijesz? Ja dobrze rozumiem jakie mogły być jego motywację żeby tam trafić.
4
@Frimpong że będzie naturalnym następcą Griezmanna i gwiazda zespołu wokół, którego będzie budowany zespół.
3
Arsenal stara taktyka z boisk szkolnych. Grają na lotnego bramkarza.
4
W sumie Arteta albo wygra w tym sezonie PL albo już nigdy. City rośnie, ale to nadal jeszcze nie to samo co 2-3 lata temu i są w trakcie przebudowy, Chelsea dalej niestabilna, a Liverpool po rewolucji kadrowej nadal jeszcze nie w pełni poukładany i również z problemami. Do tego chyba jako jedyny ze ścisłej czołówki PL Arsenal przeszedł w lecie ewolucję zamiast rewolucji,
5
Gyokeres może ustanowić swój pierwszy rekord w tym sezonie. Jeśli nie zdobędzie dziś bramki to zaliczy serię 10 spotkań z rzędu bez zdobyczy bramkowej we wszystkich rozgrywkach(kadra+klub).